Niedziela, 11 września 2011, godz. 17:00
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
3 : 2
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
94'

Tomasz Garbowski kończy spotkanie w Białymstoku. Mieliśmy dużo emocji, walki i co najważniejsze bramki. Polonia zdecydowanie przespała pierwszą połowę a w drugiej części po dokonaniu zmian przez trenera Zielińskiego było trochę lepiej ale jednak za mało jak na świetnie dziś dysponowaną Jagiellonię. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Nerwowo w ostatnich minutach - trener Zieliński wyproszony na trybuny

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

87'

Kontaktowa bramka dla Polonii

86'

Zaledwie kilka minut przyzwoitej gry Czarnych Koszul to zdecydowanie za mało jeżeli chodzi dziś o Jagiellonię - goście są zdecydowanie słabsi od rozgrywających dziś świetne spotkanie piłkarzy trenera Michniewicza

84'

Teodorczyk brzydko fauluje Hermesa ryzykując czerwoną kartkę

82'

Kolejna kontra gospodarzy i Kupisz bliski strzelenia bramki numer 4 dla swojego zespołu

80'

Oba zespoły chyba odpoczywają przed zrywem w ostatnich minutach bo oglądamy chwilę słabej gry

76'

Kwadrans do końca meczu-czy jeszcze się coś zmieni na boisku w Białymstoku?

75'

75'

73'

Za niesportowe zachowanie

73'

Nie potrafi strzelić to celnie podaje. Tym razem świetnym podaniem popisuje się Dawid Plizga, Rafał Grzyb wychodzi sam na sam z Przyrowskim i pokonuje bramkarza z Warszawy.

69'

Kupisz po dośrodkowaniu Kukola uderza nad poprzeczką

68'

A jednak!! Bonin wrzuca piłkę do Teoderczyka, który uderza głową i po ramieniu Cionka wpada do siatki

66'

Bardzo statyczna gra Polonii nie wróży niczego dobrego

65'

Robert Jeż uderza z 16 metrów wprost w bramkarza

63'

Były zawodnik Sandecji wchodzi na murawę

63'

Kolejna szansa Plizgi - tym razem po błędzie obrońców napastnik za daleko wypuścił sobie piłkę

61'

Fantastycznie Przyrowski po uderzeniu Dawida Plizgi, który dostał piłkę po pięknej akcji Kupisza

59'

Chwila spokojnej gry w środku boiska

57'

Będzie nerwowo chyba w drodze powrotnej do Warszawy w autokarze Polonistów.

56'

To 153 bramka Tomasza Frankowskiego w historii a 6 w obecnych rozgrywkach

54'

Franekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk !!! Sam na sam od połowy boiska biegnie snajper Jagiellonii i pokonuje Przyrowskiego choć ten miał już piłkę na ręce

53'

Robert Jeż wrzuca piłkę w pole karne i Skerla skutecznie interweniuje - w drugiej części meczu oglądamy całkowicie inną Polonię

51'

Dawid Plizga z lewej strony wrzuca piłkę w pole karne wprost w ręce Przyrowskiego

49'

Udana interwencja Barana po centrze Jeża

49'

W przerwie w szatni Polonii musiało być gorąco, ponieważ od początku drugiej części to goście są zdecydowanie aktywniejsi.

47'

Pierwsza akcja Łukasza Teodorczyka jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną

46'

Zaczynają Poloniści

46'

46'

46'

Krzysztof Baran debiutuje w Ekstraklasie

17:59

W drugiej połowie nie zagra Jakub Słowik

45'

Kończymy pierwszą połowę wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

45'

Piłka w siatce Polonii ale sędzia podniósł chorągiewkę i Tomek Frankowski nie może cieszyć się z kolejnej bramki

45'

Sikorski doszedł do długiej piłki ale w polu karnym w momencie strzału został skutecznie zablokowany

45'

2 minuty doliczone

43'

Młody bramkarz Jagiellonii wraca do bramki

41'

Przerwa w grze - Jakub Słowik prawdopodobnie ma problem z mięśniem uda

40'

Nominalny obrońca Andrius Skerla jest w tym sezonie drugim po Frankowskim strzelcem Jagiellonii :)

39'

Dawid Plizga z wolnego technicznie ale obok prawego słupka bramki

37'

Tomasz Frankowski faulowany przez Kokoszkę około 20 metrów od bramki

36'

Szybka kontra Jagiellonii, znakomicie z własnej połowy boiska trójką wyszli miejscowi i po centrze Kupisza Grzyb trafia w słupek

33'

Słowik bohaterem Jagi - znów młody bramkarz Jagi świetnie broni uderzenie Trałki

33'

Jakie ładne uderzenie Jodłowca po którym Słowik skutecznie wybija piłkę nad poprzeczkę, było groźnie.

