Korona KielceKorona Kielce
1 : 0
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
93'

Mimo, ze w ostatnich minutach doliczonego czasu gry, Stachowiak znalazł się w polu karnym Korony, to wynik nie uległ zmianie.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

88'

Ostatnia zmiana dla trenera Gąsiora, popularny Wtorek opuszcza murawę, za niego Paprocki.

86'

Sfaulowany przez Lecha Niedzialan opatrywany jest poza boiskiem.

85'

Lech i Niedzielan leżą na murawie i zwijają sie z bólu.

83'

Górnik bardzo ambitnie, jednak zmiany wyniku nie mamy.

81'

Kolejna zmiana w ekipie włodarzy. Za młodego Bąka - Dirceu.

77'

Stano główką, ale piłka odbija się od Banasia, rzut rożny dla Korony.

76'

Marciniak - żółta kartka.

71'

Za Bonina Zahorski.

70'

Za Olka Kwieka, Adam Nawałka wstawia Gabriela Nowaka.

70'

Niezła akcja Górnika! Jeż jednak na spalonym...

70'

Jovanović z braku mozliwości rozegrania, jest zmuszony do zatrzymania akcji.

67'

Magiera pokonany w walce przez Golańskiego, ten do Korzyma, strata.

65'

Andrzej Niedzielan pewnie wykorzystuje karnego!

65'

Żółta kartka dla Bonina i karny podyktowany dla Korony.

63'

Centra Golańskiego.Po dotknięciu piłki przez Marciniaka kolejny rożny dla Korony.

66'

Za brzydki faul żółtą kartką ukarany Maciej Korzym.

60'

Kolejny rożny dla gospodarza.

60'

Po wybiciu Banasia, mamy rzut rożny dla Korony.

58'

Szybka akcja Górnika mogła zwiastować zagrożenie pod bramką Małkowskiego, jednak niedokładnym podaniem popisuje się Gasparik, akcja spełza więc na niczym.

57'

Ręką zagrywał Lech, rzut wolny dla Górnika.

56'

Magiera z Jeżem zastopowali skutecznie, rozpędzającego się z akcją Golańskiego.

54'

Sporo walki w środku pola, jednak żadna z drużyn nie jest w stanie wypracować sobie choćby zalążków dobrej akcji.

53'

Bez tempa Lech podaje do Niedzielana i wynik wciąż pozostaje bezbramkowy.

52'

Golański znakomicie ogrywa Gasparika. Z dobrze zapowiadającej się akcji kielczan, nie mamy bramki, bo gospodarze nie wypracowują sytuacji do strzału.

50'

Korzym do Niedzielana, niecelnie i spokojnie w obronie Banaś.

49'

Za Ediego żegnanego owacjami, na boisku melduje się Korzym.

46'

Bonin nie wykorzystuje kolejnej okazji!

46'

Przywilej korzyści dla Górnika, mógł zakończyć się bramką, obrońcy z Kielc jednak przytomnie.

46'

Sikorski do Jeża - lob ponad Małkowskim, na szczęście dla Korony piłka opuszcza plac gry.

46'

Wyjściowa jedenastka Korony niezmieniona, w składzie Górnika podobnie - bez zmian. Tę połowę z lekkim opóźnieniem rozpoczynają kielczanie.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45 minutach, w Kielcach Górnik bezbramkowo remisuje z Koroną.

45'

Rzut wolny dla Górnika. Skromny dwuosobowy mur kielczan, na nic się on jednak zdaje bo pewnie w bramce Małkowski.

44'

Jeż do Bonina, ten indywidualnie, ale wycofuje do Gasparika. Tymczasem sędzia dolicza jedną minutę.

43'

Sporo sytuacji strzeleckich w tych ostatnich minutach pierwszej połowy. Mimo, ze piłki z własnego pola nie potrafili wybić obrońcy Górnika, tak bramki w Kielcach jak nie było tak nie ma.

