1 : 1
lechiaLechia Gdańsk
2. połowa1 : 1
95'

Koniec! Lechia gra dalej! Można jeszcze gdybać co by było gdyby Frankowski wykorzystał karnego, ale szczęście strzela lepszym. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Mateusz Andrzejewski;)

94'

Wrzutka w pole karne Lechii pewnie wyłapuje piłkę Małkowski

91'

Pan Szymon Marciniak dolicza 3 minuty do końca spotkania.

91'

Schodzi najlepszy w dzisiejszym spotkaniu zawodnik-Traore za niego wchodzi Pietrowski

89'

Dominacja Jagiellonii w drugiej połowie jest bardzo widoczna, lecz jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

88'

Bąk uprzeda Sotirovica w bardzo ważnym momencie, rzut rożny dla "Jagi"

88'

Dośrodkowanie w pole karne Skerla podaje do Sotirovica, który jest na ewidentnym spalonym, strzela gola, którego sędzia oczywiście nie uznaje. Strzelec bramki protestuje lecz bez skutku.

85'

Żółta karta dla Surmy

81'

Essomba za Grzyba

78'

Za Lukjanovsa na plac gry wbiega Dawidowski.

76'

Piłka po dośrodkowaniu Laty uderza Deleu w rękę. Mamy karnego. Cuż za pech! Frankowski etatowy wykonawca jedenastek trafia w słupek!

73'

Za Pawłowskiego wchodzi Sotirovic

69'

Pawłowski i........ centymetry od bramki Małkowskiego!

61'

Bajic za Poźniaka

59'

Zamieszanie w polu karnym Lechii piłka wychodzi przed pole karne, tam już na nią czekał Pejovic, lecz strzela bardzo niecelnie.

58'

Ależ świetny przegląd sytuacji Laty. Przerzut z lewej na prawą stronę do Kupisza ten na pełnej szybkości zbiega w pole karne i oddaje minimalnie niecelny strzał.

52'

Frankowski wychodzi sam na sam z Małkowskim, bramkarz Lechii idealnie broni nogą strzał doświadczonego napastnika

47'

Strzał Buvala przechodzi daleko obok bramki Sandomierskiego

45'

Zaczynamy

47'

Pan Szymon Marciniak kończy pierwszą emocjonującą część spotkania, na drugą połowę zapraszam Państwa już za 15 minut.

45'

Traore strzela z rzutu wolnego prosto w mur

41'

Po zgraniu głową piłka ląduje pod nogami Frankowskiego, ten strzela ponad bramką

38'

Jakiż pech, dla Lechii przypadek decyduje przy tym golu, ale szczęście sprzyja lepszym. Po dograniu w polu karnym, trwało zamieszanie, piłka dość przypadkowo uderza w kolano Skerli i wpada do bramki. 1:1!

37'

Bramkaaaaaaa Skerla!

36'

Uderzenie Laty na rzut rożny wybija Małkowski

32'

Nowak trafia w obrońcę Jagiellonii rzut rożny dla Lechii.

30'

Strzał Pejovica obok bramki.

28'

Surma odzyskuje piłkę w środku boiska podaje na skrzydło do Traore ten uderza zbyt mocno i zacznie Sandomierski.

27'

Traore na skrzydle puszcza fenomenalną piłkę do Lukjanovsa, ten wpada pomiędzy dwóch obrońców i umieszcza piłkę w siatce!!!!

25'

Goooooooolllllllllll Lukjanovs

24'

Piłka po uderzeniu Pawłowskiego przechodzi obok bramki.

18'

Ależ piekielnie mocne uderzenie Hermesa pod poprzeczkę, Małkowski wyciąga się jak struna i wybija piłkę na rzut rożny.

12'

Lukjanovs strzela wprost w Sandomierskiego.

12'

Traore zatrzymany, podczas dryblingu w polu karnym Jagiellonii.

10'

Dośrodkowanie Jarosława Laty piłka mija obrońców Lechii, ale Vucko wybija piłkę na rzut rożny.

8'

Pejovic dogrywa z rzutu wolnego w pole karne spokojna interwencja obrońców Lechii.

5'

Lato w środek bramki spokojna interwencja Małkowskiego, Lechia rusza z kontrą.

3'

Kupisz faulowany przez Buvala rozpocznie Jagiellonia.

1'

Gospodarze zaczynają.

18:28

Sędzia Szymon Marcinak wprowadza obydwie jedenastki na boisko.

18:24

Bardzo mała ilość kibiców w Białymstoku. Ciekawe czym jest to spowodowane, aurą pogodową, czy brakiem wyników?

18:18

Czy dziś Traore też da się sprowokować i pokaże środkowy palec kibicom gości? Początek meczu już za dzisięć minut.

17:43

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Jeżeli dziś znów dojdzie do takiej sytuacji czekać nas będzie dogrywka, a w przypadku utrzymania się remisu rzuty karne.

17:37

Już niedługo zaczynamy naszą relację z meczu pucharowego Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk przed nami wielkie emocje na relację live z tego spotkania zaprasza Państwa Mateusz Andrzejewski.