Wisła KrakówWisła Kraków
95'

Koniec!! Gospodarze w półfinale. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Obrońca fauluje wychodzącego sam na sam Cieślińskiego i kończy swój udział w tym meczu.

90'

240 sekund szans Wisły

90'

Czy Wisła zdąży???

87'

Łobodziński bardzo źle

84'

Czyżby zabawa Wiślaków przy kontrze 4-2 miała mieć dla tej drużyny straszne skutki??

81'

Czy Żuraw zbawi Wisłę ??

81'

Znów Łobo ale znów lepszy także Zajac

79'

Genialnie Łobodziński uderza ale jeszcze piękniej broni Zajac

78'

zmiana

77'

za wymuszanie

75'

Golllllllllllllllllllllll....Podbeskidzie na 15 minut przed końcem w półfinale

73'

Brawo Zajac!!! Ale interwencja!!!!

72'

Łobodziński uderza z daleka ale radzi sobie Zajac

71'

Ale ofiarnie w tym fragmencie meczu grają gospodarze

71'

Dancik w ostatniej chwili zatrzymał Gargułę, kontra TSP i Wilk wyjaśnia sytuację. Ciekawe minuty

69'

Małecki, Małecki, Małecki ale szczęśliwie gospodarze...

67'

Wisła próbuje uspokoić grę i odzyskać prowadzenie gry

65'

Metelka przed ogromną szansą, świetnie broni Pereiko, który potem znów dwukrotnie ratuje swój zespół

64'

Druga zmiana w Wiśle

63'

Pierwsza zmiana

62'

W Podbeskidzie wstąpił nowy duch. Czy zdążą gospodarze??

60'

Jeszcze nie wszystko stracone!!

58'

zmiana w Podbeskidziu

58'

Tak cieszyli się wiślacy po zdobyciu pierwszej bramki. Zobacz galerię zdjęc! w

57'

Piękna kontra Wisły 4-2 ale Genkow przekombinował I Konieczny wybił piłkę na róg.

56'

kartka

53'

Jakże piłka jest przewrotna. Teraz to gospodarze potrzebują dwóch bramek aby awansować

53'

Cisza na stadionie po golu Genkowa

51'

Malinowski po ładnej akcji prawą stroną zamyka akcję ale strzał był zbyt lekki i Pereiko łapie piłkę

48'

Wisła przez pierwsze 4 minuty drugiej części non stop pod bramką Podbeskidzia

26'

Robert Demjan strzelił gola samobójczego jednak

46'

Gramy

21:30

Za moment początek drugiej połowy

21:29

Rogalski zastąpił Sokołowskiego, który miał problem z barkiem

45'

Podbeskidzie przegrywa 0:1. Zapraszam za 15. minut

45'

Ależ okazja Wisły...piłka trafia w słupek...

45'

Minuta doliczona

43'

Siwakow minimalnie obok bramki...było groźnie

42'

Znów faul 20 metrów od bramki po faulu Mentelki

39'

Pierwsza zmiana u gospodarzy

26'

kartka

38'

Ładny lob Łatki ale piłka ląduje na górnej siatce

37'

Demjan faulowany blisko pola karnego Wisły

34'

Wisła po zdobyciu bramki dominuje.

32'

Gospodarze muszą uporządkować grę. Ostatnie kilka minut to zdecydowana przewaga Wisły

30'

Wisła po golu zaczęła grać odważniej

27'

Melikson i Siwakow prosto w mur

26'

Ruios faulowany na 16. metrze od bramki Podbeskidzia

25'

Ostre wejście Dancika w nogi Meliksona

24'

Za prowokowanie piłkarz Wisły dostaje kartkę

22'

Ręka trafia w rękę zawodnika Wisły w polu karnym ale Marcin Borski nie gwiżdże słusznie

19'

Dancik wybija na rzut rożny

19'

Zamieszanie w polu karnym Wisły ale Siwakow wyjaśnia sytuację i Wisła wychodzi z kontrą

17'

Potężnie uderza znów Patryk Małecki ale ładnie poradził sobie Zajac.

16'

Ostro i niedokładnie w środku pola oba zespoły. Krótka przerwa - Sokołowski opatrywany

14'

Akcja przeniosła się pod bramkę Podbeskidzia

14'

Strzał Sokołowskiego - mocny ale niecelny bardzo

13'

Kolejny róg - świetne tempo gry jak do tej pory

12'

Jaliens głową do swojego bramkarza

10'

Pewna, pierwsza interwencja Zajaca po akcji Małeckiego

10'

Wilk blokuje uderzenie Łatki z 16. metrów

9'

Siwakow i piłka z drugiego narożnika będzie kopnięta

9'

Rzut rożny dla przeważającego od początku Podbeskidzia

6'

Mamy pierwszy strzał na bramkę - uderzał Demjan. Piłka nad poprzeczką

5'

Pierwsza kartka za faul na Sokołowskim

3'

Pierwszy stały fragment gry źle rozegrany przez TSP

3'

Wisła ma problemy z aktywnymi gospodarzami. Gra na połowie Wisły

2'

Głośne śpiewy na stadionie od początku meczu

1'

Gramy

20:28

Mecz zacznie TSP

20:27

Oba zespoły na boisku - za moment zaczynamy wielkie emocje!!

20:19

Oba zespoły zakończyły rozgrzewkę - za 10 minut początek wielkich emocji

20:14

Legia i Lech są już w półfinale. Dziś poznamy dwójkę, która uzupełni stawkę. Czy będzie w tym gronie pierwszoligowiec z Bielska Białej?

20:09

Arbiter z Warszawy, który poprowadzi dzisiejsze spotkanie to sędzia mało szczęśliwy dla Wisły. W tym sezonie w 2. spotkaniach prowadzonych przez sędziego z Warszawy Wisła zdobyła zaledwie 1. punkt.

20:07

-Mecz ligowy z Niecieczą jest dla nas ważniejszy niż pucharowe starcie z Wisłą - stwierdził prezes Podbeskidzia Janusz Okrzesik. cytowany przez sports.pl

20:02

Znamy składy obu zespołów - brak niespodzianek w zestawieniu obu jedenastek

19:57

Już tylko 30. minut do rozpoczęcia spotkania. W dwumeczu do przerwy mamy wynik 1:0 dla gospodarzy. W Bielsku Białej powinno się wiele dziać.