90'

22:22

Dziękuję za śledzenie relacji :) Tomek Kołodziej

22:21

Końcowy gwizdek sędziego, Borussia wygrywa po golu Roberta Lewandowskiego 1-0. Jest to 19 zwycięstwo w tym sezonie Borussii

92'

Ostatnia szansa na podwyższenie wyniku dla Borussii. Głową uderza Robert, ale niecelnie.

92'

Rzut rożny dla drużyny BVB.

92'

Zmiana dla zyskania czasu. Z boiska schodzi zmęczony Mario Gotze, a w jego miejsce wchodzi Antonio Da Silva.

90'

Błaszczykowski faulowany przez Eichnera

90'

Arbiter dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

89'

2 zmiana w zespole Borussi. Z boiska schodzi Nuri Sahin, a w jego miejsce wchodzi Sebastian Kehl.

88'

Bender zatrzymuje Ehreta, który chciał wyprowadzić kontrę.

88'

Krótko rozegrali. Piłka trafia do Breczki który uderza, piłka zatrzymuje się na bocznej siatce.

88'

Rzut rożny dla FC Koeln.

87'

Jajalo dośrodkowuje. Sanatana po raz kolejny bardzo dobrze interweniuje.

87'

Kontra FC Koeln.

87'

Santana wybija piłkę wślizgiem spod nóg Laniga.

85'

Robert strzela zza pola karnego lewą nogą, piłka trafiła w jakiegoś obrońce i mamy kolejny rzut rożny.

85'

Lanig fauluje.

84'

Sahin uderza! ale trafia tylko w poprzeczkę..

83'

Gdyby Robert dobrze podał piłkę byłoby już 2:0.

83'

Lewandowski podaje do Barriosa, ale nie w tempo i piłkę łapie Rensing.

83'

Borussia wychodzi z szybką kontrą. Lewandowski i Barrios kontra jeden obrońca Koeln.

81'

Rzut rożny dla BVB.

81'

Akcja Borusii, Goetze decyduje się na strzał po solowym rajdzie, ale blokują go obrońcy.

81'

Trener FC Koeln wykorzystuje ostatnią zmianę. Christian Clemens schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Sebastian Freis.

79'

Martin Lanig ukarany żółtą kartką za faul na Benderze.

78'

Barrios trafia w poprzeczkę po kolejnej ładnej akcji Borussii!!

77'

Kuba przegrywa pojedynek biegowy z Pezzonim, jednak Kuba nie poddaje się i biegnie z kolejną akcją.

76'

Z boiska schodzi zmęczony Petit, a w jego miejsce wchodzi Andezinho.

74'

niesamowicie blisko było do drugiego gola dla Polaka.

73'

Barrios zagrywał piętą do Sahina, znalazł się w polu karnym Lewandowski i uderzył w krótki róg, ale Rensing znowu świetnie broni.

72'

Na boisku mamy już dwóch Polaków. Roberta Lewandowskiego i Kubę Błaszczykowskiego.

72'

Z boiska schodzi Kevin Grobkreutz, a w jego miejsce wchodzi Jakub Błaszyczkowski.

70'

Sahin podaje do Grosskreuza który uderza niecelnie z 18 metrów.

70'

Santana uderza, broni Rensing, a obrońcy Koeln wybijają piłkę jak najdalej od pola karnego.

70'

Santana uderza, broni Rensing, a obrońcy Koeln wybijają piłkę.

69'

Rzut rożny dla Borussii.

69'

Powtórki pokazują, że we wcześniejszej sytuacji Lewandowski był pociągany za rękaw przez Petita. Powinien być rzut wolny i żółta kartka dla pomocnika Koeln

68'

Piszczek ruszył skrzydłem, ale nie udało mu się dośrodkować piłki.

68'

Uderzył teraz Lewandowski, ale przewrócił się w momencie uderzenia. Sędzia uznał, że nie było faulu na Polaku.

66'

Sędzie odgwizduje spalony Barriosa.

66'

Sędzia przerywa grę po akcji Goetzego. Chyba było zagranie ręką, ale przy piłce znów Borussia.

