Spartak MoskwaSpartak Moskwa
2 : 3
1. połowa2 : 2
18:56

Lepsza gra Legii Warszawa w drugiej połowie dała Legionistom upragniony awans. Niemożliwe stało się możliwe. Już po 30 minutach warszawianie przegrywali 2-0, żeby wygrać w rezultacie 3-2. W Warszawie wielka feta, sukces jest olbrzymi ! Niedługo będziecie mogli przeczytać relację pomeczową. Za uwagę dziękuje Mateusz Kopczyński. Do usłyszenia.

94'

KONIEC !! Mamy drugiego pucharowicza w fazie grupowej Ligi Europejskiej ! Awans dała Legii bramka Janusza Gola w doliczonym czasie gry.

93'

Ostatnia zmiana w Legii. Rzeźniczak za świetnego dzisiaj Rybusa.

92'

GOOOOOL DLA LEGII WARSZAWA !!! 3-2 !!! GŁOWĄ GOLA STRZELIŁ ... JANUSZ GOL !! LEGIA PRZECHODZI DALEJ !!!

91'

3 minuty doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

89'

Dobrze ustawiony Michał Żewłakow wybija głową dośrodkowanie prawą stroną boiska. Chwilę potem świetne podanie z lewej strony boiska do Kirilla Kombarova i ... nie sięgnął piłki ! Chyba będzie dogrywka.

88'

Groźny atak Rosjan. Piłkarze ze stolicy Moskwy nie potrafią jednak dobrze wykończyć akcji i znowu przy piłce Legioniści.

85'

Żyro po kilkunastu sekundach od momentu wejścia na boisko został ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

84'

Michał Żyro zastąpi swojego imiennika - Michała Kucharczyka.

84'

Legia wychodzi z kontrą, dobry rajd prawym skrzydłem Rybusa, obrońcy Spartaka w aut.

81'

Gol posłał bardzo długą piłkę do Ljuboji, ten złapany na spalonym.

78'

Powinien być rzut karny dla Spartaka. Jeden z obrońców Legii spóźnił się ze wślizgiem, sędzia nie dopatrzył się faulu i nie odgwizdał "jedenastki". Słychać gwizdy z trybun.

77'

Faul Vrdoljaka, szybko wznowiona gra z rzutu wolnego, strzał wybroniony przez Kuciaka.

76'

Dobre podanie do Kucharczyka, jednak młody Polak przegrywa walkę o piłkę z Rodriguezem.

75'

Wracający na własną połowę Ohayon faulował na środku boiska gracza Spartaka.

73'

Dzyuba z przewrotki nie trafia czysto w piłkę, ta potoczyła się do Kirilla Kombarova, który strzela bardzo blisko słupka !

71'

Kontuzjowany Inaki Astiz opuszcza plac gry, zastąpi go Moshe Ohayon.

70'

Z trybun słychać wulgarne okrzyki skierowane do polskiej drużyny.

68'

Rybus prostopadle do Ljuboi, ten w akcji sam na sam z bramkarzem i ... trafia prosto w Dykana ! Serb mógł lepiej wykańczać albo podawać do lepiej ustawionego Kucharczyka.

66'

Ładna gra kombinacyjna Spartaka, po centrze prostopadle Kombarov, jednak w polu karnym nikt nie zamykał akcji.

62'

Dobra próba Kucharczyka z dystansu, źle interweniował Dykan, ale w dalszym ciągu na tablicy wyników mamy 2-2.

62'

Legia trochę spuściła z tonu, Spartak zaczyna przejmować inicjatywę.

59'

Świetne podanie w polu karnym Dzyuby do Emenike, uprzedził go Kuciak.

57'

Olbrzymi błąd Kucharczyka, który traci piłkę na środku boiska. Z kontrą 2 na 2 wychodzą gracze Spartaka, dobre uderzenie wybronił jednak Kuciak. Z rzutem rożnym poradziła sobie Legia.

56'

Indywidualnie Ljuboja prawą stroną boiska, obrońca Spartaka nabity i rzut rożny dla Legii. Rybus niecelnie dośrodkowuje.

54'

Astiz znowu czysto, jednak przy piłce cały czas Rosjanie.

50'

Świetna interwencja Kuciaka po niezwykle groźnym uderzeniu Kirilla Kombarova ! Piłka wyszła na rzut rożny, jednak z dośrodkowaniem poradziła sobie obrona warszawskiej Legii.

49'

Z bardzo dobrą kontrą wychodzili Legioniści, piłkę stracił Kucharczyk.

48'

Astiz ubiegł dogranie do Emenike i piłka w posiadaniu Legii.

47'

Na murawie leży Sheshukov.

46'

I rozpoczęła się druga połowa.

18:02

Rozgrzewają się piłkarze obu drużyn na murawie. Zaraz rozpocznie się druga połowa.

47'

Arbiter tego emocjonującego spotkania zakończył pierwszą połowę. Świetny mecz na Łużnikach. Spartak jest zdecydowanie częściej przy piłce, jednak to Legioniści sprawiają wrażenie drużyny, która chce awansować i przejść dalej. Do usłyszenia za 15 minut.

47'

Vrdoljak świetnie do Rybusa, Rybus do Ljuboi, zamieszanie w polu karnym, do piłki dopada Rybus i niestety nie trafił w piłkę.

