Poniedziałek, 19 września 2011, godz. 18:30
Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Sędzia zakończył spotkanie. Zasłużone zwycięstwo Wisły Kraków po dwóch bramkach Bitona. Dziękuję za uwagę.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Wróbel próbował strzału z dystansu, lecz na posterunku Pareiko.

89'

Ładnie lewym skrzydłem popędził Małecki, drybling w polu karnym, ale strzał tylko w boczną siatkę.

88'

Na stadionie w Krakowie jest 11 280 widzów.

87'

Ukarany Łukasz Garguła.

86'

Ukarany Kuświk za faul na Bunozie.

84'

Kontratak Wisły. Wiślacy wychodzili trzech na trzech, ale Kirm próbował akcji indywidualnej strzał jednak ponad bramką.

83'

Schodzi Żewłakow, wchodzi Kuświk.

83'

Faulowany Patryk Małecki ok. 25 metrów do bramki.

81'

Była okazja dla Bełchatowa, ale piłki ze skrzydła nie przejął Buzała.

79'

Z rzutu rożnego dośrodkował Kirm, ładnie uderzał Lamey, ale świetna interwencja Sapeli.

78'

Ładna składna akcja gospodarzy. Garguła podawał do Ilieva tez z pierwszej piłki odegrał do Garguły, a ten strzelał z dystansu, ale za słabo by pokonać Sapelę

76'

Schodzi strzelec dwóch bramek Biton, wchodzi Iliev

75'

Wisła pewnie zmierza po zwycięstwo w tym spotkaniu.

71'

71'

Druga okazja Mysiaka tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową, lecz obok bramki.

70'

Schodzi Melikson, wchodzi Garguła.

69'

Ależ szarża Sobolewskiego. Kapitan ładnie wszedł w pole karne, ale zabrakło dobrego strzału.

66'

Ładne podanie Wróbla do Mysiaka ten strzelił bramkę, ale był spalony.

66'

Wróbel wbiegł z piłką w pole karne i groźny strzał, ale zablokowany przez obrońce.

65'

Ładnie prawym skrzydłem Kirm powstrzymany przez Lacicia.

62'

Na boisku leży Szmatiuk. Potrzebna interwencja lekarza.

59'

GOOOOOLLL!!! 2:0!! Znowu Biton, którego lekki strzał wypuścił z rękawic Sapela! Nie popisał się bramkarz GKS-u.

59'

Na boisku pojawił się Buzała, schodzi Kosowski.

57'

Diaz ładnie zwiódł obrońcę przed polem karnym, przełożył na prawą nogę, lecz uderzył 2 metry nad poprzeczką.

56'

Ależ odważna próba Bunozy, który sprawdził czujność Sapeli mocnym strzałem z ponad 30 metrów.

55'

Wygrany pojedynek Żewłakowa z Jaliensem tuż przy linii, nic nie dało to jednak bełchatowianom.

54'

Wiślacy spokojnie utrzymują się przy piłce, dużo miejsca zostawiają im goście z Bełchatowa.

52'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Małeckiego ładnie leciało w pole karne, lecz przeszkadzali sobie w oddaniu strzału Diaz z Bitonem.

50'

GOOOOLLLL!!!! 1:0 dla Wisły!! Biton na linii 16. metra z łatwością ograł Lacicia i Izraelczyk pięknym strzałem w samo okienko otworzył wynik spotkania!

49'

Zupełnie nieatakowany Baran zdecydował się na strzał z 25 metrów. Bardzo anemiczna i niecelna była to próba.

49'

Odczuł starciu z obrońcą Białej Gwiazdy Bożok, który zwija się z bólu w narożniku boiska.

48'

Kosowski sprawdził koncentrację Bunozy, który podawał głową do bramkarza.

46'

Na murawę wszedł Gordan Bunoza, który zastąpił Chaveza. Honduranin nabawił się urazu w starciu z Żewłakowem.

46'

Grę wznowili bełchatowianie.

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Dominacja Wisły bardzo widoczna, ale gospodarze nie potrafią zdobyć bramki.