65'

Podanie do Goetzego, który odgrywa do Barriosa, Barrios zostawia piłkę Sahinowi, Sahin uderza z 17. metra!, ale obok bramki.

64'

Petit otrzymał żółtą kartkę za faul.

63'

Fabrice Ehret za faul został ukarany żółtą kartką.

60'

Lewandowski zagrywa do Grosskreuza, który uderza... Ponad poprzeczką...

60'

Faulowany Rensing we własnym polu karnym.

60'

faul Clemensa na Santanie.

58'

Novaković czeka na błąd obrońców. Jest dziś bardzo groźny, ale brakuje mu dziś celności.

57'

Novaković na spalonym.

57'

Rzut rożny dla drużyny Borussii. Grosskreuz strzela, ale broni Rensing.

56'

Kontra gospodarzy Grosskreuz groźnie dośrodkowuje z linii końcowej i trafia w poprzeczkę !!

55'

Doskonała sytuacja dla gości. Jajalo zagrywa do Novakovicia, ten sam na sam z Weidenfellerem. Strzela obok bramki..

55'

1 zmiana w zespole FC Koeln. Z boiska schodzi z powodu kontuzji Lukas Podolski, a w jego miejsce wchodzi Fabrice Ehret.

53'

Sędzia dyktuje rzut rożny. Goetze dośrodkowuje. Zamieszanie w polu karnym. Grosskreuz dobija zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

52'

Akcja Borussii. Goetze podaje do Piszczka wbiegającego w pole karne!

50'

Schmelzer z lewego skrzydła podaje do Grosskreuza, który uderza z pierwszej piłki! Świetnie broni Rensing !!

50'

Borrusia próbuje uspokoić grę.

49'

Dośrodkowanie Lewandowskiego z lewego skrzydła zostało wybite przez obrońców Koeln.

49'

Santana i Weidenfeller ratują teraz Borussię po przypadkowym kiksie

48'

Schmelzer źle przyjął piłkę.

48'

Breczko był szybszy od Roberta i przejął piłkę.

47'

Barrios z prawego skrzydła dośrodkowuje do Roberta.

46'

Robert próbuje strzelać, ale jego strzał został zablokowany przez obrońce.

46'

Weidenfeller pewnie łapie dośrodkowanie, ale szybciej sędzia odgwizdał spalonego Novakovicia.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę.

21:34

Piłkarze wychodzą na murawę.

21:33

Użytkownik Musik obstawił, że FC Koeln wygra 1:0. Wiemy już na pewno że nie wytypował dobrze.

21:20

Zasłużone prowadzenie Borussii, która zdominowała pierwszą połowę, jednak długo nie potrafiła przełamać niezłej defensywy gości. W końcu udało się to Lewandowskiemu, który w świetnym stylu pokonał Rensinga.

46'

Sędzia odgwizdał koniec 1 połowy.

45'

Znów próbuje Lewandowski, tym razem prawą nogą. Piłka minęła bramkę FC Koeln.

45'

Odważnie wszedł w pole karne reprezentant Polski, uderzył po koźle w długi róg lewą nogą i uzyskał prowadzenie dla Borussii.

44'

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!! Strzelcem gola jest Robert Lewandowski.

44'

ten strzela z lewej nogi.

44'

Piłka trafia do Roberta Lewandowskiego.

43'

Kolejny atak Borussi.

43'

Barrios próbował kiwać się z obroną, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

42'

Sędzie oznajmia że wcześniej faulował Pezzoniego.

42'

Goetze dostał piłkę w pole karne i uderza!!

41'

Piszczek podłączył się do akcji ofensywnej. Zagrał podaniami, ale nie otrzymał podania gdy wychodził na pozycję.

41'

Santana gdyby uderzył futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, byłby gol.

39'

Dośrodkowanie, niestety Santana nie trafił w piłkę.

39'

Rzut wolny dla zawodników Borussi.

39'

Jajalo faulował Schelzera

37'

Goetze faulowany

37'

Podolski źle dośrodkowuje i piłka wylatuje za boisko.

