Poniedziałek, 1 sierpnia 2011, godz. 18:30
2 : 2
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa0 : 2
94'

Koniec spotkania! Podbeskidzie odrobiła straty w niesamowitym stylu i uratowało remis z Jagiellonią!

91'

Cóż za sytuacja dla gospodarzy! Piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Jagiellonii!

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Mamy remis!!! 2:2!! Cieśliński dość szczęśliwie umieszcza piłkę w siatce!

88'

Demjan faulowany w polu karnym! Kartka dla Cionka.

85'

Ziajka za Metelkę.

83'

Błąd Zajaca, piłkę przejmuje Frankowski, mija golkipera gospodarzy, ale piłka grzęźnie w wodzie i Frankowski nie zdołał oddać strzału, a jego dośrodkowanie jest niecelne.

82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Patejuka i piłkę głową z bliska do bramk ipakuje Demjan.

80'

Strzał Koniecznego z rzutu wolnego z około 35 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką gości.

76'

Próba wstrzelenie piłki w pole karne przez Cieślińskiego, ale obrońcy "Jagi" wybijają piłkę.

74'

Piłka cały czas grzęźnie na boisku, w tej chwili mecz przypomina spotkanie piłki wodnej.

70'

Kiks Zajaca przy podaniu od obrońcy i rzut rożny dla gości.

69'

Dośrodkowanie Rogalskiego z rzutu rożnego, ale strzał głową Cieślińskiego nad bramką.

67'

Przed nami znów fragment mało ciekawej gry, gospodarze próbują atakować, ale są to nieporadne próby.

65'

Burkhardt za Plizgę.

63'

Cieśliński za Kołodzieja.

63'

Patejuk za Malinowskiego.

63'

Akcja gospodarzy, Sokołowski wpada w pole karne, ale strzela bardzo niecelnie.

61'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale strzał Kołodzieja z około 25 metrów mija bramkę Sandomierskiego.

60'

Tym razem El Sidqy obejrzał żółtą kartkę za faul na Rogalskim.

59'

Rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Rogalski, ale piłkę piąstkuje za pole karne Sandomierski.

58'

Akcja lewą stroną Malinowskiego, podanie tuż przed pole karne do Sokołowskiego, ale ten strzela niecelnie.

58'

Po krótkim momencie przewagi gospodarzy gra znów się wyrównała, wieloma zagraniami rządzi teraz przypadek z uwagi na mokre boisko.

54'

Rzut rożny dla Podbeskidzia, ale bez efektu.

53'

Rzut wolny dla bielszczan z lewej strony pola karnego, dośrodkowuje Rogalski na drugi słupek, rzut rożny dla gospodarzy.

52'

Jak na razie gra toczy się w środku boiska, póki co początek drugiej połowy nie jest zachwycający.

51'

Boisko jest bardzo grząskie i z pewnością utrudnia grę piłkarzom obydwu drużyn.

46'

Makuszewski za Seratlicia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Sędzia dolicza 1 minuntę do pierwszej połowy,

45'

Malinowski w pole karne, ale obrońcy gości wybijają piłkę na rzut rożny.

41'

Dośrodkowanie w pole karne El Sidqy'ego w pole karne, Zajac wypuszcza z rąk prosta piłkę, dopada do niej Grzyb i podaje do Frankowskiego, który dopełnia z bliska formalności.

39'

Uderza zza pola karnego El Sidqy, ale lekko i wprost w ręce Zajaca.

36'

Brzydki faul w środku boiska El Sidqy,ego na Rogalskim, ale sędzia nie ukarał gracza gości kartką.

33'

Dośrodkowanie Kołodzieja z rzutu rożnego, ale dobrze piłkę piąstkuje Sandomierski.

33'

Nad stadionem nadal ulewa, która jednak nie zamierza ustąpić.

30'

Seratlić fauluje Cieńciałę i ogląda żółty "kartonik".

29'

Kontrowersyjna sytuacja, w pole karne gości wpada Demjan, ale sędzia jego starcia z Sandomierskim nie zakwalifikował jako rzut karny.

28'

Tym razem zza pola karnego strzela Sokołowski, ale słabo i bardzo niecelnie.

27'

Popisowa kontra gości, ale Kupisz z bliska strzela wzdłuż bramki, obrońcy wybijają piłkę na 11 metr, skąd strzela Grzyb, ale świetnie broni Zajac.

25'

Silny strzał Sokołowskiego z prawej strony z około 15 metrów, ale broni Sandomierski.

25'

Jak na razie gospodarze wydają się nieco stremowani, a szybko stracony gol z pewnością "podciął" im nieco skrzydła, jak na razie to Jagiellonia jest stroną przeważającą.

22'

Właśnie zaczął padać deszcz, ale wydaje się, że to przejściowe opady.

19'

Akcja Seratlicia lewą stroną. ale jego dośrodkowanie wychodzi na aut.

17'

Rzut rożny dla Jagiellonii, ale Plizga dośrodkowuje słabo i obrońcy wybijają piłkę.

15'

Tym razem zza pola karnego uderzał Grzyb, ale obok prawego słupka bramki Zajaca.

14'

Dośrodkowanie Sokołowskiego w pole karne, strzela Rogalski, ale minimalnie obok bramki.

12'

Rzut rożny dla Jagiellonii, głową strzela El Sidqy, ale trafia w poprzeczkę.

9'

Płaski strzał Malinowskiego zza pola karnego, ale zbyt lekki i Sandomierski broni bez kłopotu.

6'

Tomasz Frankowski pewnym egzekutorem rzutu karnego.

6'

Akcja gości, strzał Plizgi w polu karnym broni Zajac, ale sędzia dyktuje rzut karny za faul Zajaca na Kupiszu. Frankowski z "11" pewnie pokonuje Zajaca.

4'

tym razem próba dośrodkowania Demjana w pole karne, ale znów lepsi obrońcy gości.

2'

Dośrodkowanie Malinowskiego w pole karne, ale Demjana ubiegli obrońcy Jagiellonii.

1'

Zaczynamy!

18:10

Piłkarze Jagiellonii do pierwszego meczu w tym sezonie przystąpią pod wodzą nowego szkoleniowca Czesława Michniewicza, który kilka dni temu zastąpił Michała Probierza. "Żubry" z pewnością zechcą udanie rozpocząć sezon by zapomnieć o pucharowej plamie z Irtyszem Pawłodar, dlatego spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, zapraszamy do śledzenia naszej transmisji live!

18:07

To historyczna chwila dla Bielska i całego regionu Podbeskidzia, bowiem dziś będziemy świadkami pierwszego w historii meczu drużyny bielskiej w ekstraklasie. Po wielu latach prób popularni "Górale" w końcu wywalczyli upragniony awans i w pierwszym, historycznym występie zmierzą się z Jagiellonia Białystok. Gospodarze są bardzo zmotywowani, by to pierwsze spotkanie zakończyło się dobrym rezultatem.

18:04

Zapraszamy serdecznie na ostatni mecz 1 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, w którym beniaminek z Bielska-Białej podejmuje na własnym boisku Jagiellonie Białystok. Na transmisję zaprasza Marcin Zarzecki.