Dariusz Siekliński nie jest już trenerem piłkarzy Podhala Nowy Targ
Dariusz Siekliński, który jeszcze w środę prowadził nowotarżan w wygranym 2:1 z Popradem Muszyna meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz, rozstał się z klubem po 8 miesiącach pracy.

fot. Maciej Zubek
Sieklińskiego zabrakło już na dzisiejszym, popołudniowym treningu Podhala. Zajęcia prowadził jego dotychczasowy asystent Grzegorz Hajnos, któremu też zarząd powierzył prowadzenie zespołu do końca bieżącego sezonu.
Jak się można łatwo domyśleć, powodem rezygnacji z usług 50-letniego trenera były słabe wyniki, jakie zespół pod jego wodzą notował w rundzie wiosennej.
Łącznie Siekliński poprowadził Podhale w 21 spotkaniach III ligi. Bilans to 8 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek.
#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU
[wideo_iframe]//get.x-link.pl/534b1d94-69a0-8b65-b7cc-dc7beb2a9cd1,5dc8ffac-4083-4a1f-ca38-c17e705fc10e,embed.html[/wideo_iframe]








