Koniec meczu. Korona wygrywa z ambitną Calisią 1:0.

Janczyk ucierpiał w jednym starć i musi zejść z boiska. Na plac gry wraca Janiec

80'

Tomasza Frontczaka zmienia Łukasz Borwik

76'

Lech marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem ! Tymczasem zmiana. Boisko opuszcza Janiec, a pojawia się Michałek

73'

Calisia blisko remisu ! Czech znalazł się sam na sam i posłał piłkę obok Małeckiego. Ta nie znalazła drogi do bramki.

68'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

67'

Dziubek zmienia Kempińskiego

56'

Groźny strzał Janczyka broni Ludwikowski

56'

Trzy zmiany w Calisii. Ciesielski za Gościniaka, Frąszczak za Świergla i Grabowski za Bzdęgę

60'

I mamy bramkę dla Korony. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kal, a Kiercz wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i zmusza Frontczaka do kapitulacji.

58'

Janczyk czaruje obrońców Calisii i uderza na bramkę. Świetna parada Frontczaka.

57'

Nieczyste uderzenie Lenartowskiego, ale Korona blisko strzelenia bramki.

50'

Dobrze na prawej flance szarżuje Kal. Po jednej z jego wrzutek niecelnie główkuje Kiercz.

47'

W Calisii trzy zmiany. Frontczak za Ludwikowskiego, Lis za Migawę, Maksymow za Kupczyka

46'

Skład Korony na II połowę: Małecki – Lenart, Hernani, Kiercz, Kal– Bąk, Lech, Lenartowski, Janiec– Cichos, Janczyk

46'

Zaczynamy drugą połowę

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek. Przepraszamy również za literówki w nazwiskach graczy Korony. Pośpiech robi swoje, ale usterkę zaraz naprawimy :)

38'

Tempo meczu znacznie spadło. Calisia nadal się broni ,lecz szuka szans po kontratakach. Na razie, bez powodzenia

38'

Wspaniałe uderzenie Gościaniaka z ostrego kąta. Małkowski piąstkuje końcówkami palców ! Korona atakuje, ale to Calisia miała lepszą okazję.

36'

Okazja dla Calisii. Pozostawiony bez opieki Gościniak w ostatniej chwili zablokowany. Piłka wychodzi na korner.

29'

Calisia w natarciu ! Tomasz Kempiński przedarł się w środkiem pod pole karne, lecz piłkę zdołał wyłuskać Małkowski

24'

Kolejna okazja drużyny z Ekstraklasy ! Po dośrodkowaniu Sobolewskiego, Jovanović główkuje nad bramką. Tymczasem mamy przerwę na uzupełnienie plynów

23'

Marcin Ludwikowski chyba pozazdrościł kolegom z pola i naciskany przez Jamróza zdecydował się na drybling.

21'

Calisia blisko objęcia prowadzenia ! Po zagraniu z lewej strony, minimalnie pomylił się Kupczyk

19'

Calisia nie zamierza oddawać skrzydeł, lecz doświadczenie Korony bierze górę. Najpierw nad bramką uderza Lisowski, później uderzenie Kaczmarka z rzutu wolnego piąstkuje na róg Ludwikowski

16'

Rzut wolny dla Calisii. Do piłki podchodzi Bartosz Migawa i strzela wysoko nad poprzeczką

14'

Korona dłużej utrzymuje się przy piłce. Z lewej strony próbował dośrodkowywać Sobolewskie, ale Migawa dobrze blokował

6'

Dynamiczny mecz w Jarocinie. Korona wyraźnie przeważa i momentami miażdży kaliskiego drugoligowca. PRzed momentem Jamróz huknął wprost w ręce Ludwikowskiego.

1'

Zaczęła Korona.

11:01

Piłkarze obu drużyn już na boisku. Trwa powitanie

10:50

Calisia: Ludwikowski - Wiącek, Czech, Lisiecki, Kupczyk - Sowiński, Migawa, Świergiel, Gościniak - Kempiński, Bzdęga . Ostatni z wymienionych to kolejny piłkarz przymierzany przez Calisię do składu na drugą ligę. W zeszłym sezonie grał w Miedzi Legnica.

10:44

Korona: Małkowski - Kuzera, Stano, Malarczyk, Lisowski - Vuković, Jovanović, Sobolewski - Jamróz, Korzym