menu

Korona Kielce - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

19 sierpnia 2019, 14:08 | red

Korona Kielce - Pogoń Szczecin ONLINE. W ostatnim meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin będzie podejmowana przez Koronę Kielce. Dla zespołu Portowców to idealna szansa, aby dogonić, a nawet przegonić aktualnego lidera rozgrywek, Śląsk Wrocław. Aby tak się stało, podopieczni Kosty Runjaicia muszą jednak wysoko wygrać z Koroną. Gospodarze tego meczu bronią jednak świetnego bilansu z Pogonią na własnym stadionie.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO
Korona Kielce - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO
fot. Sebastian Wolosz/ Polska Press

Korona Kielce - Pogoń Szczecin ONLINE


Ostatni raz Pogoń wygrała w Kielcach wiosną 2006 r., więc to pokazuje, że w i poniedziałek nie będzie łatwo o przełamanie. Ale skoro nasz zespół wygrał w stolicy (po 36 latach przerwy), skoro potrafił w trzech ostatnich meczach nie stracić bramki, to kibice mają nadzieję na odczarowanie kieleckiego stadionu. - Niezależnie od ich i naszej kadry, będzie to trudny mecz. Korona jest zawsze nieprzyjemnym przeciwnikiem i my też postaramy się być nieprzyjemni dla nich – deklaruje Kosta Runjaic, trener Pogoni.

Korona rozegra dopiero drugi mecz w w tym sezonie na własnym stadionie. W pierwszym przegrała z Legią Warszawa 1:2, więc teraz chciałaby powalczyć o lepszy wynik i pierwsze punkty w Kielcach. Ale stanie przed ciężkim zadaniem, gdyż Pogoń doskonale rozpoczęła rozgrywki i jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Jest wiceliderem mając na koncie trzy zwycięstwa i remis. - Pogoń to groźny zespół i wiemy, że czeka nas trudne spotkanie. Liczymy na dobry wynik - mówi Gino Lettieri, trener Korony.

Po 4 kolejkach Korona ma 4 punkty, a Pogoń 10. Kielczanie zagrają o środek tabeli, a Pogoń może wskoczyć na pozycję lidera, ale musi wygrać różnicą dwóch bramek.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin TRANSMISJA


Mecz Korony z wiceliderem ze Szczecina zapowiada się bardzo interesująco. Relację telewizyjną z tego spotkania przeprowadzi Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji w poniedziałek o godzinie 18. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]788d4774-a993-6b67-51d5-6fdb22a3c15e,6426dc67-3c16-87b5-afe7-3169740e4b26[/xlink]


Polecamy