2 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1. połowa2 : 1
90'

Korona po średnim meczu pokonuje Śląsk Wrocław 2:1. Zwycięstwo gospodarzy w pełni zasłuzone! Dziękujemy za uwagę.

90'

Osamotniony Cichos w narożniku boiska otoczony przez 3 rywali.

90'

Sędzia dolicza 4 dodatkowe minuty.

90'

Na ostatnie sekundy na placu gry pojawia się Cichos

90'

Korona w osłabieniu ,jednak w dalszym ciągu atakuje bramkę Kelemena.

88'

Kolejna przerwa w grze, tym razem na murawie leży zawodnik Śląska

85'

Każdej decyzji arbitra towarzyszą gwizdy z trybun. Nikogo jednak to nie dziwi bowiem Pan Stefański powinien wrócic do sędziowania rozgrywek A - klasowych... bo ekstraklasa to dla Niego zbyt wysokie progi...

84'

Ostatnia zmiana w ekipoie gości. Kijanskas potrzbuje pomocy medycznej

82'

Ostatnie 10 minut Korona zagra więc w osłabieniu, ciekawe czy Śląsk rzuci wszystko na jedną kartę i powalczy o choćby remis w Kielcach.

81'

Kontrowersyjna już kolejna decyzja arbitra i druga żółta kartka dla Kuzery.

80'

Brutalny faul Spahića na wychodzącym na czysta pozycję Zielińskim.

78'

Kolejna conajmniej dziwna interwencja Małkowskiego, zamieszanie w polu karnym Korony

77'

Lisowski zdobywa bramkę po asyście Zielinskiego,sędziowie odgwizdują spalonego. Ostrzeżenie dla Wrocławian.

75'

Strzal na wiwat Soboleskiego. Coraz widoczniejsza przewaga Korony

73'

Plac gry opuszcza nieskuteczny Korzym w jego miejsce "czarny koń" trenera Ojrzynskiego Michał Zieliński.

72'

Kolejna akcja Korony , dobrze Sobolewski jedank po raz kolejny sposobu na zdobycie gola nie znalazł Korzym.

71'

Zmiany wniosły ożywienie w poczynania obu drużyn w Koronie bliski bramki aktywny Kal.

69'

Podwójna zmiana w drużynie Lenczyka na 20 minut przed zakonczeniem spotkania.

69'

68'

Dobry strzał Madeja i szczęśliwa interwencja nie pwengo w dniu dzisiejszym Małkowskiego.

65'

Plac gry przy ogłuszających owacjach opuszcza mocno zmęczony Jacek Kiełb. Jego miejsce zajmuje Paweł Kal.

64'

Znów aktywny Korzym w ataku, tym razem fauluje Pietrasiaka

61'

Kartka dla Soboty

58'

Parada Kelemena w stylu stadiony świata, po uderzeniu Sobolewskiego.

56'

Kartka dla Madeja za faul na Korzymie

54'

Ponownie bliski szczęścia Korzym, tym razem po dośrodkowaniu Kiełba.

52'

Wspaniała akcja Lisowskiego z Sobolewskim zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem Korzyma z 3 metra...

51'

Kontuzjowany Madej leży na murawie

48'

Szybki atak Śląska zakonczony pewną interwencją Małkowskiego.

47'

Przy piłce spokojnie Wrocławianie ale Korona ostro odbiera futbolówkę.

46'

Gwizdek rozpoczynający II połowę. Piłka dla gospodarzy.

45'

Koniec pierwszej części gry. Prowadzi Korona 2:1. Zapraszamy po przerwie na dalszą część relacji.

45'

Spahić kolejny raz próbuje zaskoczyć Małkowskiego.

45'

Ostatnia minuta pierwszej części gry rozpoczęta, rzut wolny dla Korony.

41'

Statystyczny strzał Cetnarskiego...

39'

Dośrodkowanie Soboty zatrzymane przez Malarczyka, aut dla gości.

37'

Szybki kontratak Korony, dośrodkowanie do Kuzery a ten wykorzystuje sytuacje sam na sam z Kelemenem i zdobywa drugą bramkę dla Korony.

35'

Okres przestoju w grze obu drużyn, po szybkim zdobyciu wyrównującego trafienia, Korona broni sie przed atakami Śląska.

32'

Faul Korzyma w ataku.

30'

Okres przewagi Śląska, strzał Elsnera niewiele ponad bramką Małkowskiego , Korona nie może wyjść z własnego pola karnego.

28'

Błąd Malarczyka i Kijanskasa i dobra okazja dla Spahića.

27'

Wspaniała parada Kelemena, rzut rożny dla rozpędzającej się Korony.

25'

Wspaniałe dośrodkowanie Vukovića i Pavol Stano zdobywa wyrownującą bramkę. !

23'

Faul na Kuzerze, wolny z 30 metra

22'

Bardzo złe zachowanie w bramce Małkowskiego i Voskamp zdobywa szczęśliwą bramkę.

21'

Śląsk obejmuje prowadzenie. !

20'

Niecelny strzał Kuzery z ok. 20 metra.

18'

Kolejny raz Kiełb ograł rywala, jednak dośrodkowanie do Kuzery dalekie od ideału.

15'

Pierwszy kwadrans meczu w kielcach niepowala swoim poziomem. Piłkarze toczą otwartą grę, niestetynie wynikają zniej dogodne okazje do zdobycia gola. Minimalna przewaga Śląska podpierana kontrowersyjnymi decyzjami Bydgoskiego arbitra.

14'

Kartką ukarany kapitan Korony.

12'

Rzut wolny dla Korony z 35 metrów ponad bramką uderza Lisowski.

11'

Ponownie dobrze pokazał sie Kiełb, jednak uderzył wysoko nad bramką Kelemena.

8'

Dogra wrzutka Jovanovica i Stano głową uderza na bramkę.

7'

Waleczny Kiełb, powstrzymuje akcję Śląska.

5'

Tym razem Voskamp próbuje zaskoczyć Małkowskiegi i rzut rożny dla gości.

3'

Ładna akcja lewą stroną Śląska, jednak strzał Spahića broni Małkowski.

2'

Zupełnie nieudany strzał Jovanovica

1'

Rozpoczęli goście z Wrocławia.

15:34

Piłkarze obu ekip już na murawie, za moment rozpocznie się mecz.

15:30

Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiadają : Małecki, Hernani, Kal, Lenartowski, Cichos oraz Michał Zieliński. Do dyspozycji Oresta Lenczyka pozostają: Żukowski, Ćwielong, Alexandre, Diaz, Gancarczyk, Socha i Mariusz Pawelec.

15:28

Od pierwszej minuty w zespole gospodarzy zagra Jacek Kiełb, który powinien wzmocnić siłę ofensywną swojej drużyny. Brak Sebastiana Mili nie ułatwi zadania gościom, którzy zapowiadają walkę o komplet punktów.

15:20

Z kieleckiego stadionu na niespełna 30 minut przed rozpoczęciem spotkania pomiedzy miejscową Koroną a Śląskiem Wrocław witają Państwa Iwona Kasak i Paweł Zatorski.Zapraszamy do śledzenia relacji!