2. połowa0 : 1
90'

Koniec meczu.

82'

Bramka dla Korony! Vuković wyprowadza Koronę na prowadzenie strzałem zza pola karnego!

71'

Maliszewski za Zielińskiego na boisku a pozostali piłkarze uzupełniają płyny

67'

Zieliński miał 100% sytuację na gola ale będąc sam przed bramkarzem trafił prosto w golkipera!!

61'

Mamy wyrównanie: Smoliński doszedł do wycofanej przez jednego z kolegów piłki i plasowanym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

57'

Mięciel z Saganowskim próbowali rozklepać obronę Korony ale młody bramkarz Kielczan zatrzymał dwójkę doświadczonych napastników.

54'

Pierwsze minuty drugiej części wyrównana gra. Szarża Stefańczyka została zatrzymana a Jakub Bąk źle uderzył piłkę

46'

.Za Pawła Kala na boisko wszedł Artur Cebula w drużynie Korony Kielce

45'

Po pierwszej połowie Korona zasłużenie prowadzi z ŁKS 1:0.

40'

Maciej Korzym dwukrotnie przed szansą na bramkę. Raz zablokowali go obrońcy za drugim razem zatrzymał bramkarz.

30'

Gollll!!! Korzym zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu !

30'

Vuković z wolnego czy chwilę wcześniej Zieliński przed szansą na gola dla gości. Mocniejszy personalnie skład Korony jak poradzi sobie z Łodzianami. Przypomnijmy, że o 14. Korona pewnie pokonała ŁKS 3:0

15'

Pierwsze 15 minut to przewaga Korony - swoje okazje mieli Sobolewski oraz Korzym

1'

17:17

Skład ŁKS Waśkow - Stefańczyk, Adamski, Klepczarek, Kłus - Woźniak, Nowak, Bykowski, Smoliński - Saganowski, Mięciel

17:15

Skład Korony: Małecki - Kuzera, Stano, Kijanskas, Kal - Bąk, Vuković, Jovanović, Sobolewski - Zieliński, Korzym

16:20

Mecz zostanie rozegrany na Arenie Kielce. Czy beniaminek Ekstraklasy zrewanżuje się drużynie Leszka Ojrzyńskiego?? W jakich składach zagrają oba zespoły?

16:16

W pierwszym meczu pomiędzy Koroną a ŁKS Kielczanie wygrali wysoko. Jak będzie w drugim dziś spotkaniu??

Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną klubu - początek już o 17.