Lech PoznańLech Poznań
22:29

Relację przeprowadzał Paruyr Tovmasyan. Zapraszam wszystkich na Relacje Live na Ekstraklasa.net. Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy.

22:27

Bielszczanie zakończyli przygodę z Pucharem Polski, jednak pozostawili po sobie wspaniałe wrażenie. Trener Robert Kasperczyk może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Z pewnością pewien niedosyt po przegraniu pozostanie, gdyż wydawało się przez długi czas, że to właśnie Bielszczanie będą awansować dalej.

22:23

Lech Poznań po bardzo trudnym spotkaniu w Bielsku - Białej pokonuje ostatecznie miejscowe Podbeskidzie 3:2 i awansuje do finału Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy.

94'

Bramka Rudnevsa była ostatnią akcją w tym spotkaniu. Arbiter spotkania Włodzimierz Bartos gwiżdże po raz ostatni.

94'

GOL RUDNEVSA, PO DOŚRODKOWANIU KIEŁBA!!!

94'

Cieśliński za wykopnięcie piłki i za kłótnię z sędzią otrzymuję najpierw żółtą, a następnie czerwoną kartkę.

92'

Kibice skandują słynny okrzyk "idzie, idzie, Podbeskidzie".

91'

Sędzia Włodzimierz Bartos dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

91'

Cienciała otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym.

88'

Słowak Robert Demjan fauluje Bartosza Bosackiego.

86'

Gra Lecha po wejściu na boisko Rudnevsa i Stilica zdecydowanie odmieniła się.

85'

Rzut rożny Stilica zablokowany.

84'

Rudnevs w sytuacji sam na sam uderza i Richard Zajac broni prawą nogą.

84'

Rogalski najpierw podawał z rzutu rożnego, jednak został zablokowany, następnie próbował z rzutu rożnego i także piłka nie trafiła do partnerów z drużyny.

82'

Kolejna żółta kartka, tym razem Bartłomiej Konieczny,

82'

Podbeskidzie ma jeszcze 10 minut, na strzelenie bramki.

81'

Na boisku pojawia się bohater spotkania w Poznaniu - Adam Cieśliński, w miejsce strzelca pierwszej bramki Damiana Chmiela.

79'

Kriwiec otrzymuje żółtą kartkę za faul.

78'

Wynik 2:2 premiuje do awansu Lech Poznań!

78'

!!! GOOOOOOOOOL, RUDNEVS STRZELA I STRATY ODROBIONE CÓŻ ZA EMOCJE W BIELSKU - BIAŁEJ

77'

!!! GOL STILICA NA 2:1 Z 10 METRÓW

73'

Piłka wybita przez Bosackiego.

72'

Z rzutu rożnego Rogalski.

72'

Przypominam, że Jose Mari Bakero dokonał już trzech zmian, więc każda kontuzja oznaczałaby grę w osłabieniu.

71'

W środku pola zwija się z bólu Rafał Murawski.

70'

Dobre dośrodkowanie Stilica trafia do Murawskiego, ten strzale głową nad bramką.

68'

Doskonała atmosfera na trybunach.

67'

W pole karne wstrzeliwał piłkę Malinowski, jednak Kotorowski przechwytuje ją.

66'

Rogalski faulowany przez Henriqueza.

66'

Robert Kasperczyk zdejmuje kolejnego ofensywnego zawodnika - Sylwestra Patejuka, za niego wprowadza Roberta Demjana.

65'

Słabo spisujący się Vojo Ubiparip schodzi, a za niego pojawia się Jacek Kiełb.

64'

Jeżeli Poznaniacy zdołają strzelić 2 bramki, to mogą awansować dzięki większej ilości bramek strzelonych na wyjeździe.

62'

Chaotycznie akcje próbuje rozgrywać Lech.

61'

Bramka padła po doskonałym prostopadłym podaniu do Malinowskiego, który wykazał się wspaniałą szybkością.

60'

Cóż za "wejście smoka" w wykonaniu Malinowskiego.

60'

!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! PIOTR MALINOWSKI STRZELA NA 2:0, TUŻ PO WEJŚCIU NA BOISKO!!!

58'

Zmiana - Piotr Malinowski w miejsce Krzysztofa Zaremby.

57'

W żółtych kartkach 1:1.

57'

Manuel Arboleda po faulu na nim dyskutuje z sędziami, za co otrzymuję żółtą kartkę.

55'

Zaremba otrzymuje podanie w polu karnym, jednak bardzo szybko wybijają piłkę z pod nóg Zaremby.

54'

Strzał Patejuka z 20 metrów obroniony przez Kotorowskiego.

52'

Przerwa w grze spowodowana urazem głowy Manuela Arboledy.

51'

Z dużym impetem rozpoczęli drugą połowę zawodnicy Kolejorza.

50'

Mocny strzał Ubiparipa z linii pola karnego trafia kilka metrów obok bramki.

50'

Rudnevs jest najlepszym strzelcem w drużynie gości.

48'

Zmiany w drużynie gości Kikut i Ślusarski schodzą, Rudnevs i Stilic pojawiają się na boisku.

