Jedenastka 27. kolejki Nice 1 Ligi według GOL24.pl!

24 kwietnia 2017, 15:38 | red

Jedenastka kolejki Nice 1. Ligi. Za nami 27. seria spotkań Nice 1. Ligi. Kto zdobył w niej nasze szczególne uznanie?

Zabrzanie w meczu z Wigrami nie zachwycili w ofensywie, jednak dzięki bramkarzowi zdołali zgarnąć w piątkowym meczu przynajmniej punkt. Kilka dobrych interwencji Loski daje mu miejsce w bramce naszej jedenastki kolejki.
Po meczu w Zabrzu Wigry z pewnością mogły czuć niedosyt, ale przynajmniej defensywa, z Pawłem Baranowskim na czele może być z siebie dumna. Stoper, który po długiej przerwie powrócił ostatnio do drużyny z Suwałk zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji i pomógł zespołowi wywalczyć cenny punkt.
Stoper Sandecji zagrał w meczu z Chrobrym po profesorsku. Z tak zabezpieczonymi tyłami kolegom z zespołu pozostało jedynie postarać się o zwycięską bramkę, co też się stało. Szufryn to prawdziwy lider defensywy lidera tabeli.
Dobry występ obrońcy Olimpii w meczu z Zagłębiem, okraszony cennym golem na 2:1. Cały blok defensywny grudziądzan zasłużył na uznanie, a Woźniak był wyróżniającym się jego punktem.
Zawodnik Stomilu ma wyraźny patent na GKS Tychy. Jesienią zanotował gola i asystę w wygranym meczu z tyszanami, teraz strzelił dwa gole na wagę remisu. Naszym zdaniem bohater tej kolejki 1. ligi [a][CZYTAJ NASZ WYWIAD];http://www.gol24.pl/1-liga/a/1-liga-patryk-kun-bohater-27-kolejki-nice-1-ligi-gol24-wywiad,12015855/[/a]
Chojniczanka długo nie potrafiła wykorzystać potknięć rywali w walce o awans, ale sygnał do ataku w końcowych minutach meczu z Pogonią Siedlce dał właśnie Grzelak. Jego piękny strzał na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry dał wyrównanie, a uskrzydlona tym trafieniem drużyna w doliczonym przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Zdobył wyrównującą bramkę, od której rozpoczęło się odmienianie losów meczu z Zagłębiem Sosnowiec. W końcówce dołożył asystę przy golu na 2:1 i śmiało można określić go ojcem tego cennego zwycięstwa.
Jeśli w Podbeskidziu tlą się jeszcze marzenia o awansie w tym sezonie, to w dużej mierze dzięki postawie Sierpiny, który miał kluczowy wpływ na cenne wyjazdowe zwycięstwo z Wisłą Puławy. Aktywny cały mecz, zaliczył cenną asystę przy jedynej, zwycięskiej bramce Podgórskiego.
Słowak zaczyna mocno walczyć o stałe miejsce w składzie Miedzi. W poprzedniej kolejce wszedł w końcówce i wpisał się na listę strzelców, teraz dostał szansę od początku i jej nie zmarnował, zdobywając bramkę na 1:0 w meczu ze Zniczem już w 10. minucie.
Zdobył kolejną, szóstą tej wiosny, bramkę, pieczętując cenne zwycięstwo Olimpii z Zagłębiem Sosnowiec. Angielski został tym samym samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców i pokazał po raz kolejny, że czas wracać do Ekstraklasy. Być może z Olimpią?
Niewiele brakowało, by jego postawa dała Stali zwycięstwo z GKS Katowice. Miał udział we wszystkich bramkach swojego zespołu, przy dwóch asystując, a jedną strzelając. Cały mecz był aktywny w ataku i to z pewnością nie jego wina, że mecz zakończył się jedynie remisem 3:3. Bułgar na brawa zasłużył.
Łukasz Radliński (Sandecja), Dominik Sadzawicki (Stal Mielec), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Andreja Prokić (GKS Katowice)