Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
93'

Koniec spotkania. Lech sensacyjnie zremisował z Podbeskidziem 1:1!

93'

1:1!!! Sensacja przy Bułgarskiej!! Malinowski dośrodkował, a Cieśliński uderzył głową, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

90'

3 minuty doliczone.

89'

Lech już nie chce zdobyć bramki, natomiast Podbeskidzie na wyrównanie nie ma sił

87'

Bardzo niecelne uderzenie gości

86'

Richard Zajac bardzo dobrze łapie dośrodkowanie Tomasza Mikołajczaka

85'

Groźne dośrodkowanie Malinowskiego ostatecznie wpada do "koszyczka" Krzysztofa Kotorowskiego

84'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Podbeskidzia nie sprawiło problemów Lechitom

83'

Lech wyraźnie cofnął się pod swoją bramkę

82'

Była to ostatnia zmiana w tym meczu

81'

W miejsce Stilicia na boisko wchodzi Marcin Kamiński

80'

Niecelne uderzenie Stilicia z narożnika pola karnego

79'

Fani Podbeskidzia nie tracą wiary w korzystny rezultat

76'

Bartosz Bosacki spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem. Goście nie potrafią od kilkunastu minut sforsować obrony Lecha

75'

Kwadrans pozostaje do końca tego spotkania

74'

Faulowany w swoim polu karnym był Zajac. Jak najbardziej słuszna decyzja arbitra

73'

Jeszcze jeden jeszcze jeden! Na trybunach stadionu w Poznaniu

72'

Za mocna piłka w kierunku Malinowskiego, od autu wznowią grę gospodarze

71'

W miejsce Wilka na boisko wchodzi Tomasz Mikołajczak

70'

W miejsce Patejuka na boisko wchodzi Malinowski

68'

Wydaje mi się, że goście nie wytrzymują tego spotkania kondycyjnie

67'

Uderzenie Murawskiego pewnie łapie Richard Zajac

66'

Zajac kapitalnie wychodzi z bramki i uprzedza pędzącego do piłki Ślusarskiego

65'

W miejsce Damiana Chmiela na boisko wchodzi Dariusz Kołodziej

64'

Przewaga gospodarze rośnie z każdą kolejną minutą

63'

Groźne uderzenie Henriqueza zostaje zablokowane przez defensorów Podbeskidzia

59'

Bartosz Ślusarski strzela pierwszego gola dla Lecha!

58'

Zajac kapitalnie broni uderzenie Stilicia, tylko rzut rożny dla gospodarzy

57'

Rzut wolny dla Lecha grę wznawia Bosacki

56'

Trener Bakero z niezbyt ciekawą miną stoi przy linii bocznej

54'

Chcemy awansu Kolejorz chcemy awansu! - tak śpiewają kibice Lecha.

46'

Ślusarski zastąpił Ubiparipa.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez bramek przy Bułgarskiej.

44'

Dobra interwencja Henriqueza, który podaje piłkę Kotorowskiemu a ten o mały włos a podałby piłkę rywalowi!

42'

Jakub Wilk leżał przez chwilę na boisku jednak z Lechitą już wszystko w porządku

40'

Aut dla gości, jednak dobrze ustawiony Henruquez wybija piłkę

39'

Rzut wolny dla Podbeskidzia w okolicach pola karnego Lecha.

37'

Na boisku niestety wieje nudą. Szczególnie ze strony gospodarzy, którzy są już chyba myślami przy ligowym meczu z Polonią Warszawa

34'

Kotorowski pewnie łapie centrę z rzutu rożnego

33'

Jeszcze jedna dobra akcja gości, i kolejny corner dla "Górali"

33'

Rzut rożny dla przyjezdnych, jednak niecelnie głową uderza jeden z zawodnikow

31'

Dancik wchodzi na boisko w miejsce Koniecznego

30'

Kapitalna okazja Stilicia w sytuacji sam na sam bronic Zajac!

