2 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
2. połowa1 : 0
93'

Spotkanie kończy się wynikiem 2:0. Zawiodła zarówno Legia jak i Wisła. Decydującym momentem okazała się sytuacja z końcówki pierwszej połowy - rzut karny dla Legii,czerwona kartka dla Pareiki. Trzy punkty dla Legii, jednak nie zmieni to już nic na pozycji lidera Ekstraklasy.

90'

Piękny strzał będącego od kilku minut na boisku Szałachowskiego w długi róg z lewej strony pola karnego i Jovanić wyciąga piłkę z siatki.

88'

Ostatnie chwile hitu kolejki. Zobaczymy o ile zostanie przedłożone spotkanie przez sędziego.

87'

Rzut wolny dla Legii po faulu Garguły na Radoviciu. Świetna okazja do zdobycia bramki.

85'

Kolejna zmiana w Legii. Tym razem taktyczna. Z boiska zszedł Kucharczyk,który zanotował dobry występ, a na jego miejscu pojawił się Sebastian Szałachowski.

85'

Już tylko kilka minut do końca regulaminowego czasu gry. Wnioskując po wydarzeniach na boisku zbyt wiele się nie zmieni.

80'

Żółta kartka dla Pajlicia.

79'

Uderzenie Paljicia z pola karnego jednak bardzo słabe.

78'

Dobre podanie Sobolewskiego do Małeckiego krótki rajd lewą stroną zakończony niedokładnym podaniem.

76'

Świetna akcja Manu lewą stroną boiska. Wbiega w pole karne chwila wyczekania i przerzuca piłkę na druga stronę pola karnego. Z powietrza uderza Cabral jednak strzał jest zablokowany.

75'

Legia kontroluje przebieg spotkania. Wisła chwilami stara się choćby na chwilę przejąc inicjatywę jednak ewidentnie umysły piłkarzy Białej Gwiazdy zostały przygaszone skutecznie przypieczętowanym już mistrzostwem Polski.

72'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Cabrala.

70'

Strzał Janusza Gola sprzed pola karnego mija bramkę Jovanicia.

68'

Boisko opuszcza Maciej Rybus, a na jego miejsce pojawia się Felix Ogbuke.

65'

Doskonałe dośrodkowanie Manu z lewej strony pola karnego wprost na głowę Kucharczyka. Kucharczyk jednak kolejny raz uderza nieskutecznie. Wisła sprawia wrażenie drużyny, która jest obok spotkania. Czyżby szampańskie bąbelki po mistrzostwie w głowie jeszcze grały.

64'

Piękny strzał Kucharczyka Jovanić świetnie interweniuje. Poprawka Radovicia również nieskuteczna.

62'

Spotkanie po początkowym szybszym tempie znów przypomina walkę dwóch adoratorów.

59'

Rzeźniczak ukarany żółta kartką.

56'

Dziesięć minut drugiej połowy za nami. Wynik bez zmian. Czy Wiślakom wystarczy woli i chęci walki do przełamania szali na swoja stronę ?

54'

Druga połowa o wiele żywsza niż pierwsza. Miejmy nadzieję, ze przełoży się to na większą ilość bramek.

51'

Dobre wyłożenie piłki Kucharczykowi jednak Jovanić okazuje się szybszy i wybija piłkę przed siebie.

50'

Kolejna akcja Wiślaków i rzut wolny blisko pola karnego.

47'

Rzut rożny dla Wisły po ciekawej akcji Małeckiego.

46'

Kucharczyk sam na sam z bramkarzem jednak nie wykorzystuje tak dogodnej sytuacji, która mogła ustawić drugą połowę spotkania.

45'

Drugą połowę rozpoczynają zawodnicy Legii. Zobaczymy jak rozmowa w szatni z trenerem i zmiana stron wpłynie na zaangażowanie zawodników. Pierwsza połowa gdyby nie jej końcówka mogłaby być określona mianem usypiacza. Była doskonałym przykładem dlaczego cena produktu jakim jest ekstraklasa spadła.

