Probierz: Ciężko przyjmuje się takie wyniki

4 kwietnia 2016, 20:58 | mgs

- To bardzo bolesne. Ciężko się przyjmuje takie wyniki. Zdaje sobie sprawę z sytuacji w jakiej się zaleźliśmy, że może będziemy zmuszeni walczyć o utrzymanie. W takiej sytuacji drużynie trzeba pomóc. Piłkarska presja jest duża - powiedział po meczu z Podbeskidziem Michał Probierz, trener Jagiellonii.

Michał Probierz, Jagiellonia Białystok

Michał Probierz (Jagiellonia Białystok): Od początku chcieliśmy grać pressingiem, dlatego zdecydowaliśmy się na takie ustawienie. Chcieliśmy odebrać szybko piłkę i z tego zdobyć bramkę. To niespotykane, że oddaliśmy tyle celnych strzałów, przeciwnik ani jednego i do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie wydawało się, że wróciliśmy do gry, gdybyśmy jedną z trzech sytuacji wykorzystali, z pewnością postaralibyśmy się o kolejne. To bardzo bolesne. Ciężko się przyjmuje takie wyniki.

Kibice w Białymstoku zawsze kojarzyli mi się z dopingiem do samego końca i wspierania swojej drużyny bez względu na okoliczności. Zdaje sobie sprawę z sytuacji w jakiej się zaleźliśmy, że może będziemy zmuszeni walczyć o utrzymanie. W takiej sytuacji drużynie trzeba pomóc. Piłkarska presja jest duża. Apeluję do kibiców – fajnie się buduje pomniki, ale też łatwo je burzy. Robimy wszystko, żeby się dobrze zaprezentować. Chwała za to, że doping trwał do ostatniego gwizdka. Z tym zespołem trzeba być do samego końca. Przepraszam za swoje zachowanie tuż po spotkaniu. W stresie człowiek czasem robi za dużo.

źródło: Jagiellonia Białystok