37'

Po akcji Jajalo mamy rzut rożny.

36'

użytkownik bvb typuje że wygra Borussia 2:1, a jak będzie ? Zobaczymy... Zachęcam do śledzenia relacji.

35'

Weidenfeller bardzo dobrze łapie dośrodkowaną piłkę w pole karne.

34'

Rzut wolny dla FC Koeln.

33'

Świetny mecz w wykonaniu piłkarzy Borussi Dortmund.

32'

Tym razem Robert Lewandowski uderza piłkę głową, ale wysoko nad bramką.

32'

Goetze znów dośrodkowuje.

31'

Reprezentant Polski bardzo dobrze wybiegł na skrzydle. Mamy rzut rożny dla Borussi.

31'

Goetze wypuścił prawym skrzydłem Piszczka.

31'

Broni Rensing!

30'

Goetze dośrodkowuje, główkuje Santana

29'

Piszczek dołączyć się do akcji na prawym skrzydle i dośrodkowuje i mamy rzut rożny.

28'

Sędzia dalej nie wyciągnął żadnej kartki.

27'

Lanig spóźnił wślizg i fauluje Podolskiego.

25'

Fani FC Koeln dają znać o sobie śpiewając "Lukas Podolski"

25'

Podolski leży na boisku, ponieważ Bender przy próbie strzału trafił go nogą

24'

Obaj piłkarze ucierpieli w tej sytuacji.

24'

Bender próbował strzelać, ale Podolski wybił mu piłkę ślizgiem.

22'

Koeln dobrze się wybronił i wyprowadza kontrę.

22'

Lewandowski traci piłkę, ale wywalczył aut na połowie rywala.

21'

Barrios po raz kolejny faulowany. Jeśli nadal w tym meczu będzie tyle fauli posypią się kartki z rąk sędziego.

19'

Nowakowić na spalonym.

18'

Pezzoni uratował Koeln przed utratą gola.

18'

Kontra gospodarzy, Bender podaje do Barriosa w pole karne, który pokonuje bramkarza, ale piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Pezzoni.

16'

Clemens uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie...

16'

Petit faulowany.

15'

Z lewego skrzydła gospodarze wykonują stały fragment gry. Dośrodkowanie w pole karne, ale piąstkuje Rensing.

12'

Piszczek wymusił rzut wolny dla swojej drużyny.

11'

Grosskreuz próbuje podawać, ale piłkę przejmuje Rensing.

11'

Gospodarze zmarnowali ten rzut rożny...

10'

Rzut rożny dla Borussi.

10'

Subotić mocno uderza z 35 metra, perfekcyjnie broni Rensing.

9'

Faulowany Kevin Großkreutz.

8'

Atak na bramkę Borussi, ale dzielnie broni Weidenfeler, uderzał Jajalo.

8'

Goście nie dają się stłamsić, grają co prawda ostro, ale nie dają rozwinąć skrzydła gospodarzom.

7'

Jak na razie Borussia atakuje, ale goście dzielnie się bronią.

7'

Mato Jajalo faulowany przez Marcela Schmelzer.

5'

Jak na razie tempo meczu jest bardzo szybkie. Czy piłkarze wytrzymają w takim tempie 90 minut ? Zobaczymy.

4'

Bender faulowany

3'

Podolski biegnie lewym skrzydłem, ale defensorzy Borussi przecinają podanie.

3'

Subotić za mocno dośrodkował piłkę.

2'

Faulowany Barrios który podawał do Roberta Lewandowskiego.

1'

Sędzia rozpoczął mecz.

20:30

Piłkarze obu drużyn już znajdują się na boisku.

20:25

Jeszcze 5 minut do pierwszego gwizdka sędziego.

20:18

Zapraszam do obstawiania wyników meczu w komentarzach.

20:16

Poza kadrą meczową znaleźli się Adam Matuszczyk i Sławomir Peszko, którzy są kontuzjowani. W ekipie gospodarzy na ławce zasiadł Jakub Błąszczykowski.