Koniec. Jagiellonia przegrywa po raz pierwszy w tym sezonie.

Aż 6 minut dolicza arbiter do końcowych 90

91'

Seria rzutów rożnych dla Ruchu

88'

86'

Ależ to była znakomita okazja do wyrównania ale Tymiński po znakomitej akcji kolegów strzelił zdecydowanie za wysoko

86'

Tomasz Frankowski z 30 metrów mocno minimalnie obok słupka...

83'

Aktywny Zieńczuk ambitnie walczy z obrońcami Jagielloni

82'

Arakdiusz Piech próbował wskoczyć na Hermesa aby doskoczyć do dośrodkowania :)

81'

Po faulu na Zieńczuku rzut wolny z 20 metrów dla Ruchu. Wcześniej obserwowaliśmy nieporozumienie wśród gości. Z wolnego Zieńczuk minimalnie obok słupla

79'

79'

Piech na spalonym

78'

Po bramce Abbotta gra się odrobinę ożywiła głównie za sprawą gości, którzy nie mają już nic do stracenia

78'

Frankowski blisko Matko Perdijica ale bramkarz Ruchu ładnie złapał piłkę

77'

Ostatnia zmiana u gości

76'

Kolejna zmiana

69'

73'

Ruch dalej atakuje. Tym razem Piech opatrywany po starciu z rywalem

69'

Ruch w końcu wykorzystuje swoją przewagę. Strzał Piecha obronił Słowik ale przy dobitce Abbotta był już bezradny

67'

Niewiele ponad 20 minut do końca. Jednak z powodu kilku przerw tym razem arbiter na pewno doliczy kilka minut.

66'

Wracamy na boisko i znów kolejny faul. Oj brzydki nam się zrobił ten mecz w tej części drugiej połowy

65'

Debiutant Porębski leży na boisku. Znów mamy przerwę w grze.

61'

Pierwsza zmiana

61'

Matko Perdijić opatrywany na boisku

59'

Niepotrzebny faul Lewczuka. Rzut wolny z 19 metrów dla gości

57'

Frankowski do Plizgi ten wpada w pole karne ale broni bramkarz Ruchu

57'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ bramkarzowi Ruchu coś wpadło do oka.

54'

Było groźnie. Frankowski do Lewczuk i w ostatniej chwili Lewczuk wybija piłkę za linię końcową

53'

Arkadiusz Piech leży na murawie trzymając się za nogę jednak po chwili się podnosi i może kontynuować spotkanie

52'

Bardzo anemiczne uderzenie Kupisza

49'

Ruch znów w ataku, Jagiellonia w obronie

48'

Pierwsze uderzenie z dystansu Malinowskiego ale spokojnie łapie piłkę Słowik

46'

Gramy

45'

Nawet minuty nie doliczył arbiter do pierwszych 45 minut. Pierwsza połowa to przewaga Ruchu ale brakuje ostatniego podania.

42'

Nudno się zrobiło od kilku minut na boisku w Chorzowie. Bramka dla którejś z drużyn bez wątpienia "obudziłaby" to spotkanie

40'

Jankowski do Malinowskiego, który bardzo źle i niecelnie próbuje wrzucić piłkę w pole karne

38'

Jagiellonia po przestrzelonym przez Frankowskiego karnym zdecydowanie oddała inicjatywę Niebieskim. Piłkarze Fornalika gdyby byli odrobinę skuteczniejsi mogli już w tym spotkaniu prowadzić.

35'

Zdecydowanie spadło tempo tego spotkania. Wysoka temperatura chyba piłkarzom daje znać.

33'

Lewa strona Jagiellonii to miejsce najczęstszych ataków Ruchu. Czy trener Michniewicz jakoś zareaguje?

29'

Ależ okazja !!!!!!!! Fatalnie rozegrali wolny goście i w szybkiej kontrze goście. Piech z Jankowskim mieli przed sobą tylko jednego obrońcę ale po słabym rozegraniu piłki ten drugi trafił w słupek a dobitka Grzyba została zablokowana

28'

Pierwsza od dobrych kilku minut akcja na połowie Ruchu, faulowany Plizga

26'

Piech 2 metry od prawego słupka !!

25'

Lewczuk mocno i minimalnie nad poprzeczką

24'

Faulowany Wojciech Grzyb - potrzebna pomoc medyczna. Rzut wolny z odległości około 30 metrów od bramki gości.

22'

Świetna akcja Piecha, świetnie ogrywa obrońcę ale podanie w pole karne Jagiellonii nie dociera do kolegów

21'

Łukasz Tymiński zablokowany po uderzeniu z 20 metrów, piłka wraca na połowę Jagiellonii

18'

Kolejny rzut rożny dla Ruchu

17'

Dobry, choć bez bramek mecz oglądamy jak do tej pory przy ulicy Cichej.

15'

Straka po dośrodkowaniu próbuje wrzucić piłkę do Janoszki ale obrońcy gości przerywają podanie

13'

Janoszka marnuje 100% okazję po podaniu Arkadiusza Piecha. Świetnie broni Słowik

12'

Tym razem po szybkim biegu Tomasz Kupisz fauluje Stawiarczyka w walce o piłkę

10'

Lewczuk wrzuca piłkę z autu na wysokości pola karnego Jagiellonii

8'

Tomasz Frankowski trafia w słupek!! Zdecydowanie chyba zbyt nonszalancko podszedł do strzału.

8'

7'

Faulowany w polu karnym przez Grodzickiego Plizga i mamy rzut karny

6'

Jankowski zbyt mocno podaje do Piecha - piłka w rękach Słowika

6'

Rafał Grzyb zagrywa piękną piłkę do Franka. Ten uderza technicznie z 16 metrów ale minimalnie nie trafia w bramkę

5'

W odpowiedzi akcja gości - Tomasz Kupisz zdołał dośrodkować ale bramkarz Ruchu skutecznie interweniuje.

3'

Pierwsza akcja Ruchu po świetnym początku. Szyndrowski do Janoszki ale syn popularnego "Ecika" uprzedzony przez obrońców

1'