Lewandowski strzelił w Der Klassiker i pobił rekord! (video) Bayern prowadzi z Borussią

9 listopada 2019, 19:31 | BG

Robert Lewandowski strzelił gola w każdej kolejce Bundesligi dla Bayernu Monachium, więc tej przyjemności nie mógłby sobie odmówić również w hitowym meczu przeciwko Borussi Dortmund. Polski napastnik otworzył wynik spotkania w 17 minucie, pokonując bramkarza gości sprytnym strzałem głową. To już 15 trafienie Lewego w tej kampanii ligi Niemieckiej, a dokonał tego w zaledwie 11 grach. Mecz wciąż trwa, a Bayern Monachium do przerwy prowadził 1:0.

PIERWSZY PIŁKARZ W HISTORII BUNDESLIGI, KTÓRY STRZELAŁ GOLE W JEDENASTU KOLEJKACH Z RZĘDU! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B2[/unicode_pictographs]@lewy_official jest niesamowity! [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8C[/unicode_pictographs] Zobaczcie jego bramkę w #DerKlassiker! [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] #BundesTAK pic.twitter.com/SDD3VYxZvW— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 9 listopada 2019