31'

Akcja pod bramką gospodarzy - piłkę podbija Jodłowiec głową ale wprost w ręce Słowika, który zastępuje Sandomierskiego

30'

Ładnie próbował podać do Jeża Brzyski ale temu pierwszemu piłka odskoczyła i po kontrze Frankowski stracił piłkę

28'

Jaga dalej w natarciu. Polonia nie wygląda dobrze dziś w Białymstoku

27'

Zasłużone prowadzenie gospodarzy, świetnie wrzucona piłka przez Plizgę i Skerla świetnie głową trafia do siatki

25'

Za faul na Kupiszu

23'

Wrzutka do Sikorskiego i świetnie strzał głową broni Słowik

21'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii ale bez zagrożenia

19'

Pierwszy celny strzał Polonii - uderzenie Piątka broni Słowik

17'

Trałka na murawie po chwili się podnosi ale musi opuścić boisko na moment przynajmniej

16'

Łukasz Trałka upomniany przez arbitra za faul taktyczny.

14'

Polonia próbuje walczyć w środku pola ale to w dalszym ciągu Jagiellonia ma więcej z gry i to piłkarze trenera Michniewicza mają przewagę

11'

Sadlok wybija piłkę za linię końcową - mamy rzut rożny ale bez konsekwencji

11'

Tomasz Kupisz faulowany blisko narożnika pola karnego

10'

Ależ okazja!!!!!!! Frankowski dwukrotnie zmusza do prostych błędów Sadloka, piłka dociera do Plizgi ale znów lepszy Przyrowski. To powinna być bramka!

7'

Polonia próbuje uspokoić grę zaczynając konstruowanie akcji od linii obrony

5'

Ładna wrzutka do Frankowskiego ale szybszy Przyrowski. W pierwszych minutach do gospodarze są stroną dominującą

5'

Jagiellonia próbuje wyjść z kontrą ale Frankowski podaje za mocno do Kupisza i piłkę łapie Przyrowski

4'

Po akcji Piątka mamy pierwszy korner dla gości.

3'

Dawid Plizga przed szansą - mocno uderza z około 16 metrów ale Przyrowski świetnie odbija strzał napastnika Jagi

2'

Już w pierwszych sekundach gospodarze postanowili sprawdzić szybkość debiutanta w barwach Polonii Aleksandara Todorovskiego, od bramki Przyrowski

1'

16:57

Sędziowie wraz z zawodnikami wychodzą na murawę

16:46

Piłkarze mocno rozgrzewają się na murawie, do meczu pozostał już tylko kwadrans

16:38

Tomasz Garbowski debiutuje dziś jako sędzia główny w T-Mobile Ekstraklasy, a to już drugi przypadek w tym sezonie gdy w Białymstoku swój debiut zalicza arbiter

16:36

Arbitrem tego meczu będzie Tomasz Garbowski z Kluczborka, który w poprzednim sezonie sędziował jeszcze na zapleczu Ekstraklasy. Prywatnie to poseł z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej

16:32

Rezerwowi Czarnych Koszul: Gliwa, Mynar, Cani, Przybecki, Bonin, Teodorczyk, Tosik

16:32

Rezerwowi gospodarzy: Baran, Mido, Tymiński, Cetković, Kukol, Seratlić, Canas

16:31

Piękne jesienne słońce przy ulicy Słonecznej-piłkarze będą mieć idealne warunki do gry.

16:29

Już za pół godziny początek spotkania. Przypomnijmy, że goście zagrają bez Bruno-zawodnika, który w tym sezonie stanowi o sile Czarnych Koszul

15:59

Po raz 250. zagrają dzisiaj w ekstraklasie piłkarze Jagiellonii a na godzinę przed rozpoczęciem meczu poznaliśmy składy obu zespołów.

15:42

Polonia dzięki korzystnym wynikom innych spotkań ma dziś szansę na wskoczenie na pozycję lidera, warunkiem jednak jest pokonanie gospodarzy co łatwą sprawą nie będzie