Koniec meczu! ŁKS wygrywa na inaugurację sezonu na własnym stadionie w Łodzi!

93'

Leżał na boisku Saganowski, musi opuścić boisko. A doliczony czas się skończył.

90'

Nie zanosi się na emocje w samej końcówce. ŁKS kontroluje grę. A do regulaminowego czasu doliczone trzy minuty.

86'

ŁKS czeka na okazje do kontry, wciągając Podbeskidzie na własną połowę. Goście nie bardzo mają pomysł na grę.

84'

ŁKS Podbeskidzie Na boisku ciągle sporo walki, czy Podbeskidzie znajdzie siły by wyrównać?

83'

Nowak przyjął piłkę w polu karnym, jednak odskoczyła mu od nogi, a znalazłby się sam na sam przed Bąkiem.

82'

Piłka trafiła przed pole karne do Sachy, ale ten minął się z piłką przy próbie uderzenia. Po chwili kontrę ŁKS przerwali obrońcy Górali, wykorzystując nie najlepszą szybkość Bykowskiego.

80'

Po wrzutce z kornera tylko... kolejny rzut rożny.

80'

Groźne uderzenie z dystansu Łatki, ale po rykoszecie tylko rzut rożny.

78'

Szałachowski opuszcza boisko. W jego miejsce Radosław Pruchnik.

77'

Podbeskidzie nie bardzo ma pomysł na stworzenie okazji, bardzo waleczni są teraz piłkarze ŁKS. Górale próbują konstruować akcje skrzydłami, ale dobrze przecinają podania obrońcy ŁKS.

75'

Szałachowski opatrywany za boiskiem.

73'

Dobra akcja ŁKS. Uderzał Kaczmarek, ale broni bramkarz.

72'

"Wygramy, wygramy, wygramy, Bielsko pokonamy!" Skandują kibice gospodarzy.

72'

Rzut wolny dla Podbeskidzia z prawej strony uderzył Patejuk, ale ponad bramką.

70'

Podbeskidzie próbuje odrabiać straty, ale ŁKS niesiony dopingiem kibiców dobrze się broni.

67'

Zmiana w Podbeskidziu, trener Kasperczyk reaguje na sytuacje na boisku. W miejsce Sikory Mariusz Sacha.

66'

Jak do tej pory sędzia bardzo pobłażliwie traktował faulujących zawodników, o czym może świadczyć fakt, że to dopiero pierwsza kartka w meczu. Przy faulu Kascelana nie było jednak wątpliwości.

66'

Żółta kartka dla Kascelana za faul od tyłu na Metelce.

65'

Doskonałe zachowanie Saganowskiego, który idealnie wyskoczył do dośrodkowania z lewej strony i uderzył na bramkę. Piłka jeszcze skozłowała przed Bąkiem i wpadła do siatki! Emocjonujące spotkanie w drugiej połowie.

65'

Bramka 2:1 dla ŁKS! Saganowski głową po wrzutce z lewej strony!

64'

Maciej Bykowski wchodzi za Stefańczyka.

63'

Po rzucie rożnym groźnie główkował Konieczny, ale niecelnie.

62'

Dobra interwencja Velimirovicia po dośrodkowaniu z lewej strony Patejuka. Piłka zmierzała pod poprzeczkę ale bramkarz ŁKS przeniósł ją nad nią na rzut rożny.

61'

Na spalonym Saganowski

60'

Oba zespoły mają sporo ochoty do gry, możemy liczyć na ciekawą końcówkę spotkania.

59'

Mateusz Bąk uprzedza Szałachowskiego przed polem karnym. Odważne wyjście bramkarza Podbeskidzia

55'

Szałachowski doskonale przyjął prostopadłą piłkę w polu karnym i uderzył w biegu między nogami Bąka! Bardzo ładna akcja ŁKS!

55'

Sebastian Szałachowski wyrównuje wynik meczu!

54'

Uderzenie z dystansu Demjana, ale bramkarz ŁKS dobrze sparował piłkę.

52'

ŁKS Podbeskidzie ŁKS nie może na razie znaleźć sposobu na Mateusza Bąka.

51'

Saganowski był blisko wyrównania. Po dośrodkowaniu w pole karne wyskoczył do piłki i uprzedził Bąka, ale trafił obok bramki.

50'

ŁKS próbował się odgryzać, ale na razie bezbłędnie defensywa Podbeskidzia.

48'

Sporo zamieszania w polu karnym ŁKS, piłka odbiła się od zawodników ŁKS i trafiła do Demjana, który czubkiem buta wepchnął ją do bramki.

48'

1:0 dla Podbeskidzia! Wejście smoka Demjana!

46'

Szybka akcja ŁKS na początek drugiej odsłony, ale piłka za linią końcową i od bramki Bąk.

46'

I rozpoczęliśmy drugą połowę.

46'

Zmiana także w Podbeskidziu. Demjan za Cieślińskiego.

46'

W przerwie zmiana w ŁKS. Nowak za Golańskiego.

46'

Minuta doliczona, po jej upływie sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Wrzutka Mięciela, ponownie główkował Kascelan, ale też bez rezultatu.

44'

A jednak było groźnie. Saganowski wrzucił z lewej strony, na dobrą pozycję wyszedł Kascelan i zdecydował się niekryty uderzyć głową. Obok słupka. Mógł lepiej wykończyć tę akcję.

42'

Nudna końcówka pierwszej połowy, niewiele się dzieje na boisku.

39'

Zapowiadana zmiana. Metelka za Komana.