46'

Goście zamknięci na własnej połowie boiska.

44'

Bożok po raz drugi ratuje gości. Z rzutu rożnego dośrodkował Melikson piłkę przedłużył Diaz, a uderzał Biton, lecz piłka wybita z linii bramkowej.

43'

Sobolewski uderzał z dystansu. Pewna interwencja Sapeli.

40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Diaz, ale po raz kolejny nie ma bramki. Tym razem z linii bramkowej wybijał Bożok.

40'

Kolejna uderzenie z dystansu tym razem Biton, ale świetna interwencja Sapeli.

38'

Z przed pola karnego uderzał Melikson piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i jest rzut rożny.

37'

Na razie nic nie wychodzi z prostopadłych zagrań Bełchatowskich zawodników.

36'

Kirm próbował płaskiego zagrania do Bitona, ale więcej było zawodników Bełchatowa i wybili oni piłkę na rzut rożny.

34'

Duża przewaga w posiadaniu piłki 78%-22% dla Wisły, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe.

31'

Ładna akcja Bełchatowa dośrodkowywał Bożok piłkę złapał bramkarz gospodarzy.

30'

Honduranin podniósł się z boiska.

29'

Na murawie leży Chavez po zderzeniu z Żewłakowem.

27'

Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowywał Małecki, Melikson uderzał na długi róg bramki, ale piłka minęła słupek bramki. Nie wiele zabrakło.

26'

Melikson ładnie podał do Kirma, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

25'

Dużo chaosu pod bramką Wisły. Po dośrodkowaniu któregoś z zawodników Bełchatowa uderzał Żewłakow, ale został zablokowany.

23'

Z rzutu wolnego próbował Kirm piłka jeszcze otarła się o któregoś z obrońców i jest rzut rożny.

22'

Faulowany Kirm przed polem karnym.

19'

Lamey dośrodkował w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy gości. Jeszcze próbował Kirm, ale został zablokowany.

17'

Wiślacy mają optyczną przewagę, lecz nie potrafią jej wykorzystać.

14'

Spokojnie rozgrywali piłkę gospodarze. Patryk Małecki zagrał ładną piłkę do Kirma, ale ten jej nie wykorzystał.

13'

Bełchatowianie próbują konstruować atak pozycyjny, ale to na razie nie przynosi efektu.

10'

Dużo walki w środku pola od początku spotkania.

6'

Wilk faulował Kosowskiego.

4'

Rzut rożny dla Wisły. Małecki uderzał ponad poprzeczką.

2'

Już dobra okazja dla GKS-u. Kosowski zagrał do Wróbla, lecz piłka minęła minimalnie słupek bramki.

18:30

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Rozpoczęli zawodnicy Wisły.

18:28

Na trybunach kompletu widzów. Czy to jest wina daty spotkania, a może postawy drużyny Roberta Maaskanta?

18:25

Już tylko pięć minut do rozpoczęcia spotkania.

18:16

Wisła po sześciu kolejkach zajmuje 9. pozycję z dorobkiem dziewięciu punktów. Natomiast Bełchatowianie zajmują obecnie 14 miejsce zdobywając w dotychczasowych spotkaniach zaledwie 4 punkty.

18:15

Natomiast na ławce GKS-u usiądą: Budziłek, Sawala, Nowosielski, Kuświk, Buzała, Tanevski, Bocian.

18:14

Na ławce Wisły zasiedli: Jovanić, Bunoza, Garguła, Nunez, Paljić, Jirsak, Iliev.

18:03

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

18:02

Od czwartkowego wieczoru nastroje w Krakowie nie są najlepsze. Mistrz Polski po porażce z Odense musi walczyć o ligowe punkty z nieobliczalnym GKS Bełchatów. Wiślacy będą chcieli podtrzymać dobrą passę w spotkaniach z Bełchatowem: w dotychczasowych 16 spotkaniach aż 10-krotnie kończyli pojedynek jako zwycięzcy.

17:58

Witamy w relacji na żywo z meczu kończącego 7. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Wisła Kraków podejmuje przy Reymonta GKS Bełchatów.