menu

Napastnik Pogoni Szczecin Adam Frączczak był na rozmowach w Kielcach. Jest szansa na to, że trafi do Korony [ZDJĘCIA]

11 czerwca 2021, 09:53 | dor

Adam Frączczak, 33-letni napastnik Pogoni Szczecin, w czwartek był na rozmowach w Kielcach. Jego pozyskaniem zainteresowana jest Korona. Z pewnością byłby dużym wzmocnieniem siły ofensywnej zespołu, który w przyszłym sezonie ma walczyć o powrót do PKO Ekstraklasy.

Adam Frączczak był na rozmowach w Kielcach. Jest szansa na to, że trafi do Korony.
fot. Fot. Kamil Bielaszewski

fot.

fot.

fot.
1 / 4

Adam Frączczak w czwartek był na rozmowach w Kielcach. Koronie zależy na ściągnięciu tego napastnika, ale na brak ofert z innych klubów zawodnik Pogoni Szczecin nie może narzekać. Są też nim zainteresowane między innymi takie kluby jak Podbeskidzie Bielsko-Biała i Widzew Łódź. Czy dyrektor sportowy Paweł Golański przekona Frączczaka do występów w Kielcach? Jest na to spora szansa, a definitywnie sprawa powinna się wyjaśnić na początku przyszłego tygodnia.

Frączczak przez portal Transfermarkt jest wyceniany na 200 tysięcy euro. Jest wychowankiem Żaków 94 Kołobrzeg. Grał też w takich klubach jak Legia Warszawa, Dolcan Ząbki, Kotwica Kołobrzeg. Od dziesięciu lat jest zawodnikiem Pogoni szczecin, ale 30 czerwca wygasa mu kontrakt z tym klubem. Na koncie ma 235 spotkań w ekstraklasie, w których zdobył 54 bramki.

Przypomnijmy, że umowy z Korona podpisali na razie obrońca Górnika Zabrze Michał Koj i pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała Łukasz Sierpina. Trwają rozmowy z Piotrem Malarczykiem, środkowym obrońcą, były zawodnikiem Korony, ostatnio występującym w Piaście Gliwice.

[promo]199193[/promo]
[promo]199195[/promo]
[promo]199197[/promo]
[promo]199199[/promo]


Polecamy