1. połowa0 : 2
90'

Koniec spotkania. Wisła Kraków przegrała z Rapidem Bukareszt 0:2.

86'

Wisła próbuje zdobyć za wszelką cenę kontaktowego gola. Tym razem Rumuni wybili piłkę po sporym zamieszaniu we własnym polu karnym.

82'

Garguła przytomnie wycofał piłkę do Ilieva, ale Bułgar z 10 metrów nie przycelował w światło bramki!

80'

Wracając do sytuacji Sobolewskiego. Iliev świetnym podaniem uruchomił na skrzydle Genkowa, ten podał w centrum pola karnego gdzie znajdował sie Sobolewski. Jednak pomocnik uderzył za lekko i piłka znalazła się w rękach bramkarza Rapidu.

78'

Kolejna zmiana w szeregach Białej Gwiazdy. Boisko opuszcza Kirm, w jego miejsce wchodzi Boguski.

76'

Sobolewski marnuje świetną akcje swojego zespołu, zainaugurowana podaniem Ilieva.

75'

Długim podaniem uruchomiony zostaje Iliev, jednak został blokowany.

73'

Na boisku pojawia się również Iliev, zastępując Małeckiego

72'

Jednakże Melikson musiał opuścić plac walki, w jego miejsce wchodzi Garguła.

71'

Melikson nabawił się nie groźnego urazu, ale może kontynuować mecz.

68'

Wisła ponownie ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, pressing Rumunów sprawia nam wiele problemów.

67'

Rzut rożny dla Wisły. Małecki dośrodkowuje, jednak nikt nie strąca tej piłki i Rapid wyprowadza kontratak.

65'

Wisła wyprowadza kontrę, Melikson mija dwóch rywali, lecz trzeciego już się nie udało i tracimy piłkę.

63'

Długim podaniem uruchomiony zostaje Roman, tym razem złapany został w pułapkę ofsajdową.

63'

Kolejne dwie zmiany w szeregach drużyny z Rumunii.

62'

Roman znowu straszy Pareikę, tym razem piłka po strzale napastnika Rapidu mija bramkę Białej Gwiazdy.

61'

Wisła zepchnęła swych przeciwników pod ich pole karne, jednak nie potrafi znaleźć drogi do bramki Comana.

61'

Kirm dopada do dośrodkowania na 11 metrze, uderza piłkę z woleja, jednakże Coman znowu lepszy od naszych atakujących.

60'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Rapidu, do piłki wychodzi Coman i z problemami łapię futbolówkę.

55'

Rzut wolny dla Rapidu blisko pola karnego Wisły.Jednak strzał po tym stale fragmencie gry pewnie broni Pareiko.

54'

Małecki przedziera się na lewym skrzydle, centruje jednak za mocno.

52'

Długie podanie w stronę lewego-skrzydłowego Rapidu, jednak na swoim miejscu Paljić

50'

Wisła jak na razie ospale, starają się długo utrzymywać przy piłce na własnej połowie.

49'

Rapid kultywuje swoją taktykę z pierwszej odsłony gry, trzymając swoją pierwsza linię głęboko na połowie Wisły.

46'

Już na samym początku drugiej połowy Genkow dochodzi do bardzo dobrej pozycji i niezłym strzałem próbuje strzelić gola, jednak dobrą robinsonadą popisuje się bramkarz Rapidu.

46'

Drugą połowę zaczynają piłkarze z Bukaresztu.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

2:0 dla Rapidu!!! Roman doszedł do długiego podania, przepchnął obrońcę i w sytuacji sam na sam bez problemu podwyższył rezultat!

42'

Uraz Honduranina wyklucza go z gry. W jego miejsce Marko Jovanović.

39'

Na murawie leży opatrywany Chavez, który agresywnie powstrzymał Cassio na linii pola karnego.

35'

Sburlea zdobywa kolejną bramkę dla Rapidu, ale po gwizdu. Wcześniej był na spalonym i za niepotrzebne zachowanie obejrzał żółtą katkę.

34'

Olbrzymi błąd przy rzucie wolnym zanotował Pareiko, który źle obliczył tor lotu piłki. Na szczęście dla Wisły, do pustej bramki nie trafił Herea.

31'

Sporo fauli na zawodnikach Wisły. Przed momentem faulowany kapitan Białej Gwiazdy, Radosław Sobolewski.

27'

Było blisko! Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Andraż Kirm, w polu karnym piłkę sięgnął Michael Lamey, który uderzył z główki tuż nad poprzeczką.

23'

Wisła zaczyna dochodzić do głosy. Na minimalnym spalonym złapany Cwetan Genkow, jak na razie zupełnie niewidoczny.

21'

Skrzydeł nie może rozwinąć także Maor Melikson. Teraz Izraelczyk wymienił klepkę z Patrykiem Małecki, który padł w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy.

17'

Piłkarze z Rumunii cały czas w natarciu. Nerwowość w grze Wisły, która chyba nie spodziewała się aż takiej siły przeciwnika.

13'

Gol dla Rapidu!! W polu karnym piłkę otrzymał Roman, do zagrania do tyłu podbiegł Grigorie i strzałem po ziemi pokonał Sergeia Pareiko.

13'

Niewielką przewagę uzyskało bojowo usposobiony Rapid. Sporo krwi napsuł teraz wiślakom Herea na lewej stronie. Skończyło się na rzucie rożnym.

12'

Dragan Paljić ostro potraktował zawodnika z Bukaresztu w środku pola i za to przewinienie obejrzał żółty kartonik.

9'

Pierwsza groźna akcja Wisły. Pod pole karne przedarł się Radosław Sobolewski, kropnął potężnie, jednak piłka przeleciała tuż nad bramką Rapidu.

4'

Zawodnicy Rapidu atakują wiślaków bardzo agresywnie i stosują wysoki pressing. Jak na razie skutecznie uniemożliwiają przejęcie kontroli na boisku zawodnikom mistrza Polski.

1'

Rozpoczęła Biała Gwiazda.

15:08

Skład Rapidu Bukareszt: Coman, Cretu, M. Antonio, Burca, Bozović, Roman, Alexa, Grigorie, Sburlea, Cassio, Herea.

14:59

W Estonii bardzo ładna pogoda, w przeciwieństwie do tego co oglądamy u nas w kraju. Świeci słońce, jest ciepło ale nie upalnie. Jednym słowem warunki doskonałe do gry w piłkę.

14:58

Wiślacy zagrają w najmocniejszym ustawieni, konsekwentnie trener Robert Maaskant ustawia swój zespół w formacji 4-3-3.

14:57

Na ławce Wisły znaleźli się: Jovanić, Burliga, Jovanović, Bunoza, Kowalski, Iliev, Brud, Jirsak, Garguła, Boguski.

14:57

Skład Wisły Kraków: Sergei Pareiko - Michael Lamey, Kew Jaliens, Osman Chavez, Dragan Paljić - Cezary Wilk, Radosław Sobolewski, Maor Melikson - Patryk Małecki, Cwetan Genkow, Andraż Kirm.

14:56

Witamy w relacji na żywo z meczu towarzyskiego w którym Wisła Kraków zmierzy się z Rapidem Bukareszt. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Flory Tallin. Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną Wisły.