menu

Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

20 marca 2021, 10:27 | Rafał Musioł

Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze ONLINE. Raków Częstochowa zagra w Bełchatowie z Górnikiem Zabrze w sobotnim meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy. Przed miesiącem w meczu Fortuna Pucharu Polski Raków pokonał Górnika 4:2. Jaki wynik padnie tym razem? Relacja na żywo z meczu Raków - Górnik live w GOL24.pl.

Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press

Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze ONLINE


Mecz z Górnikiem Zabrze jest dla Rakowa Częstochowa jednym z głównych punktów obchodów stulecia klubu. Wymarzoną kulminacją ma być fetowanie miejsca na podium na mecie rozgrywek. Goście zamierzają jednak ten plan skontrować wyrównując rachunki za jesienną porażkę ligową, niedawne wyeliminowanie z Pucharu Polski i skracając dystans do strefy medalowej.

Raków zapomniał już o wiosennym falstarcie i pozostaje niepokonany od siedmiu meczów, Górnik z kolei zwycięstwa przeplata remisami i porażkami. Oba zespoły najlepiej czują się w grze ofensywnej, popełniając jednocześnie błędy w obronie.

Częstochowianie wciąż grają bez kontuzjowanego Tomasa Petraska, w kadrze zespołu nieobecni będą również Daniel Bartl i Miłosz Szczepański. Zabrzanie mają do dyspozycji wszystkich piłkarzy.

Mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV


Mecz Raków - Górnik na żywo będzie transmitowany w tv przez Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17:10. Początek transmisji z meczu Raków - Górnik live od godz. 17:25 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie skomentują Robert Skrzyński i Tomasz Wieszczycki.

Mecz Raków - Górnik online będzie dostępny w internecie na stronie oraz w aplikacji NC+ GO.

17:30 mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze na żywo online
Canal+ Sport
Canal+ Sport 3

Relacja na żywo z meczu Raków Częstochowa - Górnik Zabrze live w GOL24.pl.


Polecamy