Lotto Ekstraklasa. Urban: Fajnie, że przychodzi coraz więcej kibiców

22 września 2017, 23:26 | krk

Lotto Ekstraklasa. Gracze Śląska gładko rozprawili się z liderującym w tabeli Lechem Poznań. Wrocławianie pozostają niepokonani na własnym stadionie już od ośmiu spotkań. - Fajnie, bo przychodzi coraz więcej kibiców i podoba im się to, co zespół prezentuje - mówił po zwycięskim meczu z Kolejorzem Jan Urban.

Jan Urban, Śląsk Wrocław:

Początek nie zapowiadał naszego zwycięstwa. Lech przez pierwsze minuty wyglądał lepiej. Druga bramka była bardzo ważna, bo gol strzelony był do szatni. Pierwsza połowa była lepsza niż druga, kiedy chcieliśmy zamknąć środek. Rywal miał przewagę, ale zawęziliśmy pole gry. Lech nie miał pomysłu na stworzenie sobie sytuacji bramkowych. Fajnie, bo przychodzi coraz więcej kibiców i podoba im się to, co zespół prezentuje.

Nie jestem zawistny, nie miałem jednak wpływu na zwolnienie z poznańskiego zespołu. Z dużym szacunkiem podchodzę do klubów, które prowadziłem i tak jest też z Lechem. Jeśli chodzi o sytuację z końcówki pierwszej połowy, to trener Bjelica wymieniał zdania po hiszpańsku i nie sądzę, że to było z asystentem sędziego.

źródło: Lech Poznań/własne

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/07add1a5-59c1-6540-80d1-7569187907a0,9ff04e28-915d-8339-435f-6f2e6cc7d707,embed.html[/wideo_iframe]