Nowy nabytek Zagłebia za Abwo, również nowy nabytet. Dobry mecz Abwo.

Korona atakuje i mamy rzut rożny. Ale niestety nic z tego. Isailović od bramki.

Korona długo utrzymuje się przy piłce.

65'

Wychowanek Zagłębia za słabo grającego Djokićia.

62'

Wyrównana druga odsłona meczu. Gdyby do końca meczu utrzymał się remis, myślę, że żadna z drużyn nie mogłaby narzekać na wynik.

57'

Sobolewski za Korzyma

54'

Djokić gra agresywnie, wymusza na Hubercie Siejewiczu decyzje, więc został utemperowany żółtą kartką

52'

Vuković faulował rozpędzającego się Plizgę i zarobił żółtą kartkę. A Zagłębie ma rzut wolny.

46'

Rozpoczęli goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Remis po 45 minutach w Lubinie.

43'

Faulowany Pawłowski i rzut wolny dla Zagłębia.

41'

Mijajlović mocno z narożnika pola karnego, Isailović odbija przed siebie, ale w pore naprawia swój błąd.

40'

Abwo zwiódł obrońców Korony, odegrał na 16 metr do Pawłowskiego, ale ten fatalnie przestrzelił.

38'

Pawłowski dośrodkował a piłka minęła głowy trzech zawodników Zagłębia.

34'

Horvath z 30 metrów, mocno, ale ponad bramką.

31'

Zimno? No może nie dla państwa, bo siedzicie państwo w fotelach. Nie jest zimno także dla kibiców Korony, teraz wszyscy pozbyli się swoich kurtek, bluz i koszulek!

26'

Stasiak dość szczęśliwie znalazł się przy piłce, uderzył ale Małkowski wybronił ten strzał. Ależ Abwo kręci obrońcami Korony.

25'

Kolejny rzut rożny.

24'

Abwo minął obrońców znakomitym przyjęciem, dośrodkował, ale tylko rożny dla Zagłębia.

23'

Zagłębie cały czas przy piłce, ale Korona gra wysoko nie pozwalając na groźnie sytuacje pod własną bramką.

18'

Plizga na głowę Stasiaka, tym razem wprost w ręce Małkowskiego.

16'

Na boisku spokojnie. Widać, że zawodnicy zmęczyli się tym szybkim początkiem meczu.

10'

Golański dośrodkowuje na nogę Niedzielana, który pozostawiony został kompletnie bez krycia i z najbliższej odległości pokonuje Isailovićia.

8'

Andradina z 20 metrów, mocno, ale po ziemi. Isailović nie miał problemów

7'

Plizga mocno dośrodkowuje, bramkarz Korony odbija piłkę zmierzającą na bramki, ale na dobitkę poszedł Michał Stasiak! 1:0