Cabral w świetnej sytuacji fatalnie kiksuje! Powinno być 5:0!

Gdańszczanie tak na prawdę w drugiej połowie w ogóle nie podjęli walki...

79'

79'

Lechia na kolanach! Manu wrzucił z lewej strony idealnie na głowę Kucharczyka! Młody napastnik Legii bez problemu skierował piłkę do siatki!

77'

Samobójcza bramka Bąka! Manu prostopadle zagrał do Kucharczyka, który wpadł w pole karne, następnie zagrał w kierunku wbiegającego Hubnika. Czecha ubiegł Krzysztof Bąk.

76'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Vrdoljak, ale nie zagroził bramce Kapsy.

74'

Strzał Manu zza pola karnego zdecydowanie niecelny.

72'

Strzelec gola z pierwszego półfinałowego meczu już na boisku.

71'

Były Legionista z 'żółtkiem'.

70'

Kontra gospodarzy zaprzepaszczona przez Manu.

65'

Dawidowski pojawia się na placu gry.

64'

Z lewej strony dośrodkowywał Wawrzyniak, przedłużał Vrdoljak, a do siatki piłkę skierował Hubnik.

63'

Hubnik na 2:0!

62'

Żółta kartka dla Nowaka za faul na Manu.

60'

Od kilku minut na boisku nie dzieje się dosłownie nic...

54'

Goście w drugiej połowie sprawiają wrażenie zrezygnowanych.

51'

Ładna akcja miejscowych prawym skrzydłem. Rybus nie trafił jednak czysto w piłkę.

48'

W polu karnym Lechii Rybus reklamował zagranie ręką. Arbiter nie reaguje.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Hajrapetjan na boisku.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi, ale widowisko, delikatnie mówiąc, nie porywa.

41'

Rybus z narożnika boiska. Z ogromnym chaosem ostatecznie poradzili sobie defensorzy gdańszczan.

39'

Nowak zbyt mocno dorzucał piłkę z rzutu wolnego.

34'

Próba Rybusa zablokowana przez Bąka.

30'

Po rzucie wolnym dla miejscowych znów faulowany był Kapsa. Kontrowersyjna decyzja arbitra - bramkarz był poza polem bramkowym.

29'

Po strzeleniu bramki przez Legię, mecz znów się wyrównał.

25'

Serbowi nie wyszedł strzał, jednak piłka odbiła się od Pietrowskiego i totalnie zmyliła Kapsę!

25'

GOOOL!!!! Radović!

23'

W ostatnich minutach inicjatywę przejęli goście, którzy starają się budować swoje akcje krótkimi podaniami.

20'

Traore uderzał z rzutu wolnego. Piłka ustawiona była około 30 metrów od bramki Skaby. Strzał powędrował na wysokości drugiego piętra stadionu w Warszawie.

18'

Groźnie było pod bramka Legii. Po rzucie rożnym obrońcy gospodarzy wybili piłkę przed pole karne, był tam Traore, który zdecydował się na strzał. Zabrakło około metra.

15'

Dwa kornery wykonywali miejscowi. Konkretnie Rybus. Oba bardzo słabo.

13'

Rybus dośrodkowywał z rzutu wolnego, a w 'piątce' faulowany był Kapsa. Zacznie Lechia.

12'

Po około 12. minutach możemy powiedzieć jedno - obie drużyny podeszły do siebie z olbrzymim respektem. Mało ofensywnych akcji.

9'

Ależ okazja dla Legii! Radović popisał się ładnym przerzutem krzyżowym w pole karne, Rybus zagrał w poprzek pola karnego, był tam czeski napastnik, ale źle dostawił stopę i nie trafił w piłkę.

6'

Pierwszy 'strzał' w tym spotkaniu. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Manu, futbolówkę sięgnął Hubnik, ale nie zagroził bramce Kapsy.

4'

Pierwsze fragmenty tego spotkania charakteryzuje walka w środku pola.

1'

Startujemy!

18:31

Zawodnicy prowadzeni przez pana Pawła Pskita wyszli już na murawę stadionu Legii.

18:30

Mimo dużej stawki tego spotkania na trybuny nie przybyło dziś zbyt wielu kibiców.

18:26

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Za chwilę zaczynamy mecz w Warszawie!

18:10

Na zwycięzcę pojedynku czeka już Lech Poznań, który pokonując wczoraj Podbeskidzie zapewnił sobie udział w finale. Relację z meczu można przeczytać tutaj

18:08

Po za wspomnianym Kucharczykiem na ławce gospodarzy zasiądą dziś: Antolović, Komorowski, Kneżević, Cabral, Żyro, Mezenga. Natomiast rezerwowymi gości będą: Małkowski, Airapetian, Poźniak, Deleu, Janicki, Popielarz, Dawidowski.

17:59

Obie drużyny mierzyły się już w tym sezonie na Łazienkowskiej. Stawką tamtego pojedynku były ligowe punkty - wszystkie 3 pojechały do Gdańska, ponieważ Lechia ograła Legię aż 3:0 (bramki: Buval, Wołąkiewicz, Nowak)

17:53

W pierwszym meczu Legia wygrała w Gdańsku 1:0 po golu Michała Kucharczyka. Dziś młody napastnik tylko na ławce rezerwowych.