menu

PKO Ekstraklasa. Kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević jako jedyny nie podpisał aneksu do umowy! Ale pojechał na mecz do Lubina [ZDJĘCIA]

26 czerwca 2020, 10:08 | dor

Kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević jako jedyny zawodnik nie podpisał aneksu do umowy i nie zagra w jej barwach do końca tego sezonu. We wtorek 30 czerwca kończy mu się umowa i odchodzi z Korony.

Adnan Kovacević jako jedyny nie podpisał aneksu do umowy i w lipcu nie będzie już grał w barwach kieleckiego klubu.
fot. Fot. Paweł Jańczyk

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 6

Jako pierwsi aneksy do umów podpisali Petteri Forsell i Jacek Kiełb, później kolejni zawodnicy. Nie zrobił tylko tego Adnan Kovacević, kapitan Korony. We wtorek, 30 czerwca, kończy mu się umowa i odchodzi z Korony. Może trafić do jednego z rosyjskich klubów.

Kapitan nie pomoże więc Koronie w czterech ostatnich meczach w tym sezonie, które zostaną rozegrane w lipcu - z Arką Gdynia, Wisłą Kraków, Wisłą Płock i w ostatnim z ŁKS Łódź, który odbędzie się 18 lipca. Pozostali zawodnicy do końca zdecydowali się walczyć dla Korony, bez względu na to, czy będzie jeszcze miała matematyczne szanse na utrzymanie, czy nie.

Adnan Kovacević pojechał jeszcze na mecz do Lubina, ale czy zagra - decyzję podejmie sztab szkoleniowy. Trener Maciej Bartoszek ma spore problemy kadrowe, nie zagrają pauzujący za kartki Jakub Żubrowski, Marcin Cebula i Michał Gardawski, z powodu problemów zdrowotnych zabraknie Piotra Pierzchały, który byłby alternatywą dla Adnana Kovacevicia.

Jeśli Kovacević zagra w Lubinie, to będzie jego ostatni występ w Koronie.

[promo]2383[/promo]
[promo]2385[/promo]
[promo]2387[/promo]
[promo]2389[/promo]


Polecamy