Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:53

Wisła wygrywa po raz pierwszy w tym sezonie, choć w tym meczu nie zachwyciła. Myślę, że Robert Maaskant jest zadowolony z faktu, że jego drużyna zdobyła trzy punkty dość niskim nakładem sił. Czekamy co piłkarze holenderskiego szkoleniowca pokażą w środowy wieczór, miejmy nadzieję,że futbol dokładniejszy niż dziś. Dziękuje za śledzenie relacji i udzielanie się w komentarzach.

90'

Koniec meczu. Trzy punkty pozostają w Krakowie po dość wyrównanym meczu.

90'

Piłka mija bramkę Wiślaków. Tu już chyba nic się nie zmieni.

90'

Rzut wolny z około trzydziestu metrów dla Zagłębie. To może być ostatnia szansa na gola.

87'

Patryk Małecki zdecydował się na strzał z blisko czterdziestu metrów. Wykonanie dalekie od ideału.

84'

Po błędzie obrońców Miedziowych, David Biton znalazł się w dobrej sytuacji,jednak zwlekał zbyt długo ze strzałem.

84'

Zagłębie do dłuższego czasu nie opuszcza połowy mistrza Polski.

81'

Ostatnia zmiana wykonana przez Jana Urbana. Wilczek za Małkowskiego.

80'

Bunoza za Lameya.

77'

Rzut karny zmarnował Andraż Kirm.

76'

Isailovic paruje piłkę! Nie ma bramki

75'

Kolejny karny dla Wisły!!!

74'

Dobra indywidualna akcja Sernasa kończy się faulem na nim na około 20 metrze od bramki Pareiki.

72'

Czarek Wilk melduje się na placu gry. Zmienia on Nuneza.

72'

Dobre dośrodkowanie Nuzeza w pole karne dociera do Jaliensa, jednak holenderski obrońca strzela wprost w bramkarza Zagłębia.

70'

Kirm wchodzi za Ilieva.

69'

Dobra prostopadła piłka Małeckiego do Bitona, jednak napastnik Wisły za długo czekał z piłką przy nodze.

64'

Co raz śmielej atakuję Zagłębie. Wisła zmuszona do defensywy.

63'

Kolejna zmiana w drużynie miedziowych. Gancarczyk opuszcza plac gry. W jego miejsce zapowiadany wcześniej Abwo.

61'

Zmiana w drugiej linii Zagłębia.

59'

Żółta kartka dla Nuneza

58'

Obrońcy Zagłębia nie mogą sobie dziś poradzić z Ilievem. Co raz częściej ratują się faulami.

57'

Diaz zwija się z bólu na murawie. Miejmy nadzieje,że to nic poważnego.

54'

Małkowski uderza nad poprzeczką bramki Wisły.

53'

Rzut wolny dla Lubinian z około 25 metrów.

52'

Biton pewnie obok słupka Isailovica. Trzeci gol w trzecim meczu Izraelskiego napastnika!

49'

Rzut karny dla Wisły po ręce jednego z obrońców Zagłębia.

48'

Początek drugiej połowy wygląda tak jak pierwsza część gry. Wisła rozgrywa piłkę nie zagrażając bramce Zagłębia.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.

18:58

Intensywnie rozgrzewa się David Abwo. Szybki pomocnik zapewne wejdzie na boisko zaraz po przerwie.

18:55

Arek sądzi, że naszą relację śledzi trener Robert Maaskant. Choć laptopa na ławce trenerskiej nie widzę, to było by nam niezmiernie miło gdyby to okazało się prawdą. Może jakieś wskazówki dla trenera wiślaków? :)

18:52

Myślę, że trener gospodarzy w drugiej połowie wpuści na boisko Maora Meliksona, który może narobić problemów zmęczonemu przeciwnikowi.

18:50

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Wisła częściej utrzymywała się przy piłce, jednak poza wspaniałym strzale Łukasza Garguły, nie stworzyła żadnych klarownych sytuacji. Zagłębie czeka na swoją szanse. W pierwszej połowie dwie znakomite sytuacje zmarnował reprezentant Polski Szymon Pawłowski.

45'

Przerwa!

