Koniec wielkiej bitwy o Anglię! Do kolejnej fazy przechodzą Czerwone Diabły. Poziom drugiego spotkania może nie był najwyższy. mu w kolejnej rundzie a za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

Sędzia dolicza 3. minuty ale one już nic raczej nie zmienią

87'

Malouda nie pokonał van der Sara

87'

Oba zespoły czekają na końcowy gwizdek sędziego. Gospodarze kontrolują mecz a Chelsea czy jeszcze wierzy w awans?

82'

Dziwna zmiana w Chelsea

81'

Przy gou dla Chelsea Drogba otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola a przy golu MU asystował znów Giggs

80'

Jakże błyskawiczna odpowiedź United! Czerwone Diabły znów prowadzą

78'

Mamy bramkę wyrównującą !! Didier Drogba !!

77'

Zmiana nr1

76'

Kolejny raz Holender zatrzymuje Drogbę! Dlaczego Didier nie grał od początku?

75'

Czy to koniec nadziei Chelsea na awans ?

72'

Nani z 25 metrów uderza nieprzyjemnie ale Cech na posterunku-róg dla United

70'

Około 20 minut do końca ale spotkanie straciło na atrakcyjności w porównaniu z pierwszymi 45. minutami

63'

Znów Drogba uderza zaskakująco z wolnego ale radzi sobie van der Sar. Holender wyrasta na ojca sukcesu MU

63'

druga zmiana

61'

Drogba przez 15. minut pobytu na boisku pokazał dużo więcej niż Torres przez całą połowę

61'

Niepotrzebnie chyba sfaulowany Drogba

60'

Chelsea bije głową w mur jak do tej pory bezbłędnych obrońców United.

57'

Ajjjj...Hernandez zdjął piłkę z głowy Vidica po wrzutce Giggsa!!! To mogła być bramka gdyby to nieporozumienie!

54'

Malouda strzela z dystansu ale kopiuje nieudany wyczyn kolegi sprzed kilku chwil

53'

Ferdinand skutecznie interweniuje w polu karnym i znów utyka...

52'

Bardzo niecelnie uderza Lampard

50'

Drogba bliski dojścia do dośrodkowania. Pierwsza akcja nowego gracza na boisku, który zmienił słabiutkiego Torresa

46'

Pierwsza zmiana u gości

46'

Gramy

45'

Chelsea ma 45. minut na strzelenie dwóch bramek aby awansować. Zapraszam za kwadrans.

45'

Genialnie zrobił to Giggs - Hernandezowi zostało trafić do pustej bramki

44'

Golllllllllllllllllllllll!!!!!!!! W Manchesterze nie będzie dogrywki !!

43'

Chelsea ma ogromną przewagę w końcówce pierwszej części ale bramek dalej nie ma

42'

W piłkę nie gra się łokciami Panie Terry

42'

Bramkarz Chelsea wykazał się teraz nie lada kunsztem i umiejętnościami przyjęcia piłki i celnego podania

40'

Anelka źle zagrywa piłkę w kontrataku i szansa przepadła

37'

i mamy kolejną kartkę

36'

Cech przerywa akcję Rooneya

34'

Kolejna kartka w tym spotkaniu

29'

Javier Hernandez trafia do siatki Cecha ale gol nieuznany z powodu spalonego

26'

6-2 w strzałach prowadzi Chelsea ale jak na razie nie przekłada się to na bramki.

23'

Anelka znów uderza z okolic pola karnego i znów minimalnie niecelnie

21'

Lampard z wolnego uderza źle i bardzo niecelnie

19'

Za faul

19'

Chelsea w natarciu ale gospodarze także nie zamierzają pozostać dłużni. Ciekawe spotkanie się zapowiada

17'

Znów groźnie pod bramką United - strzał Lamparda pewnie łapie Holender.

16'

Anelka!!!! Gdyby piłka po strzale Francuza leciała w światło bramki nie miałby szans van der Sar.

12'

Park próbował piętką zagrać do partnerów ale zrobił to niedokładnie

10'

Ferdinand utyka. Czy to już koniec meczu dla Anglika?

9'

Spalony Giggs

9'

Zapowiadało się ciekawie ale Nani słabo wrzuca piłkę z wolnego i łapie Ceh

6'

Dośrodkowanie Rooneya zdecydowanie za wysokie. To była groźna akcja gospodarzy.

3'

W pierwszych minutach przewagę osiąga United ale obrona radzi sobie dobrze The Blues.

1'

Bitwa o Anglię rozpoczęta!

20:40

Tylko 5. minut do rozpoczęcia rewanżowego starcia w Bitwie o Anglię. "Do przerwy" prowadzi MU 1:0