CracoviaCracovia
3 : 0
Korona KielceKorona Kielce
93'

W pełni zasłużone zwycięstwo gospodarzy 3:0 z wybitnie słabą ekipą Marcina Sasala. Cracovia ma już tylko trzy punkty straty do bezpiecznej strefy. A Korona powinna zacząć myśleć powoli o utrzymaniu, a nie europejskich pucharach

92'

Jeszcze rożny dla Korony

90'

Piłkarze Cracovii wymieniają podania, a gracze Korony biegają za futbolówką

85'

Suvorov w miejsce Ntibazonkizy

84'

Lech za faul

84'

Małkowski robi wszystko, by trafić na ławkę rezerwowych. Pytanie co zrobi trener Sasal?

83'

Krótko rozegrali rzut rożny piłkarze Cracovii. Ntibazonkiza zdecydował się następnie na strzał z narożnika z pola karnego i przy pomocy Małkowskiego strzelił gola numer cztery w tym sezonie

81'

Saidi Ntibazonkiza dobija Koronę gole numer trzy

81'

Po Koronie nie widać, aby chciała chociaż powalczyć o lepszy wynik

80'

Klich płasko, z dystansu obok bramki Małkowskiego

78'

Z łatwością przerywają akcję ofensywne Korony, piłkarze gospodarzy

75'

Boljević za faul

74'

Janczyk za Jovanovicia

74'

Masryk na boisku, a Dudzic za ławce

74'

Piłkarskie przestępstwo popełnił najpierw Lech, który podał piłkę do Klicha przed własnym polem karnym. Pomocnik Cracovii podał do Visnakovsa, a ten celnie uderzył bez przyjęcia

72'

Aleksejs Visnakovs i Cracovia prowadzi 2:0

70'

Boljević zmienił kapitana, Szeligę

70'

Korzym mógł wyrównać, ale nie trafił w bramkę po strzale głową. Źle zachował się w tej sytuacji Kaczmarek, który minął się z piłka

67'

Odważne wyjście z bramki Kaczmarka, który uprzedził Niedzielana

67'

Kolejny fatalny mecz Korony, gdzie kielczanie nie mają pomysłu jak w ogóle zagrać. Cracovia natomiast gra mądrze i kontroluje boiskowe wydarzenia

61'

Rzut wolny po faulu na Lechu mieli goście, lecz Markiewicz trafił prosto w mur. Jeszcze próbował uderzać potem Edi, ale prosto w Kaczmarka

58'

Niedzielan za Tataja

57'

Lisowski za faul. Tym razem już zasłużenie

55'

Klich prostopadle do Ntibazonkizy, ale niedokładnie

51'

Kolejny błąd Małkowskiego w rundzie wiosennej i Marcin Sasal powinien wreszcie dać szansę Krzysztofowi Pilarzowi

50'

Klich strzelił z wolnego, a piłka odbiła się jeszcze Małkowskim. Strzał był jednak na tyle lekki, że bramkarz Korony musiał to obronić

50'

Mateusz Klich na 1:0 dla Cracovii

48'

Tym razem Malarczyk mógł zaskoczyć swojego bramkarza, skończyło się na rzucie rożnym dla gospodarzy

46'

Visnakovs uprzedzony przez Sobolewskiego, a już składał się do strzału

46'

Korona i Cracovia wznowiły grę

47'

Bez goli, emocji i ciekawej gry do przerwy

46'

Kielczanie mieli rzut rożny, ale Kaczmarka do pracy nie zmusili

43'

Kontuzjowanego Kuzerę, zmienił Lech

40'

Edi z wolnego w pole karne, gdzie Markiewicz próbował strzelać głową. Tylko próbował

37'

Klich strzelał głową, ale za lekko

37'

Sobolewski za faul. Najpierw sędzia pokazał kartkę... Lisowskiemu, ale po interwencji kapitana Korony, Ediego i konsultacji z asystentami, Robert Małek zmienił decyzję

34'

Po dobrej interwencji Małkowskiego, kolejny rożny dla Cracovii

28'

Dużo niedokładnych podań z obu stron, a zwłaszcza wiele problemów z celnym podaniem mają piłkarze Korony. Poza tym Cracovia jak na razie prezentuje się dużo lepiej na tle grającej bez pomysłu drużyny z Kielc

25'

Kiks Jovanovicia i piłka trafiła w poprzeczkę bramki... Korony

22'

Dudzic odebrał piłkę Lisowskiemu, ale nie potrafił potem dokładnie dograć przed bramkę Korony

17'

Ntibazonkiza... okiwał samego siebie i wyjechał z piłką za linię boczną

16'

Tataj odwrócony tyłem do bramki, oddał niesygnalizowany strzał. Piłka przeleciała jednak daleko od bramki Kaczmarka

14'

Korona na dzień dobry trafiła poprzeczkę po strzale Ediego, ale kolejne minuty należą do gospodarzy. Póki co jednak kielczanie wychodzą obronną ręką w pojedynkach z krakowianami

12'

Małkowski na aut, bo leżał Kosanović

11'

Klich uderzał z dystansu, ale ponownie piłkarze Korony zablokowali strzał piłkarza gospodarzy

6'

Ntibazonkiza zablokowany na czternastym metrze

5'

Małkowski piąstkował piłkę po dośrodkowaniu z wolnego, Klicha

4'

Klich strzelał po długim rogu i groźnie zrobiło się pod bramką Korony

2'

Edi z wolnego trafił w poprzeczkę i niewiele brakowało, aby Korona wyszła na prowadzenie

19:17

Cracovia i Korona w akcji

19:15

Oba zespoły są już na boisku. Trwa losowanie stron.

19:14

Goście zdziesiątkowani kontuzjami. Na ławce jest też Andrzej Niedzielan, który był ostatnio mocno przeziębiony.

19:12

Ławka gości prezentuje się dużo skromniej: Pilarz, Niedzielan, Bąk, Janczyk, Lech

19:11

Na ławce rezerwowych Pasów usiedli: Gąsiński, Suvorov, Jarabica, Giza, Boliević, Sacha, Masaryk

19:08

W pierwszym składzie Pasów zagra dziś Sławomir Szeliga, w miejsce Arkadiusza Radomskiego, który cierpi na ból brzucha. Szeliga jest też kapitanem

19:06

Za kilka minut ostatni sobotni mecz Ekstraklasy. O kolejne punkty powalczy ostatnia w tabeli Cracovia.