38'

Za chwilę nastąpi zmiana w Podbeskidziu. Opuści boisko kontuzjowany Koman, w jego miejsce wejdzie Metelka.

36'

Po rzucie rożnym nie było zagrożenia. Kaczmarek za mocno wykonał ten stały fragment gry.

35'

Ależ okazja ŁKS! Najlepsza w spotkaniu! Saganowski wyłożył piłkę w pole karne Kaczmarkowi, jednak jego uderzenie dobrze sparował na rzut rożny Bąk!

33'

Nieco chaosu w ataku ŁKS, ale mogło być groźnie. Skończyło się na strachu przed polem karnym Górali.

32'

I kolejny faul, tym razem znowu piłkarza ŁKS. Zwija się z bólu Łatka. A Stefańczyk bez kartki. Sędzia jest dzisiaj bardzo cierpliwy.

30'

Kascelan po szybkim kontrataku wystawił piłkę Stefańczykowi, ten jednak w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.

28'

Ostre starcie Patejuka i Golańskiego. Obyło się jednak bez kartki dla piłkarza gości.

28'

Rzut rożny dla ŁKS. Wybijają daleko piłkarze gości.

25'

Sikora próbował dojść do prostopadłej piłki, ale powstrzymany przez rywali przed polem karnym.

24'

ŁKS przez chwilę rozgrywał piłkę na połowie Podbeskidzia, ale szybko skończył się okres nacisku łodzian.

23'

Kolejne szybkie przejście do ataku Podbeskidzia, zakończone strzałem z prawej strony pola karnego Sikory. Dobre kilka metrów obok słupka.

22'

Znowu próba długiego podania w pole karne Podbeskidzia, chwilę później nieudanie z dystansu uderzył Łukasiewicz. Na razie bez pomysłu na grę gospodarze.

20'

Cieśliński próbował wywalczyć rzut rożny, jednak od bramki golkiper ŁKS.

19'

Znakomita okazja Podbeskidzia! Velimirović ratuje zespół w pojedynku jeden na jeden z Patejukiem!

17'

Bąk wyprzedza Kascelana w walce o piłkę na linii pola karnego.

16'

Strzał na bramkę Podbeskidzia, ale wysoko nad poprzeczką.

15'

Długie podanie do Saganowskiego, jednak obrońcy na spółkę z Bąkiem radzą sobie z zagrożeniem.

14'

Niecelne zagranie Szałachowskiego w pole karne Podbeskidzia i od bramki zacznie Bąk.

13'

Akcja Podbeskidzia zakończyła się na niecelnym podaniu Patejuka przed polem karnym.

13'

Dużo faulują dziś piłkarze ŁKS. Tym razem Patejuk powalony przez Kaczmarka w środku pola.

12'

Po kolejnym rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Łatki, który huknął nad bramką.

11'

Niebezpiecznie pod bramką ŁKS. Klepczarek szczupakiem wybija piłkę na rzut rożny. Patejuk krótko rozegrał, po kolejnej wrzutce na kolejny korner Łukasiewicz.

10'

Mięciel niebezpiecznie fauluje w środkowej strefie boiska. Dancik jednak może grać dalej. A Mięciel nie dostał kartki.

9'

Kolejny raz na spalonym piłkarz ŁKS. Tym razem Saganowski.

8'

Kolejny faul na piłkarzu Podbeskidzia przed polem karnym. Wrzutka w szesnastkę z wolnego z lewej strony za mocna i od bramki Velimirović.

7'

W odpowiedzi dobre zagranie Saganowskiego do Szałachowskiego, ten zdołał oddać strzał, który wybronił Bąk. Ostatecznie i tak spalony.

7'

Po wrzutce z kornera Konieczny uderzył głową tuż nad poprzeczką.

6'

Po wrzutce Patejuka główkować próbował Cieśliński, ale ŁKS-siacy wybijają na rzut rożny.

6'

Faul Łukasiewicza na Sikorze i rzut wolny dla Podbeskidzia przed polem karnym.

5'

Atak Podbeskidzia lewą stroną, ale po wrzutce w pole karne sytuacje wyjaśniają obrońcy "Górali".

3'

W ataku ŁKS, dośrodkowanie z prawej strony, piłka spadła na głowę Saganowskiego, jednak poszybowała po uderzeniu ponad bramką.

2'

Dwie interwencje Bąka, który wyłapywał bezpańskie piłki zagrane do przodu przez piłkarzy ŁKS.

1'

Już w pierwszych sekundach Adam Cieśliński był bliski pokonania bramkarza ŁKS. Piłka przeszła jednak tuż obok słupka.

1'

Początek spotkania.

17:59

Zespoły już się przywitały, losowanie stron i zaraz zaczynamy.

17:58

Przed spotkaniem piłkarze ŁKS otrzymali od władz miasta pamiątkową paterę i puchar za awans do Ekstraklasy. Dopiero teraz, ponieważ to pierwszy mecz ŁKS-siaków w Łodzi po powrocie do Ekstraklasy. Wcześniej spotkania domowe rozgrywane były w Bełchatowie.

17:55

Na stadionie ŁKS pojawiły się nowe trybuny Na stadionie ŁKS po remoncie są nowe trybuny, ale całość nadal wygląda archaicznie i nowy obiekt jest koniecznością.

17:52

Znamy już składy obu drużyn. A na trybunach pojawili się Marcin Gortat i Tomasz Adamek.

17:44

Witamy w relacji ze stadionu w ŁKS w Łodzi, po remoncie dopuszczonym do rozgrywania spotkań w Ekstraklasie. Czy będzie szczęśliwy dla gospodarzy?