46'

No to zaczynamy drugą część emocjonującego spotkania.

21:25

Lech Poznań dobrze rozpoczął spotkanie, jednak po pierwszych 15 minutach coraz częściej atakowali "Górale".

21:23

Po pierwszych 45 minutach nikt nie ma prawa narzekać na brak emocji, w spotkaniu o finał Pucharu Polski.

21:19

Kolejny raz Podbeskidzie Bielsko-Biała zaskakuje całą piłkarską Polskę, czy tak samo będzie za dwie godziny? Przekonamy się w drugiej połowie.

21:17

Piłkarze obu drużyn wrócą na boisko za 15 minut.

46'

Włodzimierz Bartos gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie.

46'

Z 18 metrów celnym strzałem próbował pokonać Zajaca Bartosz Bosacki. Jednak bez większych problemów broni bramkarz gospodarzy.

43'

Bardzo słabe spotkanie rozgrywa Vojo Ubiparip.

43'

Lech Poznań zaskakuje swoją bezradnością w dniu dzisiejszym...

43'

Bielszczanie grają agresywnie, Patejuk za faul na Kikucie otrzymuje żółtą kartkę.

40'

Strzał Chmiela z 16 metrów obroniony przez bramkarza Lecha.

40'

Strzał Patejuka z 10 metrów trafia w słupek, a następnie w ręce Kotorowskiego.

38'

Marcin Kikut fauluje wbiegającego z lewego skrzydła Łatkę. Dośrodkowanie wybija na rzut rożny Krzysztof Kotorowski.

37'

Patejuk próbował bezpośrednio z rzutu rożnego pokonać Kotorowskiego, jednak piłka przeleciała kilka centymetrów obok słupka.

35'

Rzut rożny dla gospodarzy.

34'

Richard Zajac zatrzymuje górne podanie prostopadłe Rafała Murawskiego.

34'

Dośrodkowanie Bosackiego zablokowane.

34'

Bramka zadziałała mobilizująco dla zawodników Mistrza Polski.

32'

Strzał Murawskiego zablokowany.

30'

Podbeskidzie jeszcze w tym sezonie nie przegrało na własnym boisku, a ostatni raz zdarzyło się to 20 marca 2010 roku w spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

29'

Była to pierwsza bramka dla Chmiela w tym sezonie.

27'

Piłka przetoczyła się po rękawicach bramkarza Lecha Poznań.

27'

!!!GOOOOOL!!! DAMIAN CHMIEL PO PIĘKNYM PODANIU ZE SKRZYDŁA ROGALSKIEGO, Z 11 METRÓW POKONUJE KRZYSZTOFA KOTOROWSKIEGO!!!

24'

Faul w ofensywie Henriqueza, na połowie Podbeskidzia.

23'

Bartosz Bosacki w środku pola bardzo niecelnie podaje i piłka trafia wprost pod nogi zawodników drużyny przeciwnej.

22'

Bartosz Ślusarski przewraca się w polu karnym, sędzie pokazuje by grać dalej.

22'

Strzał z dystansu Murawskiego zablokowany.

20'

Tym razem niecelnie z 25 metrów uderzał Dimitrije Injac.

18'

Na strzał z dystansu zdecydował się Górkiewicz, jednak bardzo słabo i niecelnie.

17'

Stadion w Bielsku-Białej jest wypełniony aż po brzegi. Przez cały czas kibice nie przestają dopingować swojej drużynie.

16'

Jesteśmy świadkami bardzo zaciętego pojedynku.

15'

Jeżeli utrzyma się wynik 0:0, do finału awansuje Podbeskidzie Bielsko-Biała.

13'

Słabe zagranie Patejuka w ofensywie, od rzutu z autu rozpocznie Podbeskidzie.

12'

W polu karnym strzał Wilka obronił "na raty" Richard Zajac.

12'

W środku pola faulowany Dimitrije Injac przez Damiana Chmiela.

10'

Rzut wolny Wilka zablokowany. W tym samym czasie Marcin Kikut faulował w polu karnym.

8'

Rogalski fauluje Białorusina Kriwca.

7'

Ślusarski w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafi oddać strzału. Rzut rożny dla Poznaniaków.

6'

Lech Poznań większość akcji rozgrywa do tej pory lewą stroną boiska.

6'

Zbyt słabe dośrodkowanie Wilka przechwycone przez obrońców gospodarzy.

5'

Prostopadłe zagranie Rogalskiego nie trafia do napastników.

3'

Zablokowany strzał Vojo Ubiparipa ląduje w rękach Richarda Zajaca.

1'

Rzut rożny w wykonaniu Rogalskiego zablokowane. Od bramki rozpocznie Krzysztof Kotorowski.

1'

Rozpoczęliśmy spotkanie.

20:29

Spotkanie sędziuje Włodzimierz Bartos.

20:21

Już za 10 minut sędzia spotkania zagwiżdże po raz pierwszy.

20:19

Witam wszystkich i zapraszam na półfinałowe spotkanie Pucharu Polski. W Bielsku - Białej zmierzą się miejscowe Podbeskidzie z Poznańskim Lechem - aktualnym mistrzem Polski.