Nikolić nie przestaje strzelać. Kolejny dublet w MLS [WIDEO]

2 lipca 2017, 09:18 | krk

Nemanja Nikolić popisał się kolejnym dubletem w MLS. W pojedynku przeciwko Vancouver Whitecaps jego Chicago Fire zwyciężyło 4:0.

W meczu z Vancouver Whitecaps były zawodnik warszawskiej Legii skompletował dublet w cztery minuty. Nikolić do siatki rywali trafiał w 14. i 18. minucie, a spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Chicago Fire 4:0. "Strażacy" są liderem Konferencji Wschodniej.

PIERWSZA BRAMKA NIKOLICIA
There is no stopping this man.@niko_nemanja puts away his 15th goal of the season off a great Polster setup. https://t.co/MsQ16Q1cOj— Major League Soccer (@MLS) 1 lipca 2017

DRUGA BRAMKA NIKOLICIA
Make it 16 on the season for the Hungarian!@niko_nemanja with the clinical finish to double the lead. #CHIvVAN https://t.co/6pt8QMSW0h— Major League Soccer (@MLS) 1 lipca 2017

Nikolić przewodzi klasyfikacji strzelców MLS, a na koncie ma już 16 bramek. Cztery mniej ma Meksykanin Erick Torres.

Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 4:0 (3:0)

Bramki: Nemanja Nikolić 14, 18, Arturo Alvarez 25, Michael de Leeuw 84

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/3400dc25-f5a2-936c-85a5-49b36d85c8a7,d325590b-f499-31bb-9fbb-e71311d07e3b,embed.html[/wideo_iframe]

TOP 10 duetów komentatorskich. Który najlepszy?