menu

Kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević podpisał umowę z mistrzem Węgier - Ferencvarosi TC Budapeszt [ZDJĘCIA]

27 lipca 2020, 14:26 | dor

Były kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević podpisał kontrakt t z mistrzem Węgier - Ferencvarosi TC Budapeszt.

Były kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević podpisał kontrakt t z mistrzem Węgier - Ferencvarosi TC Budapeszt.
fot. Fot. Ferencvarosi TC Budapeszt/Archiwum prywatne

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 5

Adnan Kovacević był w kręgu zainteresowań klubów z Rosji, Turcji i z polskiej ekstraklasy, ale skorzystał z oferty mistrza Węgier. W poprzednim sezonie w barwach Ferencvarosi TC Budapeszt. występował między innymi Gergo Lovrencsics, były zawodnik Lecha Poznań.

26-letni środkowy obrońca Adnan Kovacević w poprzednim sezonie zagrał w 34 meczach PKO Ekstraklasy w barwach Korony Kielce, strzelił pięć goli. Już wcześniej było wiadomo, że nie przedłuży umowy z kieleckim klubem.

Były kapitan Korony Kielce Adnan Kovacević po trzech latach odszedł z kieleckiego klubu. Ma oferty z Rosji i Turcji. Na Instagramie popularny "Kova" pożegnał się z Koroną. - Po trzech latach przyszedł czas na nowe wyzwania. Trzy lata, których nigdy nie zapomnę. To był zaszczyt bronić żółto-czerwonych barw. Niestety, nie skończyło się tak, jak wszyscy chcieliśmy, ale takie jest życie i piłka nożna. Dziękuje wszystkim trenerom, zawodnikom, ludziom z klubu i oczywiście kibicom. Dzięki za wsparcie, doping i zawsze dobrą atmosferę. Życzę wam wszystkiego najlepszego, a Koronie wiele sukcesów i szybki powrót do @ekstraklasa_official. Dzięki @koronakielce i do zobaczenia - napisał na Instagramie Adnan Kovacević,


[promo]2383[/promo]
[promo]2385[/promo]
[promo]2387[/promo]
[promo]2389[/promo]


Polecamy