2 : 3
Korona KielceKorona Kielce
1. połowa0 : 2
90'

Sędzia Piotr Siedlecki kończy spotkanie pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Koroną Kielce. Twierdza Bielsko-Biała w końcu zdobyta, zaś Korona Kielce w dalszym ciągu pozostaje drużyną niepokonaną w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Po bramkach Krzysztofa Kiercza, Aleksandara Vukovića i Macieja Korzyma zespół Korony Kielce pokonał ekipę Podbeskidzia 3-2 (2-0). Bramki dla zespołu Roberta Kasperczyka strzelali Bartłomiej Konieczny oraz Robert Demjan.

90'

Spotkanie zostaje przedłużone o cztery minuty.

89'

Dariusz Kołodziej bliski zdobycia bramki po strzale z rzutu wolnego. Piłka po uderzeniu pomocnika Podbeskidzia niefortunnie skozłowała przed Zbigniewem Małowskim, w rezultacie czego bramkarz Korony miał spore problemy z obronieniem strzału zawodnika drużyny gospodarzy.

87'

Próba wymuszenia rzutu karnego przez Macieja Korzyma nieudana. Szybki kontratak Podbeskidzia, piłkę w pole karne Korony centruje Sylwester Patejuk, zaś Adrian Sikora uderza wprost w bramkarza kieleckiego zespołu.

85'

Przerwa w grze. Pomocy lekarza klubowego wymagać będzie Jakub Bąk, który ucierpiał w starciu z rywalem.

82'

Sędzia Piotr Siedlecki pokazuje kolejną żółtą kartkę w meczu, tym razem dla Kamila Kuzery.

79'

GGGGOOOOLLL!!! Robert Demjan i ponownie drużyna Podbeskidzia łapie kontakt z rywalem z Kielc. Bardzo dobre uderzenie piłki Roberta Demjana i Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce już tylko 2-3!

78'

Bardzo dobra interwencja Zbigniewa Małkowskiego, który broni strzał z rzutu wolnego autorstwa Macieja Rogalskiego.

77'

Patejuk minął trzech obrońców, jednak zatrzymał się na Sobolewskim, który przekroczył przepisy i obejrzał żółtą kartkę.

77'

Dobre dośrodkowanie Marka Sokołowskiego. Do piłki w polu karnym docodzi Robert Demjan, jednak strzał napastnika Podbeskidzia przechodzi obok słupka bramki Korony.

74'

Ofensywniej stara się grać Podbeskidzie i ciągle szuka swojej szansy. Teraz na wątpliwym spalonym złapany Adrian Sikora.

72'

Ostatnia zmiana w meczu. Jakub Bąk zastępuje Malarczyka.

69'

Ostatnią zmianę przeprowadza Robert Kasperczyk. Na murawę wchodzi Sylwester Patejuk. Schodzi Metelka.

68'

GOOOOOOLLL!!! 3:1 dla Korony! Niewykorzystana okazja zemściła się na gospodarzach! Korzym wyszedł sam na sam z Bąkiem i podwyższył prowadzenie!

66'

Ależ okazja dla Podbeskidzia! Strzał Soureka trafił w słupek, a dobitka Sokołowskiego minimalnie minęła bramkę!

65'

Druga zmiana w Koronie: Za Kala wchodzi Kamil Kuzera.

61'

Środkowy obrońca przyjezdnych wraca do gry.

60'

Zdobywca drugiej bramki dla Korony - Kiercz, opatrywany za linią boczną.

56'

W ataku gospodarze. Po ładnej kombinacyjnej akcji Cienciała uderzał na bramkę jednak piłka zatrzymała się w gąszczu nóg obrońców Korony.

52'

GGGGOOOLLLL!!!! Podbeskidzie Bielsko-Biała strzela bramkę kontaktował, zaś autorem trafienia Bartłomiej Konieczny, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Macieja Rogalskiego.

48'

Bardzo dobra indywidualna akcja Macieja Korzyma. Piłka po strzale napastnika Korony Kielce przechodzi minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Mateusza Bąka.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 0-2!

46'

...zaś za Mateja Nathera na boisku melduje się ligowy weteran - Marek Sokołowski.

46'

...w miejsce Dariusza Łatki, trener Robert Kasperczyk posyła na plac gry Dariusza Kołodzieja...

46'

Zanim rozpoczniemy drugą część spotkania. W obydwu drużynach zmiany. W Koronie w miejsce Michała Zielińskiego na placu gry pojawia się Grzegorz Lech...

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Po bramkach Krzysztofa Kiercza i Aleksandara Vukovicia, niepokonany w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy zespół Korony Kielce prowadzi z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-0. Wracamy za kwadrans!

45'

GGGOOOLLLL!!! Aleksandar Vuković i Korona Kielce prowadzi w Bielsko-Białej z miejscowym Podbeskidziem 2-0, zaś sędzia do regulaminowych czterdziestu pięciu, dolicza trzy minuty.

45'

Maciej Korzym faulowany w polu karnym. Stały fragment gry dla Korony Kielce i możliwość zdobycia drugiej bramki. Uderzać będzie Aleksandar Vuković.

41'

Żółta kartka dla Vlastimira Jovanovicia, który w dniu dzisiejszym wykonuje jedną rzecz poprawnie - za wysoko unosi nogi, co kończy się rzutami wolnymi dla drużyny Podbeskidzia.

39'

Ondrej Sourek bliski zdobycia bramki. Piłka po strzale stopera Podbeskidzia minimalnie przechodzi nad poprzeczką Korony Kielce. Od bramki grę wznowi golkiper drużyny przyjezdnej.

