menu

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

15 kwietnia 2022, 23:44 | red

Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Stal Mielec to najgorzej punktująca drużyna w lidze na wiosnę. Mecz z Wartą Poznań koniecznie trzeba wygrać, bo może się zrobić bardzo źle. Zieloni nie pozostaną dłużni. Ich ofensywa rozkręca się z meczu na mecz, a Dawid Szulczek na każdego rywala umie znaleźć sposób, co udowodnił już w tej rundzie kilkukrotnie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:30. Gdzie oglądać mecz Stal Mielec - Warta Poznań? na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie będzie dostępny stream online. Relacja na żywo live w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. brak

Stal Mielec - Warta Poznań ONLINE


Do rundy wiosennej piłkarze Stali Mielec przystępowali ze spokojem i dużą przewagą nad strefą spadkową. Mielczanie jednak fatalnie punktują w tym roku, są pod tym względem najgorsi w PKO BP Ekstraklasie, i po ostatniej kolejce będąca pod kreską Wisła Kraków zbliżyła się już na pięć oczek. Na alarm może bić jeszcze nie trzeba, ale ostrzegawcze światełko mruga już coraz mocniej, a na pewno nie ma mowy o parasolu ochronnym, który towarzyszył mieleckiej drużynie dotychczas.

Brak wygranej w sobotę z Wartą Poznań może jeszcze bardziej skomplikować sytuację, a patrząc na kolejnych rywali drużyny Adama Majewskiego, ciężko by było wtedy o optymizm. Wszystko może jednak odmienić zaksięgowanie trzech punktów w najbliżej serii spotkań.

Warta również ma na swoim koncie 33 punkty, ale jest w dużo lepszej sytuacji. Drużyna z Wielkopolski na wiosnę spisuje się bowiem rewelacyjnie, ugrała w tym czasie 15 punktów i mocno podskoczyła w tabeli. A przypomnijmy, że zimowała w strefie spadkowej.

Dużą pracę wykonał Dawid Szulczek, który trenerem poznańskiej drużyny został w listopadzie ubiegłego roku. Z miejsca nie poprawił wybitnie postawy swojej drużyny, ale w tym roku to już co innego. Ma też do dyspozycji mocniejszą kadrę z Frankiem Castanedą na czele, który dołączył do drużyny zimą. On, ale także Adam Zrelak to są piłkarze, na których trzeba mieć baczenie. Warta nie wypracowuje bowiem może całej masy sytuacji bramkowych, ale jest niesamowicie skuteczna.

To trochę przeciwieństwo mielczan, którzy przecież wcale nie grają tak źle, jakby miały na to wskazywać ich wyniki. W Lubinie ostatnio przez ponad godzinę byli zespołem zdecydowanie lepszym, wydawało się, że trzy punkty pojadą do Mielca, ale nagle coś się w ich grze zacięło. Stracona bramka była niczym mocny cios, po którym już się nie podnieśli.

OSTATNIE MECZE:


Warta Poznań - Stal Mielec 0:0 (24.10.2021, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Stal Mielec 0:0 (10.10.2021, Ekstraklasa)
Stal Mielec - Warta Poznań 0:1 (07.11.2020, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Stal Mielec 0:2 (17.11.2019, Fortuna 1 Liga)
Stal Mielec - Warta Poznań 2:1 (26.07.2019, Fortuna 1 Liga)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:


Stal: Primel - Flis, Żyro, Matras - Getinger, Urbańczyk, Kasperkiewicz, Granlund - Steczyk, Zawada, Domański

Warta: Lis - Trałka, Szymonowicz, Ivanov - Kiełb, Luis, Kopczyński, Grzesik - Castaneda, Zrelak, Szczepański

Stal Mielec - Warta Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE


Wstęp do meczu Stal Mielec - Warta Poznań rozpocznie się o godz. 12:10 w Canal+ Sport 2. Początek transmisji na żywo o godz. 12:25. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

A gdzie oglądać mecz Stal Mielec - Warta Poznań online w internecie? Spotkanie będzie dostępne w na stronie i w aplikacji Canal+ online (dostęp płatny).

12:30 Stal Mielec - Warta Poznań na żywo
Canal+ Sport
Canal+ Online

PKO EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy