Koniec meczu! Cracovia wygrywa z Koroną 1:0.

Piłkarz z Czarnogóy nie zmarnował sytuacji sam na sam po świetnym podaniu Rupy.

85'

GOL dla Cracovii! Vladimir Boljevic

83'

Takie rzeczy tylko w meczach sparingowych. Jamróz wraca na boisko w miejsce Paprockiego.

73'

Kolejny strzał z rzutu wolnego broni Małecki. Tym razem uderzał Boljević.

72'

Zmiana w Koronie. Stróżak wchodzi za Jamroza

73'

Żółtą kartką ukarany Jamróz (Korona)

71'

Kolejna okazja dla "Pasów" po mocnym strzale Kosanovicia z rzutu wolnego. Broni jednak Małecki.

65'

Kolejna zmiana Jurij Szatałowa. Kędziora wchodzi w miejsce Blumsteina.

63'

Świetne podanie Suarta do Szeligi, ale piłkarza "Pasów" ubiegł Małecki, który w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo.

62'

Zamieszanie pod bramką Korony po akcji Rok Strausa. Na szczęście dla gości, obrońcy wreszcie wybili piłkę spod nóg Słoweńca.

62'

Zmiana w Cracovii. Rupa za Ntibazonkizę.

60'

Zmiana w ekipie "Pasów" - Straus za Suvorova.

60'

Gąsiński po raz kolejny w tym meczu łapie łatwy strzał z dystansu rywali. Uderzał Paweł Kal.

58'

Dobre podanie Paprockiego do Zielińskiego, który miał świetną sytuację. Jednak fatalnie spudłował z 15 metrów.

50'

Bliski szczęścia Michałek, ale jego uderzenie trafia w boczną siatkę.

48'

Odważna decyzja Suvorova, który próbował przelobować bramkarza strzałem z niemal 40 metrów. Nie udało się.

46'

Kielczanie w drugiej połowie niemal w zupełnie nowym składzie: Małecki - Cebula, Kiercz, Kijanskas, Kal - Jamróz, Jovanović, Paprocki, Kaczmarek - Zieliński, Michałek

46'

Pasy grają w składzie: Gąsiński - Nykiel (46 Struna), Dąbrowski, Kosanović, Stuart - Szeliga, Bartczak (46 Boljević), Suvorov, Blumstein - Ntibazonkiza, Dudzic (46 Krieger)

46'

W Cracovii 3 zmiany: Krieger za Dudzica, Boljević za Bartczaka i Struna Nykiela.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

13:17

W ostatnich pięciu minutach gra w Krakowie troszkę się uspokoiła, ale wcześniej spora grupa miejscowych kibiców oglądała dobry mecz. Brakło tylko goli, choć sytuacji na ich zdobycie było przynajmniej kilka.

45'

Koniec pierwszej połowy.

40'

A teraz 100% sytuacja pod drugą bramką! Oko w oko z Gąsińskim stanął Maciej Korzym, ale bramkarz Cracovii wyszedł obronną ręką z pojedynku z napastnikiem Korony, broniąc jego uderzenie.

36'

Druga w dzisiejszym meczu próba strzału z dystansu Lenartowskiego. Po raz kolejny broni pewnie Gąsiński.

35'

Doskonała sytuacja na objęcie prowadzenie dla "Pasów". Dudzic na prawym skrzydle musiał tylko dograć piłkę do niepilnowanego Suvorova, a pewnie byłoby 1:0. Piłkarz Cracovii poślizgnął się jednak na mokrej murawie.

33'

Cracovia w natarciu. Strzały z dystansu najpierw Nykiela, a później Bartczaka nie dochodzą jednak do celu.

30'

Świetnie broni Małkowski! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał głową Kosanović.

28'

Z dobrej strony pokazał się Krzysztof Nykiel, nowy piłkarz "Pasów". Jednak jego strzał trafił jeszcze w nogi Dudzica i nie miał szans na dotarcie do celu.

25'

Niecelnie uderzenie Bartczaka z dystansu.

23'

Trzecia z rzędu okazja kielczan. Niecelnie uderzał głową Malarczyk.

22'

Kolejne dobre zagranie Sobolewskiego. Tym razem jego strzał z problemami broni Gąsiński.

20'

Dokłądne dośrodkowanie Sobolewskiego na głowę Korzyma, ten jednak nie trafia czysto w piłkę.

15'

Dobre prostopadłe podanie Aco Vukovicia. Szybszy od Cichosa był jednak Gąsiński, który pewnie złapał piłkę.

18'

Składna akcja Cracovii w trójkącie Ntibazonkiza, Suvorov, Dudzic. Ten ostatni dogrywał jednak niedokładnie.

10'

Próba indywidualnej akcji testowanego Blumsteina zakończyła się niepowodzeniem.

8'

Faulowany Saidi. Będzie potrzebował pomocy lekarzy.

5'

Pierwsza interwencja Gąsińskiego. Bramkarz Cracovii musiał interweniować po mocnym strzale Lenartowskiego z dystansu.

1'

Mecz rozpoczęli piłkarze Cracovii.

12:29

W Cracovii pierwszy raz zgra natomiast Gil Blumstein, który od wczoraj trenuje z zespołem.

12:29

W Koronie zagra dziś pierwszy raz Tadas Kijanskas. Trener Ojrzyński ustawił go dość nietypowo - na prawej obronie.

12:28

Na ławce rezerwowych Cracovii zasiedli: Kaczmarek (br.), Krieger, Kędziora, Straus, Boljević, Żołądź, Struna, Nawotczyński, Rupa.