menu

Jakub Rzeźniczak ukarany za obsceniczny gest. "Puściły mi nerwy"

11 lutego 2022, 10:55 | red

Jakub Rzeźniczak dostał po kieszeni. To Wisła Płock nałożyła na niego karę dyscyplinarną w związku z obscenicznym gestem w końcówce meczu przeciw Radomiakowi Radom (1:1).


fot. Fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A

Przypomnijmy, zaraz po otrzymaniu czerwonej kartki Rzeźniczak wszedł w utarczkę z Raphaelem Rossim. Odchodzącego Brazylijczyka pożegnał obraźliwym gestem, który odbił się szerokim echem w sieci. Pisał o nim nawet były prezes PZPN Zbigniew Boniek.

- Pragnę serdecznie przeprosić wszystkich kibiców Wisły Płock oraz wszystkich sympatyków piłkarskich w naszym kraju za moje zachowanie po czerwonej kartce. Wiem, że jako doświadczony piłkarz powinienem dawać dobry przykład młodszym, jednak niestety w tym wypadku puściły mi nerwy, poniosły emocje - przyznaje kapitan Nafciarzy.

- To było totalnie niepotrzebne i nieprzemyślane. Po prostu głupie. Jest mi z tego powodu przykro i obiecuję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Rozmawiałem też z Raphaelem i przeprosiłem go za swoje zachowanie. Ten przeprosiny przyjął - ujawnił Jakub Rzeźniczak.

Póki co Rzeźniczak nie został ukarany przez Komisję Ligi. Mimo dwóch otrzymanych żółtych kartek i czerwonej może zagrać przeciw Piastowi Gliwice.

[twitter]https://twitter.com/jaankiid/status/1490762362084855814[/twitter]

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy