90'

Po beznadziejnie słabym meczu w Lubinie 0:0. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

93'

90'

Arbiter doliczył 4 minuty. Jeszcze zatem 240 sekund kibice będą musieli męczyć się oglądając ten "spektakl"

88'

3 minuty do końca meczu. Beznadziejne widowisko oglądamy dziś w Lubinie.

84'

Małkowski, Traore znów Małkowski i w dalszym ciągu w Lubinie 0:0 a czasu coraz mniej

80'

Na ostatnie 10 minut

80'

Trwa obstrzał bramki Podbeskidzia ale zawodnicy Urbana są mega-nieskuteczni!

79'

Gancarczyk pod dośrodkowaniu Costy uderza...nad poprzeczką.

78'

Kapitalna interwencja Mateusza Bąka po przepięknym uderzeniu z boku pola karnego Szymona Pawłowskiego! Jeżeli bramkarz Podbeskidzia będzie w takiej formie to Richard Zajac szybko do bramki nie wróci!

77'

Piotr Malinowski dobrze próbował się przedrzeć przez obronę Zagłębia ale został powstrzymany

75'

Mamy kolejny kartonik

73'

Zmiana u gości

73'

Malinowski faulowany na linii pola karnego - to będzie może doskonała szansa dla gości

71'

Druga zmiana wśród gospodarzy

72'

Zagłębie konstruuje kolejną akcję ofensywną. Czy piłkarze Jana Urbana znajdą w końcu sposób na defensywę TSP?

69'

Czyżby drugie 0:0 z udziałem Podbeskidzia ??

67'

W środku boiska faulowany Sernas. Nie świadczy to dobrze o widowisku skoro najciekawszymi fragmentami spotkania są faule obu drużyn

66'

Kolejna kartka

65'

Nic, nic, nic kompletnie nic się nie dzieje na boisku w Lubinie. Bardzo słabe spotkanie ogląda garstka kibiców

63'

Nic, kompletnie nic nie zmieniło się w obrazie gry w porównaniu z pierwszą połową co nie jest dobrą wiadomością dla kibiców

61'

Aj, aj, aj - Małkowski sam przed Bąkiem ale niestety piłka przelatuje obok bramki

56'

56'

Sernas do Abwo ale spokojnie strzał czarnoskórego zawodnika łapie Mateusz Bąk

56'

Piotr Malinowski przygotowany do wejścia na boisko - czy on będzie w stanie rozruszać atak gości ??

53'

Ogromne zamieszanie przed polem karnym Podbeskidzia ale ostatecznie obrońcy gości wybijają piłkę

51'

Abwo przyjmuje piłkę na 16 metrze ale jego uderzenie z powietrza zostaje zablokowane. Po chwili jednak znów Sernas staje przed szansą po zagraniu Małkowskiego ale także piłka nad poprzeczką

49'

Początek drugiej połowy podobny jak w pierwszej części meczu

47'

I już na początku meczu pierwsza kartka żółta

46'

Oby ta druga połowa przyniosła więcej emocji niż pierwsze 45 minut

46'

46'

19:00

Zawodnicy wychodzą na boisko

45'

Po słabej pierwszej połowie Zagłębie remisuje bezbramkowo z Podbeskidziem

45'

60 sekund doliczone

45'

Michal Hanek obok bramki po uderzeniu głową

44'

W ostatnich minutach Podbeskidzie broni się cała drużynę niemalże

44'

Sernas z 16 metrów ale Bąk choć z problemami łapie futbolówkę

42'

Akcja pod bramką Zagłębia pierwsza od kilkunastu minut i od razu rzut rożny

41'

41'

Łatce pod bramką Isailovica zabrakło kilku centymetrów aby skutecznie uderzyć piłkę

36'

Małkowski świetnie zagrywa z rzutu rożnego do Rymaniaka ale obrońca uderza głową nad poprzeczką

35'

