Wtorek, 1 marca 2011, godz. 18:30
Ruch ChorzówRuch Chorzów
1 : 1
94'

Koniec meczu. Legia wywozi z Cichej cenny remis. Obaj trenerzy zapowiadali dziś walkę o zwycięstwo. Tak było, ale nikt nie przechylił szali na swoją stronę. Dlatego w rewanżu sprawa jest wciąż otwarta.

93'

A teraz dobrze zagrał Jankowski, ale Ruch też nie ma drugiego gola.

93'

Niesamowite! Przez kilka chwil goście byli w polu karnym Ruchu. Pachniało bramką, ale ostatecznie Kucharczyk w 100% sytuacji przestrzelił.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do meczu.

90'

A teraz Kuba Wawrzyniak powstrzymuje kontratak i kolejny kartonik dla legionisty.

90'

Miroslav Radović

90'

Marcin Komorowski

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Andrej Komac

87'

Legioniści byli bliscy zdobycia gola, a chwilę później prawie pobili się w polu karnym z niebieskimi. Zaraz posypią się zasłużone kartki.

86'

W słupek trafili goście!

83'

Zamieszanie pod bramką Ruchu, którego legioniści nie zamienili na gola

81'

Stawarczyk uderzył wysoko nad bramką, bardzo wysoko

80'

Hubnik miał doskonałą szansę na gola, ale jego mocny strzał minął bramkę Ruchu

78'

Kucharczyk już na ławce,a do gry wszedł Wolski

76'

Radović oddał strzał w środek bramki, gdzie ustawiony był Perdijić

74'

Jankowski za Malinowskiego. Ruch jeszcze podejmie próbę ataku

71'

Manu zamiast strzelać, a miał dobrą okazję, to podał tak, że trafił w rywala

69'

Ciekawa i zaskakująca zmiana trenera Fornalika. Za Grzyba wszedł Olszar

69'

Kneżević wywalczył rożny, po którym niczego Legia nie osiągnęła

67'

Dobre wyjście z bramki Skaby, który pewnie złapał piłkę

64'

Za faul ukarany Kucharczyk

62'

Legia przycisnęła od początku pierwszej połowy i chorzowianie mają coraz więcej problemów w defensywie

60'

Manu dośrodkowywał prosto w ręce Perdijicia

60'

Wiadomość o zdrowiu Rafała Grodzickiego. Kapitan Ruchu został zabrany do szpitala, gdzie przechodzi badania

58'

Komu podawał Staraka? To wie tylko on sam

54'

Pewnie wykorzystany karny przez obrońcę Legii

50'

Cabral nie trafił czystko w piłkę i w bramkę też

50'

Manu szybko mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego strzał z kilku metrów odbił Perdijić

46'

Mezenga za Gola, a więc Legia chce poważnie ruszyć do przodu

46'

Kapitan Ruchu doznał kontuzji w końcówce pierwszej połowy po starciu z Hubnikiem

46'

Legia rusza do odrabiania strat

45'

Bramka Piecha rozdziela Ruch i Legię po pierwszej części meczu

45'

Perdijić za utrudnianie gry ukarany przez arbitra

44'

Grzyb próbował zza pola karnego, Skaba pewnie wyłapał ten strzał

42'

Astiz zapędził się w pole karne gospodarzy i oddał nawet strzał. Tyle że niecelny

39'

Dośrodkowanie Wawrzyniaka niepewnie wybijał Perdijić, ale goście tego nie wykorzystali

36'

Djokić odegrał się na gościach i też założył im siatkę. Jego ofiarą był Wawrzyniak. Nic z tego zagania prawy obrońca Ruchu nie osiągnął

33'

Kucharczyk najpierw założył siatkę Djokiciovi, a potem strzelał celnie na bramkę Ruchu. Perdijić zaskoczyć się jednak nie dał

30'

Dwie akcji gospodarzy prawą stroną boiska, ale w obu przypadkach piłkarze ze stolicy wybili piłkę daleko od własnego pola karnego

26'

Komorowski poradził sobie z Piechem we własnym polu karnym

25'

Kucharczyk próbował głową zaskoczyć bramkarza Ruchu. Strzał legionisty był jednak zbyt lekki

23'

Borysiuk strzelał z dystansu, obok słupka

22'

Wawrzyniak w pole karne, a Grodzicki w aut

19'

Szybko rozegrali rzut wolny chorzowianie, ale po podaniu w pole karne piłki przez Grzyba, futbolówkę wybili defensorzy gości

17'

Najpierw zablokowany został Radović,a potem jeszcze próbował uderzać Cabral. Argentyńczyk w bramkę jednak nie trafił

15'

Arkadiusz Piech strzelił pod poprzeczkę i dał prowadzenie gospodarzom

13'

Djokić do spółki z Grzybem skasowali akcję ofensywną legionistów na lewym skrzydle

12'

Niedokładne podanie do Hubnika i piłkę przejął Perdijić

9'

W wolnego zagrywał w pole karne Borysiuk, ale chorzowianie dali sobie radę z tym dośrodkowaniem

6'

Janoszka strzelał bardzo groźnie, ale Skaba odbił piłkę

6'

Grodzicki z wolnego uderzył w mur

6'

Ładna indywidualna akcja Komaca, zakończoną faulem. Wolny dla Ruchu

4'

Strzelał Hubnika, ale niecelny

2'

Spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie piłkarze gości

18:25

Jedenastki Ruchu i Legii już wychodzą na boisko. Za chwilę początek pierwszego meczu ćwierćfinałowego

18:18

W kadrze Ruchu na dzisiejszy mecz znaleźli się Gabor Straka i Marcin Malinowski, którzy w spotkaniu ligowym z Lechią Gdańsk nie grali z powodu nadmiaru żółtych kartek. Michał Pulkowski i Krzysztof Nykiel wciąż narzekają na urazy i z ich usług trener "Niebieskich" skorzystać nie może. W ekipie gości za żółte kartki pauzują dzisiaj Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak.

18:13

Legia gościła w obecnym sezonie już w Chorzowie i zapewne nikt w stolicy nie wspomina tej wizyty miło. Ruch zwyciężył (1:0) po golu Wojciecha Grzyba.

18:08

W obecnych rozgrywkach chorzowianie w drodze do ćwierćfinału wyeliminowali Ruch Zdzieszowice (3:1) i OKS 1945 Olsztyn (0:0, karne 3:0). Piłkarze stolicy natomiast uporali się najpierw z Pogonią Szczecin (2:1), a potem wyeliminowali Śląsk Wrocław (2:1)

18:05

Legia Puchar Polski wygrywała aż trzynaście razy, a Ruch trzykrotnie sięgał po krajowy puchar

17:57

Obie drużyny póki co się rozgrzewają. Dziś na pewno jest cieplej niż w weekend, więc zawodnikom powinno grać się lżej

17:53

Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej i zapraszamy na relację Live z meczu 1/4 finału Pucharu Polski. W Chorzowie spotkają Ruch oraz Legia Warszawa.