Niedziela, 10 kwietnia 2011, godz. 16:45
Korona KielceKorona Kielce
2 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Koniec spotkania! Remis 2:2. W spotkaniu wszystkiego było po równo - po 1 czerwonej kartce, po jednym niewykorzystanym karnym i po dwa gole!

93'

Przepiękne uderzenie Vukovicia z rzutu wolnego z ponad 30 metrów znajduje drogę do bramki po rykoszecie o głowę Wilka!

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Pareiko broni strzał Hernaniego, po wrzutce w pole karne.

89'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Łobodziński za Meliksona.

87'

Brzydki faul Hernaniego i rzut wolny dla Wisły. Jednak bez efektu.

85'

Ostatnia zmiana w Koronie. Jovanović zmienia Lecha.

82'

Mocno bity rzut wolny z boku pola karnego, ale strzał Lisowskiego mija bramkę Wisły.

81'

Wilk uderzał na bramkę Małkowskiego, jednak broni bramkarz Korony.

78'

Siły na boisku się wyrównują. Malarczyk ukarany drugą żółtą kartką za faul na Meliksonie i zostaje wyrzucony z boiska.

77'

Paweł Sobolewski uderzył mocno z pola karnego, jednak strzał z półwoleja był niecelny.

76'

Tataj za Ediego.

75'

Schodzi strzelec dwóch bramek Genkow, w jego miejsce Sivakow.

74'

Po raz kolejny dobrą interwencją popisuje się Pareiko, który broni strzał Lisowskiego z kilku metrów.

72'

Zmiana zawodnika w Koronie. Za Korzyma wchodzi Junior da Silva Dirceu.

70'

Genkow był bliski hattricka. Bułgar wyszedł z połowy sam na sam z Małkowskim, ale lobując bramkarza trafił w słupek!

68'

Korona szybko odpowiada. Po rzucie rożnym na raty piłkę do bramki pakuje Maciej Korzym.

65'

Świetna akcja Meliksona, który przedryblował pół boiska i wyłożył piłkę w polu karnym Genkowowi, któremu pozostało wpakować ją do bramki!

61'

Nieporozumienie w defensywie Wisły i Pareiko ratuje zespół wybijając piłkę w aut.

61'

Zmiana zawodnika w Wiśle. Wilk za Małeckiego.

58'

Szansa dla Korony na odrobienie strat w przewadze jednego zawodnika.

57'

57'

57'

Korzym faulował Kirma i wywiązała się przepychanka! Żółtymi kartkami ukarani Vuković, Sobolewski i Korzym! Sobolewski musi opuścić boisko!

52'

Rzut rożny dla Korony, ale bez efektu, radzą sobie obrońcy Wisły.

51'

Strzał Małeckiego broni Małkowski! Drugi niewykorzystany karny w spotkaniu!

51'

Lisowski blokuje ręką strzał Małeckiego i karny!

50'

Żółta kartka dla Malarczyka.

49'

Strzelał Lisowski, jednak pewnie broni Pareiko.

46'

Początek drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Szybka kontra Wisły, Genkow dobrze dograł w pole karne, ale Kirm nieczysto trafił w piłkę.

44'

Lech za mocno zagrywał prostopadle do Pawła Sobolewskiego i do piłki pierwszy doszedł Pareiko.

43'

Niedzielan po raz kolejny na spalonym.

40'

Po starciu z Lechem ucierpiał Genkow, opatrywany teraz przez lekarzy.

38'

Po rzucie rożnym piłka w bramce, jednak sędzia dobrze dostrzegł, że Niedzielan był na spalonym.

38'

Kapitalne podanie Andradiny do Niedzielana, ale świetnie interweniuje Pareiko. Tylko rzut rożny.

37'

Melikson przedarł się w pole karne i wywalczył rzut rożny.

36'

Lisowski uderzył potężnie, ale na drodze piłki stanął Chavez i został powalony piłką.

34'

Pareiko wyciągnął się jak struna i broni strzał Andradiny! Nie ma gola!

33'

Rzut karny dla Korony, faulowany w polu karnym Sobolewski.

31'

Paljić skiksował w polu karnym. Do piłki dopadł Paweł Sobolewski, ale z ostrego konta uderzył ponad bramką.

30'

Sobolewski fauluje Korzyma i otrzymuje żółtą kartkę.

28'

Dobra akcja Korony, zakończona niecelnym strzałem głową Niedzielana.

27'

Na boisku leży Vukowić, gra przez chwilę się toczy w końcu Wisła wybija piłkę. Po chwili gra wznowiona.

25'

Rzut rożny dla Wisły. Wrzucał Małecki, ale poradzili sobie obrońcy. Wisła szybko odzyskała piłkę, ale ponowna wrzutka Małeckiego także nie przyniosła efektu.

23'

Dobra akcja Wisły nie zakończyła się strzałem.

21'

Dobra wrzutka w pole karne Wisły w wykonaniu Lisowskiego, walczył o piłkę Andradna, ale ostatecznie od bramki zacznie Pareiko.

19'

Dobra piłka na prawe skrzydło do Cikosa, ten opanował piłkę w polu karnym, zacentrował, jednak wprost w ręce Małkowskiego. Mogło być groźnie.

16'

Rzut rożny dla Wisły, jednak złe wykonanie Małeckiego.

14'

Na spalonym Niedzielan, wychodzący na dobrą pozycję.

12'

Małecki z prawej strony zagrał ostro w pole karne, nad piłką nadbiegł Kirm, przepuścił do Genkowa, a ten zdobywa swoją drugą ligową bramkę w Wiśle!

9'

Dobra akcja Wisły zakończona strzałem Meliksona z dystansu, jednak piłka minęła poprzeczkę.