37'

Rzut rożny dla piłkarzy Podbeskidzia. Bartłomiej Konieczny udaje się w lewy narożnik boiska, zastanawia się, po chwili przestawia mikrofon i podaje piłke do bramkarza Korony - Zbigniewa Małkowskiego.

35'

Napastnik Korony Kielce Michał Zieliński ogląda pierwszą w meczu żółtą kartkę, za uderzenie piłki po gwizdku.

33'

Kolejny raz sędzia Piotr Siedlecki przerywa spotkanie. Dlaczego? Otóż gaz łzawiący, który ochrona skierowała w stronę kibiców Podbeskidzia przeniósł się wskutek wiatru na ławki rezerwowe obydwu drużyn, co z kolei uniemożliwiało kontynuowanie gry. Cuda, cudanki dzieją się dzisiaj na stadionie przy ulicy Rychlińskiego.

31'

GGGGGOOOLLLLL!!!! Niemożliwe stało się faktem i w Bielsko-Białej padła bramka. Autorem trafienia Krzysztof Kiercz, który wykorzystał błąd Sławomira Cienciały i pokonał bezradnego Mateusza Bąka. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 0-1!

28'

Robert Demjan strzela bramkę dla zespołu Podbeskidzia, jednak sędzia Piotr Siedlecki nie może uznać gola gospodarzom, bowiem podający piłkę Adrian Sikora w momencie podania futbolówki znajdował się z nią poza placem gry.

25'

Przerwa w meczu. Sędzia Piotr Siedlecki odsyła piłkarzy do ławek rezerwowych w celu uzupełnienia płynów. W końcu piłkarze obydwu drużyn ruszyli się na boisku Podbeskidzia w Bielsko-Białej. Może "napici" zawodnicy w drugiej cześćie pierwszej połowy meczu zaprezentują się korzystniej aniżeli do tej pory.

23'

Pierwsza część spotkania przebiega pod jednym hasłem - "sobota, godzina 13:30, pogoda nie sprzyja do gry w piłkę" - to taki nasz swoisty remix słów Piotra Ćwielonga, który jeżeli chodzi o piłkarskie anegdotki nie ma sobie równych. Pytanie zatem zadajemy Wam drodzy kibice. Czy mecze w sierpniu o godzinie 13:30 mają sens? Mamy w końcu nowoczesne stadiony, dlaczego by nie grać sobotniej kolejki o godzinie 17:00, 20:00 oraz 22:00? Jakie jest Wasze zdanie?

19'

A na boisku w dalszym ciągu wieje nudą. Zdziwienie ogarnia człowieka, kiedy patrzy na bandy reklamowe i widzi, że to marne widowisko - to jest T-Mobile Ekstraklasa. Jeżeli tempo spotkania się utrzyma, to podopieczni Roberta Kasperczyka przedłużą serię niezdobytej Twierdzy Bielsko-Biała o minimum dwa tygodnie.

15'

Sędzia Piotr Siedlecki upomina Krzysztofa Kiercza, który w nieprzepisowy sposób powstrzymywał Roberta Demjana.

13'

Pierwszy fragment meczu warty uwagi. Z dystansu na bramkę Korony uderzal Dariusz Łatka, ale minimalnie niecelnie. Grę z piątego metra wznowi Zbigniew Małkowski.

11'

Rzut wolny dla zespołu gospodarzy. Do piłki podchodzi Maciej Rogalski, jednak o dośrodkowaniu pomocnika Podbeskidzia można powiedzieć tyle, że było. Bardzo słaby początek spotkania w wykonaniu obydwu drużyn.

7'

Piłkę w pole karne Korony wprost w ręce Zbigniewa Małkowskiego podaje Robert Demjan.

6'

Dobre podanie Krzysztofa Kiercza w kierunku Macieja Korzyma. Napastnik Korony przyjmuje piłkę, jednak w starciu z Krzysztofem Królem napastnik kieleckiego klubu był bezradny, w rezultacie czego stracił piłkę.

4'

Od początku spotkania niezwykle aktywny jest skrajny obrońca Podbeskidzia - Krzysztof Król. Były zawodnik chociażby Jagielloni Białystok wykazuje ogromne chęci do gry, jednak z jego ataków nic pożytecznego jak narazie dla zespołu z Bielsko-Białej nie przychodzi.

2'

Po jednej próbie ataku ze strony Korony Kielce, jak i Podbeskidzia Bielsko-Biala. Najpierw niedokładne podanie w kierunku Adriana Sikory skierował Matej Nather, następnie zaś szarżującego Michała Zielińskiego faulem powstrzymał Ondrej Sourek.

1'

Zaczynamy! Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 0-0! Niech wygra lepszy!

13:25

Pięć minut pozostało do początku spotkania piątej kolejki T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Koroną Kielce. Obydwie drużyny czekają już w tunelu na znak arbitra, który lada moment powinien wyprowadzić zespoły Korony i Podbeskidzia na murawę stadionu przy ul. Rychlińskiego w Bielsko-Białej.

13:10

Dla sędziego Piotra Siedleckiego dzisiejsze spotkanie będzie natomiast powrotem na boiska Ekstraklasy po przeszło roku czasu. Ostatni mecz na najwyższym szczeblu piłkarskim warszawski arbiter prowadził 7 maja 2010 roku, kiedy to Jagiellonia Białystok pokonała zespół Ruchu Chorzów 1-0.

13:05

Piłkarską sobotę z Ekstraklasa.net rozpoczynamy od meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała, z zespołem Korony Kielce. Kto waszym zdaniem zwycięży w tym pojedynku? Beniaminek spod batuty Roberta Kasperczyka, czy raczej jeszcze niepokonana w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy drużyna Korony? Czekamy na wasze typy w komentarzach i zapraszamy na relację live!