46'

W przerwie meczu głęboka dyskusja na temat słuszności podyktowanego rzutu karnego. Oby ta sytuacja nie zdecydowała o ostatecznym wyniku spotkania.

48'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po nudnym przebiegu spotkania końcówka wielce emocjonująca i kontrowersyjna. Rzut karny dla Legii. Czerwona kartka dla bramkarza Wisły, który nie może się pogodzić z werdyktem sędziego. Melikson opuszcza plac gry a na boisku pojawia się rezerwowy bramkarz. Zapowiada to wielkie emocje w drugiej połowie.

45'

Jovanić bliski obrony jednak piłka wpada do siatki.

45'

Zmiana wymuszona czerwona kartką dla bramkarza.

43'

Rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza Wisły. Całe wydarzenie jest bardzo wątpliwe !

41'

Doskonała sytuacja Małeckiego po błędzie obrońcy Legii. Strzał został jednak zablokowany.

39'

Genkov bliski pokonania Skaby !! Dalekie dośrodkowanie w pole karne. Genkov niestety strzela wprost w Skabę.

35'

Typujemy !!!! Czy do końca pierwszej połowy utrzyma się bezbramkowy remis ?

34'

Wawrzyniak ukarany żółtą kartką-ratował zespół przed groźnym kontratakiem.

31'

Okazja na dobre dośrodkowanie z lewej strony pola karnego. Niestety Cabral wrzuca piłkę na głowę Wiślaka.

29'

Chwila przerwy. Na murawie opatrywany jest jeden z zawodników Legii.

28'

Za nami blisko dwa kwadranse spotkania. Tempo dosyć ospałe. Wygląda na to jakby żadnej z drużyn nie zależało na zwycięstwie.

26'

Rzut wolny dla mistrzów Polski.Rykoszet i Skaba broni dużymi problemami.

21'

Rzut rożny dla Wisły po strzale Genkova po interesującej akcji z lewej strony boiska.

18'

Tomas Jirsak fauluje zawodnika Legii przy kontrze po rzucie rożnym dla Wiślaków

18'

Rzut rożny dla Wisły.

17'

Rzut wolny dla Legii spod linii autowej. Strzał głową tuż nad bramką.

12'

Niezaliczona bramka!! strzelona przez Kucharczyka po dośrodkowaniu Manu. Kucharczyk był na pozycji spalonej.

8'

Ciekawe wejście Manu z prawej strony pola karnego. Rzut rożny dla Legii

6'

Początek meczu bez frontalnych ataków żadnej ze stron.

4'

Legia ma jedną przewagę nad Wiślakami w postaci dopingu, którego Wisła jest pozbawiona dzięki ostatnim decyzjom dotyczącym kibicowania na wyjeździe.

1'

Klasyk rozpoczęty !!! Piłkę w grę wprowadzili zawodnicy Wisły.

15:46

Trybuny mimo tak zapowiadającego się widowiska nie są pełne. Drużyny powoli przygotowują się do wyjścia na murawę. A co do samej murawy jest ona w dużo lepszym stanie niż na stadionie poznańskiego Lecha.

15:43

Trener Skorża w wywiadzie przed meczowi stwierdził, że nie musiał szczególnie motywować swoich zawodników. Zobaczymy jak sprawdzi się to w praktyce. Już niejednokrotnie w trakcie tego sezonu zawodnicy Legii udowodnili, że motywacja i nastawienie to nie jest ich mocna strona.

15:35

Przed nami hit kolejki, który mimo rozstrzygniętego już tytułu mistrzowskiego zapewni wiele emocji. Spotkanie ma swój prestiż, a gospodarze spotkania na pewno postarają się o to by dla zawodników Białej Gwiazdy meczy przy ul. Łazienkowskiej nie był jak spacer w "warszawskich łazienkach". Natomiast zawodnicy krakowskiego klubu będą chcieli udowodnić, iż kolejne mistrzostwo Polski jest zasłużone.

15:20

Na ławce Wisły: Milan Jovanić, Łukasz Garguła, Andraż Kirm, Andres Rios, Łukasz Burliga, Daniel Brud i Maciej Żurawski.