41'

Sobolewski! Słupek! W dobitce Lech w poprzeczkę, jednak nawet jeśli bramka by padła nie zostałaby uznana, gdyż sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

38'

Stachowiak znów popełnia szkolny błąd, wybija w aut.

36'

Jakub Bąk po podaniu ze środka pola mógł znaleźć się w bardzo dogodnej sytuacji bramkowej, jednak młody piłkarz nie opanowuje futbolówki.

34'

Lewa stroną boiska rozpędza się Magiera. W walce z obrońcami Korony, udaje mu się z zyskać rzut rożny.

32'

Pozytywnie w bramce po raz kolejny Stachowiak, który broni podanie z rzutu wolnego Ediego. Piłkarz Korony niewątpliwie bardzo chciałaby się pożegnać z kibicami bramką, jednak Stachowiak póki co w bramce spisuje się bardzo pewnie.

30'

Pierwszy żółty kartonik pokazany zostaje Lisowskiemu.

29'

Kolejny korner dla gospodarzy. Dośrodkowanie wybija Sikorski.

28'

Lech znów we współpracy z Niedzielanem. Sobolewski w polu karnym próbuje swoich sił strzeleckich. Wynik jednak się nie zmienia.

25'

Dogodna sytuacja dla Górnika. Bonin do Sikorskiego, ten bardzo pechowo.

24'

Decyzją sędziego rzut rożny dla Górnika.

23'

Sobolewski mocno zgrywa w pole karne Górnika, Golański oddaje ostateczny strzał w światło bramki, lecz jednocześnie prosto w ręce Stachowiaka.

21'

Stachowiak popełnia błąd we wznowieniu więc od autu rozpoczną piłkarze Korony.

20'

Niedzielan z Lechem we współpracy mogli zmienić wynik spotkania, jednak Lech ponad poprzeczką bramki Stachowiaka.

18'

W kontrze Jeż! Małkowski jednak bardzo pewnie i skutecznie.

17'

Kolejny strzał na bramkę Stachiowiaka. Tym razem do strzału przymierzył Bąk. Pewnie jednak Stachowiak.

15'

Pazdan do Gasparika, ten z kolei do Magiery, ale końcowe dośrodkowanie niecelne, z kontrą wychodzą więc kielczanie.

13'

Edi niecelnie z dystansu.

11'

Nerwowo pod bramką Górnika. Magiera podaje do Stachowiaka, a ten łapie. Sędzia mimo protestów kielczan nie odgwizduje rzutu wolnego.

10'

Bonin zgrywa do Sikorskiego, podanie jednak okazuje się mało precyzyjne. Od bramki zacznie więc bramkarz Korony.

9'

Sikorski po niezłym zgraniu przez Jeża, bliski pokonania Małkowskiego. Piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką kieleckiej bramki.

7'

Lisowski w pojedynku z Sikorskim okazał się lepszy i wywalczył dla swojej drużyny rzut wolny.

6'

Pazdan nie upilnował teraz Sobolewskiego, a ten ładnie podaje w pole karne Stachowiaka. Dobrze ustawiony Danch odbija i spokojnie Stachowiak.

5'

Lisowski popisuje się precyzyjnym dośrodkowaniem, Górnik znów ma szczęście, że do podania nie doszedł żaden z piłkarzy Korony.

19:04

Gasparik zmierzający do piłki zostaje powstrzymany przez Małkowskiego.

3'

Stachowiak chcąc wybić dośrodkowanie wyszedł z bramki, jednak nie dosięgnął piłki. Na szczęście dla Górnika gospodarze się mylą i piłka przelatuje obok bramki Górnika.

2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

2'

Tuż przed spotkaniem Edi Andradina został pożegnany przez prezydenta i kibiców. Po spotkaniu z Górnikiem piłkarz zapowiedział zakończenie gry w Koronie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Gila już za nami. Górnicy zagrają dziś w białych strojach, Korona występuje na żółto-czerwono.