Czwartek, 28 lipca 2011, godz. 20:00
Gaziantepspor KulübüGaziantepspor
0 : 1
95'

Po dramatycznym spotkaniu Legioniści wywożą z Turcji jedno bramkową zaliczkę. Trzeba przyznać, że w drugiej odsłonie defensywa warszawiaków spisywała się nadzwyczaj solidnie. IV runda jest w zasięgu ręki. Za uwagę dziękuje Michał Musiejuk.

94'

Koniec meczu! Legia jest w doskonałej sytuacji przed rewanżem.

93'

Emre...

91'

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

91'

Żyro otrzymuje żółtą kartkę.

90'

Na boisku leży Dany Nounkeu.

89'

Ostatnia zmiana Legii. Murawę opuszcza Ljuboja a melduje się na nim Żyro.

86'

86'

Ależ mamy szczęście. W ostatniej chwili piłkę z nogi w polu karnym zawodnikowi gospodarzy zdjął Komorowski.

83'

W rzutach rożnych 12:2 dla Gaziantepsporu.

80'

Schodzi Manu a swoją szansę dostaje Janusz Gol.

77'

Na boisku leży Komorowski. Legioniście oberwało się po starciu z Tosunem.

75'

Gospodarze zaczynają grać tak jak na początku pierwszej połowy, Legia niestety też...

71'

Ukarany strzelec bramki - Radović.

70'

Podopieczni trenera Kafkasa szukają swoich szans strzałami z dystansu. Świetnie spisujący się dziś Wojciech Skaba nie musi nawet interweniować.

67'

Kolejna zmiana Gaziantepsporu. Za Popova na boisku pojawia się Cenk Tosun.

66'

Żółta kartka dla Rzeźniczaka za ostry faul.

63'

Groźna sytuacja gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieupilnowany zawodnik Jastrzębi na szczęście Legionistów fatalnie pudłuje. Warszawska obrona nie popisała się przy tej akcji.

61'

Hubnik za Kucharczyka.

60'

Vrodljak nabawił się chyba jakiejś kontuzji. Zmiana wisi w powietrzu.

58'

Pierwsza zmiana po stronie gospodarzy. Miejsce Elyasa Süme zajmuje Yasin Pehlivan.

54'

Żółta kartka dla Vrdoljaka.

54'

Groźne uderzenie Wagnera z rzutu wolnego. Obok bramki.

53'

Piękne prostopadłe podanie Ljuboji i Radović w pojedynku 1 na 1 z bramkarzem zachował się fantastycznie.

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!111

45'

Gramy.

45'

Oba zespoły są już na boisku, za chwilę zaczynamy drugą część gry.

46'

Koniec nudnej 1 połowy. O ile na początku gospodarze konsekwentnie dążyli do objęcia prowadzenia tak od 20 minuty gra była nudna jak flaki z olejem. Szkoda sytuacji Kucharczyka. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ciekawsze widowisko.

45'

Za linią boczną boiska opatrywany jest Wagner.

45'

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 60 sekund.

44'

Bardzo dużo niedokładności zarówno po stronie Legii jak i Gaziantepsporu.

39'

Zawodnicy obu drużyn myślami są już chyba w szatni...

35'

Coraz śmielsze ataki Legii. Gospodarze bezbłędnie w obronie.

29'

Legia próbuje, ale nic z tego nie wychodzi.

29'

Murat Ceylan.

26'

Vrdoljak z 30 metrów posyła piłkę w trybuny,

24'

Kolejna świetna interwencja Skaby! Gospodarze powinni już prowadzić...

23'

Najlepszym zawodnikiem Legii jest jak narazie Wojciech Skaba.

19'

Żółtą kartką ukarany został Wagner.

17'

Autorem uderzenia po raz kolejny był Murat Ceylan.

17'

Groźne uderzenie zza pola karnego broni Skaba.

14'

Oblężenie bramki Legii trwa. Tym razem Ceylan posłał piłkę w trybuny.

12'

Turcy bliscy objęcia prowadzenia. Piłka o kilka centymetrów mija poprzeczkę bramki po strzale głową jednego z zawodników Gaziantepsporu.

7'

Co za pudło Kucharczyka! Wyśmienite podanie Radovića nie zostało wykorzystane przez Polaka. Wynik bez zmian.

3'

Jak narazie obie drużyny "badają się" z niewielką przewagą gospodarzy.

1'

Rozpoczynamy mecz! Legia na biało-czarno, gospodarze w czarno-czerwonych strojach.

19:31

Dla Michała Żewłakowa jest to powrót na tureckie boiska. 35-letni obrońca Legii w poprzednim sezonie reprezentował barwy MKE Ankaragucu.

19:27

Znamy już składy obu ekip.

19:11

Zachęcamy wszystkich kibiców do typowania wyniku meczu w komentarzach.

19:10

O godzinie 20:00 warszawska Legia rozpocznie swoje zmagania na arenie międzynarodowej. W ramach III rundy eliminacyjnej Ligi Europy podopieczni trenera Macieja Skorży zmierzą się z Gaziantepspor Kulubu. Rywale Legii ostatni raz w Europejskich Pucharach startowali w sezonie 2003/2004. W III rundzie z dalszej gry wyeliminowała ich Roma. Miejmy nadzieję, że Legia zagra równie dobry mecz. Spotkanie poprowadzi Hiszpan - Cesar Muniz Fernandez..