menu

Liga Europy. Riga FC - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

1 sierpnia 2019, 14:05 | red

Riga FC - Piast Gliwice ONLINE. Przed nami rewanżowe spotkanie między Rigą FC a Piastem Gliwice. Mistrzowie Polski mają po pierwszym starciu jednobramkową zaliczkę, ale złą wiadomością jest fakt, że stracili już dwie bramki z Łotyszami. Drugi mecz ma być pokonaniem własnych słabości i zagwarantowanie sobie udziału w III rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Liga Europy. Riga FC - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO
Liga Europy. Riga FC - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO
fot. Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Riga FC - Piast Gliwice ONLINE


Zespół trenera Waldemara Fornalika będzie musiał sobie radzić bez Joela Valencii. Najlepszy piłkarz Ekstraklasy poprzedniego sezonu poleciał do Anglii i podpisał 4-letni kontrakt z Brentford FC. Nieoficjalnie za transfer Valencii Piast dostanie 1,8 mln funtów (1,97 mln euro), co oznacza, że Ekwadorczyk został najdroższym zawodnikiem tego klubu. Wcześniej pierwsze miejsce należało do Kamila Glika, który trafił do US Palermo za mln euro.

Piast zagra więc w czwartek w Rydze bez swego motoru napędowego. Valencii, z powodu urazu, brakowało już w niedzielnym meczu ligowym we Wrocławiu ze Śląskiem, przegranym 1:2.

- Na pewno nie dało się uciec od tej informacji. Zawodnicy wiedzieli co się dzieje. Ta informacja nie wpłynęła jednak na drużynę - powiedział trener Waldemar Fornalik na konferencji prasowej przed meczem z Ryga FC. - Ostatnio na pozycji Joela grał Jorge Felix, który prezentował się bardzo dobrze. Spodziewam się jednak wzmocnień. Potrzebujemy świeżej krwi do ofensywy. Mamy dwa-trzy tematy, nad którymi obecnie pracujemy - zdradził „Waldek King”.

We Wrocławiu ze Śląskiem gliwiczanie znów stracili bramki w końcówce, co staje się wręcz regułą w tym sezonie. - Pracujemy nad koncentracją przez 90 minut. Dużo rozmawiamy na ten temat. Nie piętnujemy tylko staramy się pokazać pozytywne zachowania w defensywie. Jestem przekonany, że wkrótce poprawimy swoją grę i te błędy nie będą się pojawiały - stwierdził Fornalik. - Powiedziałem zawodnikom, że gramy podobnie jak w sezonie mistrzowskim. Musimy tylko wyeliminować indywidualne błędy i będzie dobrze.

Piast ma zaliczkę z pierwszego spotkania z Ryga FC, który wygrał 3:2. Gliwicki stracił jednak oba gole po błędach. Na 0:1 Marcin Pietrowski za lekko podał piłkę do Frantiska Placha, a na 2:3 Uros Korun skierował piłkę do własnej bramki.

Riga FC - Piast Gliwice TRANSMISJA TV


Rewanżowy mecz Riga FC - Piast Gliwice zostanie rozegrany w czwartek 1 sierpnia o godz. 18:30. Transmisja rewanżowego meczu pomiędzy Riga FC a Piastem Gliwice zostanie przeprowadzona na antenach Polsat Sport EXTRA i Super Polsat. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!


[xlink]788d4774-a993-6b67-51d5-6fdb22a3c15e,6426dc67-3c16-87b5-afe7-3169740e4b26[/xlink]


Polecamy