Zaloguj >

Komentarze (25)

• arek
    7 sierpnia 2011, 18:35

maciej skorza wpuść jakuba rżeżniczaka za ariela borysiuka maciej skorza wyelminujcie spartak moskwa pokonajcie ich na pepsi arena 5-0 oraz na łużnicach 0-3 i awansujcie do fazy grupowej ligi europejskiej maciej skorza odpisz zdejmij ariela borysiuka wpuść jakuba rżeżniczaka w 79 minucie maciej skorza odpisz

• lubie czipsy
    7 sierpnia 2011, 18:34

OMG znowu arek :cry: hehe

• areczka
    7 sierpnia 2011, 18:33

o to akurat nie muszę się martwić ;D już marzę by ujrzeć jakże piękną porażkę w kolejnym waszym meczu w lidze europejskiej, jak wy w ostatnim meczu nie dawaliście rady.. a już nie wspomnę o śląsku..

bravo cracovia bravo. Legii nie lubie ale zycze awansu do LE tak jak i mojemu Śląskowi

• arek
    7 sierpnia 2011, 18:32

maciej skorza niech danjel ljuboja stzreli gola w 75 minucie oraz 78 minuta michał żewłakow 80 minuta maciej skorza odpisz