Lech wygrywa i awansuje do półfinału. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

Polonia ambitnie walczy w 10 ale Lech gra pewnie w obronie

Zmasowane ataki gospodarzy, Lech w defensywie

Aż 6 minut dolicza arbiter

87'

Ostatnia zmiana

86'

Napastnik Polonii próbuje wymusić rzut karny i w taki sposób kończy udział w tym spotkaniu

85'

Arboleda fauluje Sobiecha

83'

Brzydkie spięcie Kolumbijczyka koło ławki Polonii - Arboleda odepchnął trenera Kaczmarka

82'

Gołębiewski niedaleko lewego słupka Kotorowskiego, który nawet nie drgnał

81'

Faul Kikuta i na linii pola karnego Polonia miała rzut wolny ale Mierzejewski niepotrzebnie się pośpieszył

79'

Ostatnia zmiana w Polonii

78'

Kotorowski odważnie przed polem karnym interweniuje - po chwili leży na boisku

77'

Bakero wzmacnia obronę

75'

Mierzejewski po ograniu Arboledy mocno strzelił ale znów Kotorowski świetnie obronił ten mocny strzał w krótki róg

74'

Okres bardzo nieciekawej gry

70'

Rachwał fauluje Mikołajczaka około 20 metrów od własnej bramki

67'

Zaledwie 2 minuty po wejściu zawodnik Polonii zapisuje się do protokołu sędziowskiego

66'

Pierwsza zmiana w Lechu

66'

Znów Mierzejewski ale znów tylko rzut rożny

65'

Smolarek zmarnował znakomitą okazję i opuszcza boisko

64'

200% okazja Smolarka po podaniu Sobiecha ale świetnie broni strzał Ebiego Kotorowski

62'

Janusz Gancarczyk zagrywa długą piłkę do Sobiecha ale ten nie dochodzi do piłki

63'

Świetnie Sadlok przerywa groźną akcję Lecha

60'

Godzina gry za nami. Polonia nie rezygnuje z walki o wyrównującą bramkę, która dałaby drużynie Bossa awans.

46'

Zmiana w Polonii

59'

Sobiech przed szansą ale znów lepszy Arboleda

57'

Bardzo brzydki, brutalny faul Gancarczyka na Smolarku

56'

Mierzejewski podaje niedokladnie do Smolarka który był na linii 16 metra przed bramką Lecha

54'

Absurdalnie niesportowe zachowanie Jodłowca

52'

Piękne dośrodkowanie Kikuta i strzał głową Rudnevsa broni Przyrowski

50'

Strzał głową Cotry broni Kotorowski

50'

Krivets fauluje Mierzejewskiego i będzie niebezpiecznie

48'

Pierwsza minuty meczu w drugiej części to bardzo spokojna gra z obu stron

48'

Arboleda wybija piłkę na aut

45'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Po ciekawych 45.minutach to Lech jest w półfinale

45'

Ogromne zamieszanie pod bramką Kotorowskiego w końcu uderzał Trałka ale Kotorowski świetnie obronił.

44'

Bardzo brzydkie zachowanie Smolarka

43'

Końcowe fragmenty pierwszej części meczu. Spotkanie dużo ciekawsze jak w Poznaniu pierwszy mecz

42'

Krivets fatalnie z rzutu rożnego, piłka dla gospodarzy

40'

Ale szansa Polonii!!Smolarek podaje do Sobiecha i tylko ofiarna interwencja Arboledy ratuje Lecha

39'

Głupi faul Sobiecha - musi się zawodnik Polonii pilnować aby nie dostać drugiej żółtej kartki

37'

Po chwilowej "nawałnicy" Polonii próba kontry Lecha ale Przyrowski dochodzi do pilki

36'

Kontrowersyjny gol dla gospodarzy. Kotorowski chyba był faulowany chwilę przed golem przez Smolarka.

35'

Bosacki za kłótnie z arbitrem dostaje kartkę

34'

W ogromnym zamieszaniu Kokoszka strzela bramkę

32'

Polonia groźnie w okolicach pola karnego Lecha ale bez strzału

31'

Rzut rożny dla Polonii

30'

Prezes Polonii jest obecny na trybunach. Czy odwiedzi piłkarzy w szatni?

30'

Za opóźnianie gry bramkarz Lecha ogląda żółtą kartkę

29'

Za faul dostaje zawodnik Lecha

28'

Brzydki faul Sobiecha kończy się żółtą kartką dla gracza Polonii

27'

Doping przy Konwiktorskiej nie słabnie, ale Polonia w trudnej sytuacji zwłaszcza, że Lech znów przeważa.

24'

Główka Smolarka pewnie obroniona przez Kotorowskiego

22'

Zabójcza kontra Lecha. Kikut podaje do Ślusarskiego i Lech prowadzi już 2:0.

22'

Arboleda skutecznie blokuje popularnego Mierzeja. Aut dla Czarnych Koszul

21'

Artur Sobiech na spalonym, choć chyba sędzia asystent się pomylił

20'

Lech spokojnie schowany na swojej połowie przyjmuje atak Polonii

18'

Kolejny raz świetnie zatrzymany Mierzejewski przez Kikuta blisko pola karnego Lecha

17'

Polonia nie potrafi przedostać się ze skuteczną akcją pod pole karne Kotorowskiego

15'

Na wiwat z 16. metrów strzela Murawski

13'

Chwila przestoju w grze, Lech próbuje zawiązać jakąś akcję

13'

12'

Po dośrodkowaniu Mierzejewskiego, Gancarczyk na rzut rożny

12'

Fauluje Krivets i rzut wolny dla Polonii z okolo 30 metrów od bramki Lecha

10'

Mikołajczak po podaniu Murawskiego źle przyjmuje piłkę, po rzucie rożnym i zamieszaniu na przedpolu Przyrowskiego, bramkarz wyjaśnia sytuację

9'

Jak do tej pory największe zagrożenie pod bramką Kotorowskiego stwarza dwójka Mierzejewski-Trałka

6'

Gospodarze po chwilowej przewadze Lecha próbują atakować - gospodarze mają rzut rożny

5'

Kolejna świetna akcja Lecha, w roli głównej Mikołajczak ale Przyrowski sobie poradził z piłką

4'

Co za pech Polonii, kilka sekund wcześniej mogli prowadzić 1:0 a teraz już przegrywają 0:1

3'

Po faulu na Ślusarskim straty z pierwszego meczu wyrównuje Bartosz Bosacki.

2'

Świetna akcja Polonii, Bruno świetnie otrzymuje piłkę w polu karnym ale jego strzał dwukrotnie broni Kotorowski

1'

Rozpoczął Lech

20:31

Sędzią spotkania jest Pan Daniel Stefański

20:28

Piłkarze i sędziowie już na murawie. Za moment zaczynamy!!

20:20

Dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania. Czy Lech odrobi jednobramkową stratę?

20:09

Stilić na ławce rezerwowych, Ślusarski i Mikołajczak w pierwszej jedenastce. Trener Bakero znów zmienił skład.

14:21

Wielkie emocje na Konwiktorskiej już dziś wieczorem. Jeżeli Lech nie wyeliminuje Polonii to w przyszłym sezonie może go zabraknąć w europejskich pucharach ale prezes Wojciechowski nie po to ściągał do Warszawy choćby Smolarka, żeby zadowolić się tylko polską ligą.