menu

Piotr Tworek zawiedziony. "Ten remis zupełnie nas nie cieszy"

24 października 2021, 22:23 | red

Warta Poznań zremisowała ze Stalą Mielec. Zieloni od prawie 10 godzin na boisku nie strzelili gola. W spotkaniu z mielczanami mieli dwie dogodne sytuacje. W drugiej połowie byli stroną przeważającą, ale nie potrafili udokumentować tego trafieniem. - Jeżeli nie zdobywa się bramek, to się nie wygrywa i tak właśnie było dzisiaj - powiedział Piotr Tworek, trener Warty.


fot. Andrzej Szkocki/Polska Press

Piotr Tworek: W szatni jest złość, każdy z nas chciał uczynić ten krok naprzód


Warta Poznań bardzo liczyła na przełamanie w tym meczu. Zieloni na zwycięstwo czekają już od 6 sierpnia. Piotr Tworek i jego piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Wiedzieli już przed starciem ze Stalą, że jeśli szybko nie zaczną punktować różnica to bezpiecznego miejsca będzie się pogłębiać i trudno będzie w tej rundzie ją odrobić.

- W drugiej połowie zdominowaliśmy Stal i konstruowaliśmy akcje, ale nie przyniosło nam to tego, o czym marzyliśmy. Mam wrażenie, że posiadam najbardziej defensywną linię ofensywy - mówił po meczu Piotr Tworek, opiekun Zielonych.

- W szatni jest złość, każdy z nas chciał uczynić ten krok naprzód i zbliżyć się do grupy, która jest przed nami w tabeli. Na boisku zostawiamy serce i zdrowie, Bartosz Kieliba kończył mecz z rozciętym łukiem brwiowym, z kolei Michał Jakóbowski ma problemy z mięśniem dwugłowym. Na pewno musimy przygotować się lepiej do następnego meczu pod kątem ofensywy - dodał.

Niechlubnej serii dziewięciu meczów bez zwycięstwa nie udało się Warcie przełamać. Do 582 powiększył się też licznik minut Zielonych bez gola. Na pocieszenie po tym spotkaniu, pozostał punkt, zdobyty z rywalem, który ostatnio dwa razy wygrał i raz zremisował.
źródło: Warta Poznań

Atrakcyjność meczu: 2/10
Piłkarz meczu: Bartosz Kieliba

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy