menu

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wykonać ważny krok

11 maja 2019, 13:01 | red

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. W kolejnym sobotnim boju o utrzymanie w Ekstraklasie Miedź Legnica zmierzy się z pewnym już swego Górnikiem Zabrze. Czy nóż na gardle, z jakim grają piłkarze Dominika Nowaka, zmotywuje ich do walki o zwycięstwo? Zabrzanie mogą podejść do spotkania na luzie i nie jest powiedziane, że dzięki temu nie wzniosą się na wyżyny piłkarskiej finezji.

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?
Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?
fot. Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Lotto Ekstraklasa: Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Utrzymanie jeszcze nie teraz

Górnik utrzymanie już sobie zapewnił. Miedź szansę taką miała jedynie, jeśli swoich meczów nie wygrałyby Arka i Śląsk. Gdynianie pokonali wczoraj Zagłębie, więc legniczanie nawet przy zwycięstwie z Górnikiem będą musieli poczekać na ewentualne świętowanie do następnej kolejki. Na tabelę nie spogląda jednak trener Miedzi, Dominik Nowak. - - Nie rozmawiamy o tym. Nigdy nie rozmawialiśmy w takich kategoriach. Zawodnicy wiedzą jak wygląda tabela. Nie trzeba nikomu analizować jej na różne sposoby. Wszystko jest w naszych nogach i tak do tego podchodzimy. Trzeba wygrać kolejny mecz - zapewnia szkoleniowiec w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Pełne trybuny uskrzydlą piłkarzy

Na stadionie w Legnicy szykuje się dzisiaj komplet kibiców, którzy będą wspierać swój zespół w boju o utrzymanie. - To jest dla nas ogromne wsparcie. Zawodnicy też to czują. U siebie zdecydowanie lepiej wyglądają jakościowo niż na wyjeździe. Wsparcie trybun legnickiego stadionu niesie zawodników - przyznaje trener Nowak.

Miedź Legnica - Górnik Zabrze. Nie zagrają:


Miedź: Kornel Osyra (zawieszenie), Marquitos (leczy uraz)
Górnik Zabrze: Michał Koj, Adam Ryczkowski (przewlekłe kontuzje)

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE TRANSMISJA TV


Wstęp do meczu Miedź Legnica - Górnik Zabrze w Canal+ Sport od 17:40. Początek transmisji na żywo o 17:55. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24!

18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze TRANSMISJA Canal+ Sport


Polecamy