43'

Wisła przez dłuższy czas operowała piłką na połowie Miedziowych, zakończyło się na niecelnym dośrodkowaniu Lameya.

38'

Kolejny strzał Sernasa z dystansu. Tym razem w światło bramki, jednak Pareiko nie miał problemu, aby wybronić ten strzał.

36'

Sernas uderza groźnie zza pola karnego.

34'

Wisła utrzymuje się przy piłce, jednak jak narazie nic z tego nie wynika.

32'

Nunez uderza z około 30 metrów obok słupka Isailovica.

27'

Rzut wolny dla Wisły z lewej strony pola karnego. Może być groźnie.

24'

Wisła dokładnie rozprowadza każdą akcję, szanuje piłkę. Zagłębie nastawione jest na kontratak, jednak jeżeli już ruszy do przodu to jest groźnie pod bramką krakowian.

20'

Za głębokie dośrodkowanie pewnie wyłapuje Isailovic.

19'

Rzut wolny z około 30 metrów wykonuje Małecki.

18'

Cudowny strzał Garguły zza pola karnego. Piłka odbija się od poprzeczki i odbija się tuż przed linią bramkową.

17'

Obrona Wisły przypomina teraz szwajcarski ser. Strzał Hanzela ponad poprzeczką

15'

Znakomita interwencja Pareiki po strzale Pawłowskiego z czterech metrów.

13'

Czyżby zakos Ilieva był znakiem firmowym gry Wisły? Po Jodłowcu 'w tamtym tygodniu, teraz ''na peron" poleciał obrońca Zagłębia.

11'

Świetna akcja Ilieva po prawej stronie boiska, jednak dośrodkowuje niecelnie.

10'

Znakomita sytuacja dla Lubinian. Po błędzie Chaveza, Pawłowski uderzył z ostrego kąta tuż obok słupka Pareiki. Pomylił się minimalnie.

7'

Strzał Sernasa zza pola karnego mija bramkę Pareiki.

5'

Groźna wrzutka Małeckiego. Piłka wychodzi za boisko. Rzut rożny.

4'

Rzut wolny dla Wisły z około 30 metrów.

3'

Zagłębie zaczęło od ataków, jednak dośrodkowania pewnie wybija Chavez.

18:01

Zaczynają Wiślacy.

17:59

Pan Szymon Marciniak wyprowadza obie jedenastki na murawę.

17:55

Frekwencja na stadionie dziś nie zachwyca. Widać, że Kraków żyje już środowym meczem z APOELEM.

17:49

Na trybunach jest już grupa kibiców z Lubina. Zapowiadali się na 800 osób, narazie jest ich ok. 250.

17:46

Jedziemy do Krakowa na mecz z Wisłą i wiadomo, że łatwo nie będzie. Wiemy jaka jest polska liga i z każdą drużyną można wygrać. Życzyłbym sobie, aby ten sezon był emocjonujący do końca, podobnie jak poprzedni – przed wyjazdem do Krakowa powiedział Jan Urban

17:45

Nie robimy tajemnicy z tego, że przed nami ekscytujący czas, że mecz z APOEL-em zaprząta nasze myśli. Ale wygrana, pierwsza w tym sezonie w lidze, jest również bardzo ważna. Zrobimy wszystko, żeby osiągnąć taki wynik, zwłaszcza, że gramy u siebie - zapowiadał przed meczem trener gospodarzy Robert Maaskant.

17:44

Na ławkach rezerwowych w dniu dzisiejszym zasiądą: Jovanic, Melikson, Bunoza, Palijc, Kirm, Genkov, Wilk po stronie gospodarzy. Ptak, Horvath, Telichowski, Rakowski, Abwo, Wilczek, Traore po stronie gości.

17:41

Zapraszamy do typowania wyników w komentarzach.

17:41

Obie drużyny stają dziś przed szansą zdobycia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Lubinian czeka ciężkie zadanie, ponieważ ostatni raz z Wisłą wygrali przeszło sześć lat temu.

17:39

Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Reymonta, gdzie już o 18.00 Wisła Kraków podejmie Zagłębie Lubin. Na relację z tego meczu zapraszają Kasia Guzik oraz Kacper Reński.