31'

Dobre dośrodkowanie Henriqueza jednak do piłki nie doszedł Kriwiec

29'

Fatalnie skiksował w polu karnym gości Vojo Ubiparip. To była bramkowa okazja dla gospodarzy!

28'

Dobry pomysł goście jednak podanie do Cieślińskiego było zdecydowanie za mocne

27'

Wreszcie gospodarze agresywnie w odbiorze, jednak nic z tego nie wynika ponieważ gospodarze cały czas są od pola karnego gości 30 może 40 metrów

25'

Rzut wolny dla Podbeskidzia

24'

Strata Wilka i od razu rusza kontra gości, którą jednak od razu przerwał Arboleda

24'

Rzut rożny dla gospodarzy

23'

Spotkanie jak na razie nie zachwyca, owszem dużo walki w środkowej strefie, ambicji z obu stron ale strzałów jak na lekarstwo

21'

Aut dla Górali w środkowej strefie boiska. Jak na razie to goście są o dziwo bliżej zdobycia bramki

21'

Ubiparip znalazł się na pozycji spalonej

19'

Bardzo dobrą kontrę przeprowadzili goście, jednak na spalonym znalazł się jeden z napastników Podbeskidzia

18'

Kriwiec podaje do Stilicia, który zagrał prawą nogą katastrofalnie

16'

Kibice obu ekip jak na razie dają z siebie wszystko co najlepsze

15'

Naciskany Kotorowski wybija piłkę poza boisko, od autu grę wznowią goście

14'

Kolejne uderzenie zawodnika Lecha zostało zablokowane. Jak na razie mistrz Polski kompletnie nie radzi sobie z 1-ligowcem

13'

Na trybunach rozlegają się już pierwsze gwizdy kibiców Lecha

12'

Próba akcji Lecha prawą stroną, chwilę później piłkę otrzymuje Stilić jednak jego strzał okazał się fatalny

11'

Stilić przegrał walkę z dwoma obrońcami 1-ligowego zespołu a następnie popełnił faul w ataku

11'

Centrę Białorusina wybijają z własnego pola karnego obrońcy Podbeskidzia

10'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy w tym spotkaniu do wrzutki szykuje się już Kriwiec

9'

Stilić wyjechał z piłką poza pole gry. Od bramki rozpoczną goście ze Śląska

8'

Bardzo dobre wyjście z bramki Kotorowskiego ratuje Lecha

8'

Wrzutkę Stilicia bez problemów łapie Richard Zajac

7'

Kriwiec faulowany rzut wolny dla Lecha

6'

Pierwsza akcja gospodarzy, jednak bardzo dobrze w obronie spisali się goście

5'

Nieudana akcja gości, piłkę pewnie łapie Kotorowski

4'

Początek spotkania należy zdecydowanie do gości, którzy praktycznie nie schodzą z połowy Lecha

1'

Spotkanie rozpoczynają gospodarze

18:00

Obie jedenastki wychodzą właśnie na murawę stadionu miejskiego przy.ul Bułgarskiej

17:47

Kibiców Lecha jak na razie na stadionie niewielu

17:31

Jak do tej pory Lech zagrał z Podbeskidziem jeden raz. W sezonie 2006/2007 w 1/16 finału Pucharu Polski Lech wygrał na wyjeździe 2:1

17:07

W Poznaniu warunki do gry mamy dzisiaj idealne, kilkanaście stopni. Obu ekipom nie pozostaje nic innego jak tylko grać

16:59

Na stadion miejski przybyli oprócz fanów gospodarzy także sympatycy klubu z Bielska Białej

16:57

W ostatniej kolejce Ekstraklasy Lech zremisował u siebie ze Śląskiem Wrocław 2:2, z kolei "Górale" pokonali GKS Katowice 2:0 w 1-lidze

16:55

Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk zapraszam na relacje live ze spotkania 1/2 finału Pucharu Polski. Zmierzą się dzisiaj Lech Poznań oraz Podbeskidzie Bielsko Biała- emocje gwarantowane!