Mecz z Eintrachtem, to Lewandowski strzela (video). Hat-trick Polaka dla Bayernu

24 października 2020, 16:00 | BG

W trzech ostatnich meczach Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt Robert Lewandowski strzelał gola, więc tak musiało być i tym razem. W sobotnim starciu obu drużyn Polak z łatwością zdobył bramkę już w 10. minucie, po tym jak otrzymał dobre podanie od Kingsleya Comana. Kwadrans później napastnik znów trafił, a tym razem asystował mu Joshua Kimmich z rzutu rożnego. Hat-tricka snajper skompletował po przerwie, po tym jak stanął oko w oko z bramkarzem przeciwników. Spotkanie zakończyło się wygraną Bawarczyków aż 5:0.

Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego

Tak należy wejść w mecz[unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%94%A5[/unicode_pictographs]Dziesięć minut potrzebował Robert Lewandowski, aby pokonać Kevina Trappa⚽[unicode_pictographs]%F0%9F%93%BA[/unicode_pictographs]@FCBayern [unicode_pictographs]%F0%9F%86%9A[/unicode_pictographs] @Eintracht trwa w CANAL+ SPORT2⃣ pic.twitter.com/m20MsSFSux— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) October 24, 2020

Drugi gol Roberta Lewandowskiego

Lewy razy dwa❗[unicode_pictographs]%F0%9F%93%BA[/unicode_pictographs]Mecz @FCBayern - @Eintracht trwa w CANAL+ SPORT2⃣ pic.twitter.com/mi7SgtPTL8— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) October 24, 2020