Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Rot Weiss Oberhausen Rot-Weiss Oberhausen
91'

Koniec meczu. Wisła wygrała z Rot-Weiss Oberhausen 1:0 po bramce Patryka Małeckiego z rzutu karnego.

89'

Kolejna świetna interwencja Jovanicia! Po zamieszaniu w polu karnym, Terranova dopadł do piłki, ale bramkarz Wisły obronił!

87'

Boguski wpada w pole karnę, ale jest zablokowany i jest rzut rożny dla Wisły. Chwilę później kontra Rot-Weiss, ale Jovanović zatrzymał Terranovę.

84'

ZMIANY w Wiśle: Wilk i Małecki schodzą. Wchodzą Brud i Chrapek. Opaskę kapitana przejął Jirsak.

81'

Żółta kartka dla Gyasiego po faulu na Boguskim. Napastnik Wisły wychodził na sytuację sam na sam i w normalnym meczu, byłaby to kartka czerwona.

79'

Dwójkowa akcja Nuneza z Boguskim, ale ten pierwszy zaprzepaścił akcję niecelnym, kluczowym podaniem. Wcześniej Małecki wrzucał z rzutu wolnego, ale Kowalski był na spalonym.

77'

Brawo dla Jovanicia! Bramkarz Wisły obronił strzał Ellmanna z kilku metrów. Rot-Weiss się rozkręca. Willers strzela niecelnie z 20 metrów.

74'

Burliga blokuje strzał rywali, a później Schliesing strzela niecelnie.

73'

ZMIANY w Wiśle: Na boisko weszli Kowalski Burliga i Bouski, a opuścili je Lamey, Paljić i Genkov.

69'

Małecki miał szansę wyjść na dobrą pozycję, ale nieprzepisowo zatrzymał go Bahcecioglu.

68'

Bunoza zatrzymał akcję rywali i... został sfaulowany.

58'

GOOOOL! Jedenastkę na gola zamienił Patryk Małecki!

58'

Karny dla Wisły! Po akcji Iliewa obrońca zagrał ręką

56'

Ofensywne wejście Lameya. Obrońca oddał niecelny strzał.

54'

Terranova niecelnie z 20 metrów. Wczesniej Bunoza uratował Wisłę wybijając piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

50'

Genkow pada w polu karnym! Karnego jednak nie ma...

48'

RWO zaczęło od mocnego uderzenia. Jovanić z trudem broni strzał Terranovy z 16 metrów.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Nie ma zmian w składzie Wisły.

46'

Koniec I połowy. 0:0 do przerwy.

44'

Dzisiejszy kapitan Wisły Cezary Wilk, wślizgiem przerywa kontrę rywali. Chwilę później niecelny strzał Nuneza z 25 metrów.

41'

Żółta kartka dla Bunozy za faul w środku pola.

40'

Strzał Iliewa z 18 metrów wybroniony przez Melkę. Chwilę później lewą stroną ruszył Duran, ale Jovanić wykopuje jego dośrodkowanie aż w pole karne Białej Gwiazdy.

38'

Ivica Iliev minął dwóch rywali, ale nie miał komu podać...

37'

Jovanović niecelnie podaje do Genkowa. Piłka wylądowała na trybunach i... rozlała piwo jednemu z kibiców. Za to zagranie należy się ewidentna żółta kartka ;) :)

35'

Jovanić pewnie wyłapuje piłkę po wrzutce z rzutu wolnego.

31'

Dobrze prezentują się obrońcy Wisły. Jovanović i Bunoza dobrze się uzupełniają, a przed chwilą Lamey skutecznie odebrał piłkę Kullmanowi

29'

Tym razem Iliew sam na sam z bramkarzem RWO! Kolejna szansa niewykorzystana! To już powinien być gol....

28'

Nunez rozgrywał piłkę z pierwszej piłki z Iliewem i był bardzo blisko gola! Miał jednak mało miejsca na strzał i przestrzelił w sytuacji sam na sam.

25'

Bunoza i Jovanović dobrze interweniują po wrzutkach piłkarzy RWO.

25'

Chwila zostaju w grze Wisły. Aż trener Maaskant musiał krzyknąć na swoich podopiecznych.

21'

Po rzucie rożnym strzałów próbowali Nunez (dwukrotnie) i Iliew. Wszystkie jednak zablokowane.

19'

Zawieszanie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie drużyna Maaskanta wychodzi z kontrą. Iliew niecelnie podaje jednak do Jirsaka. Dobre ofensywne wejście Bunozy - podanie do Genkowa minimalnie niecelne.

16'

Iliew z 16 metrów, bramkarz odbija! Zabrakło dobitki... Chwilę później rożny dla Wisły, ale bramkarz wybija dośrodkowanie.

14'

Wisła atakuje z kontry, ale złe zagranie Genkowa do Nuneza przerywa akcję.

12'

Wysocy Jovanović i Bunoza, do tej pory, czyszczą wszystkie wrzutki rywali. Tymczasem Schiller faulował Nuneza, brzydko w środku pola.

9'

Klepka Małeckiego z Jirsakiem, ale podanie do Genkowa nie mogło dojść do skutku - Bułgarski napastnik był na pozycji spalonej. Chwilę później długa piłka Bunozy do Małeckiego, ale obrońca rywali przeciął lot piłki.

6'

Mieliśmy próbę Małeckiego z ok. 30 metrów. Poza tym, RWO cały czas gra długie piłki do przodu.

3'

Brown-Forbes oddaje niecelny strzał z dystansu na bramkę Wisły. W rewanżu akcja Małeckiego z Nunezem. Ten drugi, uderzył jednak również niecelnie.

1'

Rozpoczęło się spotkanie Rot-Weiss - Wisła. Zaczęło RWO.

19:03

Stadion w Bocholt wypełnia się pomału widzami - jest ich już kilkaset. Za chwilę początek spotkania

18:55

I to co wszystkich zapewne interesuje nieco bardziej:

Skład Wisły Kraków: Jovanić, Lamey, Jovanović, Bunoza, Paljić, Wilk, Nunez, Jirsak, Małecki, Genkov, Iliev Rezerwowi:Kurto, Czekaj, Kowalski, Burliga, Chrapek, Garguła, Boguski, Brud

18:52

Skład Rot-Weiss Oberhausen: Melka, Pappas, Schiller, Willers, Duran, Kunert, Jojo, Hasanbegovic, Brown-Forbes, Klinger, Kullmann. (Rezerwowi: Terranova, Gataric, Schliesing, Corvers, Gyasi, Ellmann, Goecer, Hartmann)

18:51

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania sparingowego Wisła Kraków - Rot-Weiss Oberhausen. "Biała Gwiazda" przygotowuje się do walki o Ligę Mistrzów, jednak na to spotkanie, musiała udać się do niemieckiego Bocholt. Relacja za oficjalną stroną Wisły Kraków.