Korona KielceKorona Kielce
0 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
95'

Sędzia zakończył spotkanie. Korona remisuje z rezerwową Wisłą 0:0. Dziękuję za uwagę.

95'

Rzut wolny dla Korony po zagraniu piłki ręką przez Bruda. Piłka ponad poprzeczką.

92'

Łukasz Garguła opuszcza boisko, a za niego Ivica Iliev.

89'

Tomasz Lisowski ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Gargule.

89'

Lisowski fauluje wychodzącego sam na sam Gargułę.

88'

Rzut wolny dla Korony z przed pola karnego. Tomasz Lisowski trafił w poprzeczkę!!!

88'

Zieliński faulowany przez Bunoze.

85'

Groźna akcja w wykonaniu zawodników Korony. Ze skrzydła podawał Zieliński, ale dobre wyjście bramkarza Wisły.

81'

Zmiana w ataku Wisły. Schodzi Biton, a za niego Genkow.

81'

Schodzi Korzym, wchodzi Lenartowski.

80'

Dobra sytuacja dla Korony. Ładne zagranie ze skrzydła do wbiegającego Korzyma, ale napastnik strzelił wprost w bramkarza Wisły.

80'

Zmiana w Koronie schodzi Kamil Kuzera, za niego Paweł Kal

78'

Patryk Małecki zagrywa do Bitona, lecz zawodnik Wisły był na spalonym.

69'

Zmiana schodzi Lech, wchodzi Zieliński

76'

Żółta kartka dla Michała Czekaja.

76'

Groźnie pod bramką Wisły. Korzym faulowany tuż przed polem karnym przez Michała Czekaja.

74'

Zmiana w Wiśle schodzi Tomas Jirsak, wchodzi Patryk Małecki

63'

Bunoza fauluje Lecha w środku boiska, rzut wolny dla Korony

60'

Na pół godziny przed końcem spotkania nie widać poprawy stylu gry obu drużyn. Jedyne czego jest więcej to fauli i błędnych interwencji arbitra. Czyżby zanosiło się na oczekiwany przez Maaskanta remis?

59'

David Biton tylko postraszył Małeckiego, dalej bezbramkowy remis

57'

Kontratak Wisły po źle rozegranym rzucie rożnym zatrzymany przez Lecha

55'

Kartka dla Lisowskiego za faul na Paljiću

53'

Błąd Kiercza i doskonała okazja dla Wisły

48'

Rzut wolny dla Wisły wykonuje Garguła, piłka dla zawodników kieleckich

47'

Na stadionie w Kielcach zasiada dziś ponad 9000 tysięcy sympatyków żółto-czerwonych.

46'

Druga połowa rozpoczyna się bez zmian w składach w obu ekipach. Rozpoczyna Wisła

45'

Koniec słabej połowy meczu w Kielcach, lekka przewaga gospodarzy i słaba gra Wisły tak w skrócie można podsumować pierwszą część gry.

45'

Garguła wysoko nad bramką Małeckiego, do pierwszej połowy arbiter dolicza minutę.

43'

Po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Vukovića piłkę z rąk wypuszcza Pareiko

43'

Ręka Cezarego Wilka, rzut wolny dla gospodarzy.

40'

Wisła bez jakiejkolwiek chęci gry, najprawdopodobniej Krakowianie wzięliby remis w ciemno i udali się już w drogę powrotną do Krakowa...

39'

W końcu przebudziła się Korona, Lech z Sobolewskim odważniej atakują lewą stroną boiska.

34'

LEch z Sobolewskim nie poradzili sobie z Bunozą

31'

kartką ukarany Tomas Jirsak, za brutalne przerwanie ataku Kielczan

27'

Junior Diaz leży na murawie w asyście medyków.

26'

David Biton wręcz ośmieszył kieleckich obrońców, przy piłce Wisła

23'

groźnie pod bramką Pareiki, potrzebna pomoc medyczna dla bramkarza gości

19'

Słaby początek meczu w Kielcach, dużo wymiany piłek w środkowej strefie boiska, praktycznie żadnej groźnej akcji po za strzałem Kamila Kuzery. Widać, że Wisła gra zachowawczo , Korona zaś nie kwapi się do odważnego ataku.

15'

Mocny strzał Kuzery, Pareiko ratuje się wybiciem na rzut rożny

14'

Fragment gry w środkowej strefie boiska, bez zagrożenia dla obu stron.

12'

Groźnie pod bramką Wisły, Jovanović wywalczył rzut rożny

10'

Andarż Kirm, z prawej strony próbuje zaskoczyć kieleckiego bramkarza, strzał niecelny, ale dobra akcja Wisły.

8'

Korona atakuje prawą stroną boiska, rzut rożny dla gospodarzy

6'

Junior Diaz fauluje w środku boiska kapitana Kielczan - Kamila Kuzerę.

6'

Kirm faulowany dwa razy w odstępie niecałej minuty, rzut wolny z lewej strony boiska

4'

Pierwsza skuteczna interwencja w meczu Małeckiego.

3'

Pierwsza akcja Wisły i skuteczna interwencja Lisowskiego, kontratak Korony.

1'

W zespole Wisły spore zmiany kadrowe, w Krakowie pozostał Melikson, w wyjściowym składzie gra natomiast były zawodnik Korony - Cezary Wilk.

1'

Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

1'

17:48

Rezerwowi Wisły Kraków: Jovanić, Chavez, Nunez, Genkov, Małecki, Kowalski, Iliev.

17:46

Na ławce rezerwowych Korony Kielce zasiądą: Pilarz, Malarczyk, Kal, Lenartowski, Kaczmarek, Bąk, Zieliński.

17:45

Ze stadionu przy ulicy Ściegiennego witają Państwa Iwona Kasak i Paweł Zatorski. Za niewiele ponad kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków.

17:41

Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków. Mistrzowie Polski wystąpią w nieco rezerwowym składzie, oszczędzając się przed rewanżem Ligi Mistrzów.