Niedziela, 21 sierpnia 2011, godz. 14:30

91'

87'

85'

84'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Saidi trafia w obrońcę a Suvorov w ... sędziego

83'

Po rzucie wolnym dobrze dobrze interweniuje Jakub Słowik

82'

Za faul na Saidi, wydaje się, że sędzia nie musiał pokazywać tego kartonika

82'

Tomasz Kupisz znów uderza na bramkę. Tym razem po nodze jednego z obrońców piłka wychodzi na korner

80'

Sędzia Bartos uspokaja zawodników rozgrzanych nie tylko mocnym słońcem nad stadionem w Białymstoku

79'

79'

Tomasz Kupisz ładne z 16 metrów. Techniczne uderzenie minimalnie przelatuje nad poprzeczką

78'

Jagiellonia pewnie rozgrywa piłkę natomiast goście wydają się pogodzeni z losem

76'

Ostatnia zmiana w zespole Cracovii

76'

Kolejna zmiana u gości

74'

Już chyba nic nie uchroni Cracovię od porażki...a zatroskany Szatałow ma o czym myśleć. Karny był ewidentny

73'

72'

Pewnie i 152 bramka popularnego Franka w Ekstraklasie

72'

Karny dla Jagiellonii po faulu Kaczmarka

70'

Kolejna sztuczka techniczna Tomasza Frankowskiego w polu karnym ale tym razem obrońcy się zorientowali w sytuacji

68'

Brzydki faul kapitana Cracovii i wolny dla gospodarzy z około 25 metrów

67'

Kontra Jagiellonii i bliski szczęścia Kupisz

67'

Saidi na lewej stronie boiska próbuje przeprowadzić rajd ale obrońcy zatrzymali ten atak

65'

Kiks przed bramką Jagiellonii jednego z obrońców i Nykiel bliski szczęścia

64'

Znów Tomasz Frankowski w natarciu na bramkę gości, tym razem skutecznie przeszkadza obrońca gości i Franek źle trafia w piłkę

62'

Frankowski uderza głową wprost w Kaczmarka

62'

58'

Jagiellonia mogła podwyższyć, jednak źle wykończył akcję Makuszewski.

54'

Złe dośrodkowanie Visnakovsa z prawej strony.

52'

Cracovia mogła wyrównać. Suvorow podawał do Niedzielana, ale w ostatniej chwili zablokował go Cionek.

46'

Zawodnik, który do Jagiellonii przyszedł z Wigier Suwałki jest dobrym uzupełnieniem składu. Jest przede wszystkim szybkim zawodnikiem i dobrze wyszkolonym technicznie.

46'

Zmiana także w Cracovii. Visnakovs za Strausa.

46'

W przerwie Makuszewski zmienia Seratlicia.

46'

Rozpoczyna się druga połowa. W zespole gości jedna zmiana. W Jagiellonii za Seratlicia pojawia się Maciej Makuszewski

46'

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 1:0.

45'

Sędzia dolicza 1. minutę do pierwszej części spotkania.

43'

Faul pod polem karnym Jagiellonii. Zamieszanie pod bramką Jagiellonii i ponownie czujni białostoccy obrońcy.

41'

Końcowe fragmenty spotkania to przewaga Cracovi.

41'

Najlepszym zawodnikiem w zespole Cracovi jak do tej pory jest Nobazonkiza. Pasy miały kolejną akcję pod bramką Jakuba Słowika.

38'

Podanie Hermesa w pole karne, jednak do piłki nie doszedł Tomasz Frankowski

37'

Jagiellonia w tym spotkaniu zdecydowanie przeważa. Co chwilę żółto-czerwoni próbują się przedostać pod bramkę gości.

35'

Uderzenie Kosanovicia z rzutu wolnego, jednak piłka mija bramkę.

30'

Bramka dla Jagielloni. Piłkę w siatce umieszcza Tomasz Kupisz po podaniu Tomasza Frankowskiego

29'

Żółta kartka za faul dla Tomasza Kupisza

29'

Sędzia zauważył, że Seratlić był na spalonym. A kibice śpiewają niecenzuralne przyśpiewki na szefa rządu. Jednak to jest norma na polskich stadionach.

27'

Białostoczanie w okolicach środka boiska grają w popularnego "dziadka".

26'

Białostoczanie próbują grać skrzydłami. Jednak w obronie radzą sobie piłkarze z Krakowa.

24'

Szybka akcja białostoczan. Jednak długie podanie do Frankowskiego praktycznie przez pół boiska było niecelne.

23'

Jak na razie podopieczni Czesława Michniewicza prezentują się nadspodziewanie dobrze.

20'

Piłkarze Cracovi próbują rozegrać atak pozycyjny. Białostoczanie stosują wysoki presing.

18'

Na stadionie przy Słonecznej kibice głośno dopingują Jagiellonię. Obecni są także kibice gośći.

16'

Kolejna groźna akcja pod bramką Cracovi, jednak Tomaszowi Frankowskiemu zabrakło centymetrów, aby oddać skuteczny strzał głową.

16'

W drużynie gości wyróżnia się Nibozonkiza

14'

Rzut wolny na środku boiska.

11'

W początkowym fragmencie spotkania piłkarze z Białegostoku przeważają na boisku. Prowadzą grę do przodu czego w ostatnich spotkaniach nie było widać

11'

Podanie do Kupisza, który źle przyjął piłkę i nic z tego nie wyszło

9'

Ciekawa akcja Jagiellonii. Dobrze przed polem karnym znalazł się Plizga i uderzył na bramce. Po rykoszecie rzut rożny.

7'

Cracovia znów wygrywa piłkę w środku pola, jednak Bartczak szybko ją traci. Był chyba jednak faulowany, choć sędzia puścił grę. Z kontry Jagiellonii po tym przechwycie nic nie wyszło.

6'

Próba kontry Jagiellonie, ale bardzo szybko przerwana przez obrońców gości.

5'

Ależ okazja Cracovii. Niedzielan wyszedł do prostopadłego podania, szybko odegrał do Saidiego, a ten bez namysłu uderzył bardzo mocno, jednak tuż obok słupka.

4'

I mamy pierwszy rzut rożny dla Cracovii, po zagraniu Nykiela. Krótkie rozegranie, strzał Ntibazonkizy, ale ponad bramką.

3'

Cracovia po przejęciu piłki w środku pola zaatakowała prawym skrzydłem, ale Niedzielan stracił piłkę.

2'

Jagiellonia cały czas na własnej połowie, Cracovia nie atakuje bawiących się piłką gospodarzy. I dalekie podanie do napastników. Strata piłki. Bez pomysłu na grę jak na razie.

1'

Jagiellonia wymienia kilka podań w defensywie. Spokojny początek spotkania.

1'

Początek spotkania.

14:30

Następuje przywitanie i zespoły ustawiają się już na boisku. Uprzejmości wymieniają jeszcze kapitanowie, Tomasz Frankowski i Arkadiusz Radomski. Tradycyjna wymiana proporczyków, przywitanie z sędziami i zaraz zaczynamy.

14:30

Obie ekipy już na murawie, gotowe do gry. Za chwilę zajmą swoje pozycje i rozlegnie się pierwszy gwizdek.

14:27

Na stadionie żywiołowy doping kibiców gospodarzy. Czy poniesie Jagiellonię do zwycięstwa?

14:14

Na ławce gości natomiast Szymon Gąsiński, Aleksejs Višņakovs, Koen van der Biezen, Bojan Puzigaća, Bruno Żołądź, Andraž Struna i Bartłomiej Dudzic.