Wydaje się, że zbyt pochopnie pokazany kartonik przez sędziego z Warszawy

35'

Zagłębie spokojnie w ataku pozycyjny. Podbeskidzie musi dużo biegać aby odzyskać piłkę co kosztuje dużo, bardzo dużo sił

32'

Ostatnie minuty to dominacja gospodarzy. Goście mają ogromne kłopoty z przeciwstawieniem się coraz lepszej gry gospodarzy

31'

Konieczny z rzutu wolnego z 30 metrów bardzo wysoko nad poprzeczką

29'

Abwo-Małkowski-Sernas i po strzale tego ostatniego Bąk ratuje Podbeskidzie. To była piękna akcja!

27'

Abwo do Pawłowskiego i ten drugi z 9 metrów wysoko nad poprzeczką uderza piłkę. To była najlepsza okazja w tym meczu jak do tej pory

25'

Szymon Pawłowski uderza piłkę z daleka ale Mateusz Bąk spokojnie łapie futbolówkę

24'

Aktywny Abwo niedokładnie podaje piłkę w polu karnym TSP

24'

Rymaniak z lewej strony wprost w ręce Bąka dośrodkowuje piłkę

22'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, wyjaśnione i szybka kontra gospodarzy ale Król uprzedza Abwo

20'

Głównie ze środkowej części boiska oba zespoły wyprowadzają kontry. Pierwsze 20 minut to bardzo wyrównane spotkanie. Podbeskidzie dobrze sobie radzi na trudnym terenie w Lubinie.

18'

Żółta kartka za faul na Reinie

17'

Marcin Borski jak na razie tylko słownie upomina Cienciałę za faul

15'

Demjan w walce o piłkę fauluje Rymaniaka. Wolny dla gospodarzy

12'

Zagłębie powoli przejmuje inicjatywę - goście cofnięci czekają na kontry, Konieczny fauluje Małkowskiego.

12'

Sernas obok bramki

11'

Darvydas Sernas faulowany jakieś 30 metrów od bramki

10'

Moment bardzo brzydkiej gry.

9'

Rzut rożny dla Zagłębie pierwszy w tym meczu

8'

Abwo ładnie wyszedł z własnej połowy ale Krzysztof Król zdązył przerwać tą akcję

6'

Ku zaskoczeniu chyba obecnych na Dialog Arenie w pierwszych minutach to goście są stroną przeważającą, choć teraz Zagłębie próbuje kontrować

4'

Piękna akcja Sernasa i Małkowskiego - Litwin podaje do tego drugiego ale zawodnik Zagłębia na spalonym

2'

Pierwszy rzut rożny dla gości w tym meczu

1'

Pierwsze spotkanie 4 kolejki rozpoczęte - od razu w pierwszych sekundach Hanzel faulowany przez Cienciałę

1'

17:58

Na boisku witamy obie 11 wraz z sędziami

17:50

Kibiców na Dialog Arenie niewiele.

17:46

Darvydas Sernas - czy w końcu niezwykle skuteczny w swoim poprzednim klubie a zawodzący na początku w Lubinie zawodnik przełamie się w meczu z beniaminkiem

17:45

Jego konkurent z drugiej ławki trenerskiej szkoleniowiec Zagłębia powiedział natomiast, że szanuje rywala ale jego zespół ma jasny cel - 3 punkty

17:45

Trener gości w rozmowie z reporterem stacji Canal + powiedział, że mimo iż jego drużyna nominalnie gra dwoma napastnikami to Adrian Sikora ma być odrobinę cofnięty za wysuniętym Robertem Demjanem

17:43

Kwadrans do rozpoczęcia meczu. W składzie beniaminka kolejne zmiany. Tym razem trener Kasperczyk zostawił na ławce Macieja Rogalskiego

16:40

Za niewiele ponad godzinę pierwsze spotkanie 4 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czy Podbeskidzie sprawi kolejną niespodziankę ?? Zapraszam na relację na żywo już na kilka minut przed 18.