44'

GOOOOOOOOL !!! RYBUS Z 30 METRÓW STRZELA BRAMKĘ DLA LEGII !!! Niesamowite uderzenie pomocnika warszawian !! Mamy wyrównanie i Legia dalej w grze !

39'

Spartak długo przy piłce, Legia odbiera piłkę, Rosjanie natychmiast przejmuje piłkę z powrotem, długie podanie do napastnika rosyjskiej drużyny, ten nie dochodzi do piłki i po zgraniu głową Żewłakowa futbolówka w rękach Kuciaka.

35'

Rybus przedzierał się prawym skrzydłem i został faulowany blisko pola karnego. Krótkie podanie z rzutu wolnego do Wawrzyniaka, ten gdyby trochę celniej uderzył mógłby uradować fanów Legii i wyrównać!

31'

Na Łużnikach oglądamy bardzo emocjonujący mecz. Legia potrzebuje tylko jednej bramki, ady doprowadzić do wyrównania w dwumeczu.

29'

GOOOOOL !!! Gol kontaktowy dla LEGII WARSZAWA !!! Akcja z prawej strony boiska, podanie Rybusa, Ljuboja próbował uderzenia, ale do piłki doszedł Kuczarczyk, który świetnie uderza i mamy 2-1 ! Jeszcze nie wszystko stracone.

28'

GOOOOOL !!! Dmitri Kombarov pewnie w prawy róg bramki. 2-0 dla Spartaka.

27'

Emenike do niepilnowanego Kombarova, ten uderza i dobrze broni uderzenie Kuciak. Z rzutu rożnego Spartak i w polu karnym pada Kombarov faulowany przez Borysiuka ! Fatalny błąd Legii, jedenastka.

24'

Mogło być 1-1 !! Wawrzyniak uderzał z dystansu, piłka po nogach obrońcy trafia w poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny. Dobra wrzutka i Jędrzejczyk z bliska nie potrafi pokonać bramkarza Spartaka i mamy znowu rzut rożny. Kolejny stały fragment gry jednak nieudany i moskwianie wybijają piłkę przed siebie.

21'

Idealne dośrodkowanie z prawej strony boiska do świetnie ustawionego Dzyuby, ten bardzo groźnie uderzał głową, piłkę przed siebie paruje Kuciak. Akcja została przerwana, ponieważ sędzia liniowy zasygnalizował spalonego.

18'

Legia dłużej utrzymuje się z piłką na połowie moskiewskiej drużyny, jednak po niecelnym podaniu Wawrzyniaka piłkę przejmuje Spartak. Legia szybk naprawia błąd, Kucharczyk z lewego skrzydła kiepsko podawał do Ljuboji i przy piłce Rosjanie.

15'

Kucharczyk z 40 metrów zdecydował się na strzał z woleja, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

14'

Na skraju pola karnego Legii Spartak ma rzut wolny. Dmitri Kombarov strzela po ziemi, jednak Kuciak pewnie złapał piłkę w ręce.

10'

Identyczny jak w pierwszym meczu błąd popełnił w tej sytuacji Jakub Wawrzyniak. Legioniści nie wyciągnęli lekcji. Wawrzyniak pozwolił, by Kombarov wybiegł mu zza pleców i zamknął akcję na długim słupku.

10'

GOOOOOL !!! Bramkę strzelił Kirill Kombarov. Po błędzie Astiza piłkę przejął Emenike, który odegrał do Kombarova, ten płasko strzelił i po nieudanej interwencji Kuciaka gol dla Spartaka. 1-0 i Legia musi strzelić 2 bramki, żeby awansować.

9'

Spartak wymienił kilkanaście podań na połowie Legii Warszawa, ale niecelne dośrodkowanie wybił Jędrzejczyk.

7'

Groźna akcja Spartaka, jednak do piłki nie doszedł niepilnowany Kombarov, którego ubiegł Wawrzyniak.

6'

Na trybunach jednak niewielka, 50-osobowa grupa kibiców polskiego zespołu.

4'

Rybus z rzutu rożnego, wybija defensor Spartaka. Akcję zamykał Janusz Gol, który strzelał z dystansu bardzo niecelnie.

2'

W środku pola faulowany Ljuboja.

1'

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy.

16:59

Na murawę boiska wchodzą zawodnicy obu zespołów. Legia w biało-czarnych strojach, Spartak na czerwono-biało. Legia bez swoich kibiców stoczy ciężki bój o fazę grupową Ligi Europejskiej.

16:56

Czy sztuczna murawa przeszkodzi Legii w odniesieniu korzystnego rezultatu ? Czy faworyzowany Spartak postawi kropkę nad i ? Zaraz zaczynamy !

16:41

Legia dzisiaj zagra bez dwóch kluczowych piłkarzy - Radovicia oraz Manu. W bramce zadebiutuje pozyskany z FC Vaslui Dusan Kuciak.

16:31

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest rosyjska drużyna.

16:20

Witam Państwa. Relację z rewanżowego spotkania Legii Warszawa ze Spartakiem Moskwa poprowadzi dla Was Mateusz Kopczyński. Za niespełna 40 minut zacznie się mecz na Łużnikach. Serdecznie zapraszam.